Problem z radiem

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kolejny problem
POstanowiłem sobie do mojego poldolota zakupic radyjko no i jest problem, co prawda wtyki pasują (ISO) ale wszystkie modele które sprawdzałem sa zbyt długie
wystaje jakies 5 mm. Co polecacie zrobić, nie wiem czy w tym plastiku na samym końcu otworu radiowego można wyciąć dziurę ???
  
 
Mi wystaje i mi to nie przeszkadza wieć może się do tego przyzwyczaic to jest jedno rozwiązanie a czy mozna wyciąć dziure tego nie wiem nigdy wcześniej nie próbowałam tego ale pewnie można
  
 
To że wystaje, to w sumie nie jest problem (tylko bez skojarzeń ) ale chodzi mi o zabezpieczenie przed kradzierzą.
  
 
Proponuje zamontowanie radia w nastepujący sposób na zasadzie kostek tak jak mam ja i wyciągam je jest to może troche uciążliwe albo zamontuj je w uniwersalnej kieszeni. Kieszeń będzie wystawać ale bez problemu będziesz wyjmować i wkładać radio (oczywiście bez skojarzeń )
  
 
Ja zrobiłem to tak ( równiez mam kostki ISO ) :

Odkręciłem zasłonkę otworu, tą plasitkową na dwa wkręty. Ostrym skalpelem wyznaczyłem sobie wilekosc szuflady, na tej plastkowej atrapie. Pozniej wyciąłem określony otwór włażyłem szufladę i ponownie przykręciłem dwoma wkrętami. Poźniej włożyłem radio i jest idealnie. Nie dość, że wygląda zdecydowanie estetyczniej, bo nie ma dziur obok radioodtwarzacza, to radyjko idealnie pasuje pod względem głębokości. Już 3 odtwarzacze tak montowałem i żaden nie wystawał. Polecam takie rozwiązanie...

  
 
Aha.. zapomniałem dodać, że zawsze na noc radio wyciągam z samochodu, wypinając z kostek ISO. Cała operacja trwa ok 15 sekund wiec moge sobie na to pozwolić ...
  
 
hmmmm
no to jest rozwiązanie, w sobotę biorę się za kombinowanie, mam nadzieje tylko, że mi DVD z tego wszystkiego nie wyjdzie, bo będzie problem z TV
Dzieki za rady i pozdrawiam