[126p] Malacz do PPZM i wyscigow gorskich

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Koncze budowe malacza do PPZM i chcialem sie pochwalic kilkoma zdjeciami. Na dzien dzisiejszy wyglada tak Juto jest juz skladanie koncowe czyli kubly pasy itp. Od dnia 30.05.07 do dnia 10.06.07 mozna go bedzie zobaczyc w hali targowej w tychach, przy ulicy Piłsudskiego.

Zdjecia


[ wiadomość edytowana przez: CarvMachine dnia 2007-05-28 15:47:55 ]
  
 
Siemka Henio cos malo tych fotek!! A w jakiech godzinach tam mozna bedzie ogladac malczaka moze bym sie wybral kolorek fajniutki a jaki silniczek
  
 
no malan fajny tylko Soga oby na oesach było szybciej i efektowniej niż zielonkawym na kajtkach
  
 
to jest A-grupa? Wygląda sympatycznie.
Budujesz na przyszły sezon, czy jak skończysz to od razu startujesz?
  
 
no maluszek ślicznie wygląda
liczę na podobny efekt przy budowie mojej repliki
  
 
Maluszek piękny Jak się sprawuje??Mam taką nadzieje że znajdzie Pan pilota na Subaru Poland Rally
  
 
no i piękny był do wczoraj.Szkoda.
1
2
potem wkleje fotke
  
 
Cytat:
2007-09-02 14:11:53, mateuszc pisze:
no i piękny był do wczoraj.Szkoda. 1 2 potem wkleje fotke




oo k****, szkoda auta, nic sie sodze i pilotowi nie stalo?
  
 
Oj piękny był piękny ale najważniejsze że załoga wyszła z tego cało a to przecież tylko maluch to sie wyklepie pas przedni wsawi pospawa i będzie git
Fotki z mojego aparatu:







[ wiadomość edytowana przez: muniek_rally dnia 2007-09-02 14:40:33 ]

[ wiadomość edytowana przez: muniek_rally dnia 2007-09-02 14:43:45 ]
  
 
Chlopaki sa cali jednak malec jest pogiety i z tego co rozmawialem z Henkiem to moze w gre wchodzic zmiana budy jednak nie na 100% silnik tez odmowil wspolpracy jednak Heniek to twardy gosc za 2 tygodnie chce startowas w rajdzie Wisly i tego mu zycze
  
 
naprawdę jest tak źle? skoro jest klatka to buda nie powinna się pogiąć
  
 
jak rozmawialem z Henkiem to powiedzial mi ze strzal byl tak mocny ze chyba klatke przesunelo no ale moze nie jest az tak tragicznie
  
 
Gadałem z Heńkiem i napisał że malacz już prawie gotowy podłoga naciągnięta na płycie,bile już ma inne bo tamte się pogięły,silnik już na przeglądzie i zostało wstawić podłogę bagażnika i pas przedni i będzie jak nowy napisał też że ma nadzieję że następny rajd ukończy na mecie
  
 
Gadałem z Heńkiem i napisał że malacz już prawie gotowy podłoga naciągnięta na płycie,bile już ma inne bo tamte się pogięły,silnik już na przeglądzie i zostało wstawić podłogę bagażnika i pas przedni i będzie jak nowy napisał też że ma nadzieję że następny rajd ukończy na mecie
  
 
brawo za szybkie prace