Pytanie za 100 pkt.: gdzie nie ma styku???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam dziwny problem z radiem przerywa mi na dziurach i przy skręcaniu. zarówno na radiu jak i na CD.
Niby sprawa prosta gdzieś nie ma styku na głośnikach.

Ale wytłumaczcie mi dlaczego jak położę ręke w schowku pod radiem to radio nie przerywa lub jak zamykam szyberdach i korbkę mam skierowaną w strone radia też gra a jak w przeciwną to milknie?

Bo mąż się ze mnie śmieje.....
  
 
Ola, pewnie kable przy radiu trzebaby przejrzeć, może zasilanie traci, albo masę. Odkręć ten schowek, jest na dwa krzyżaki przykręcony, i poruszaj przewodami od radia. Napewno coś wynajdziesz.

A co do męża, to niech sie nie śmieje, tylko Ci pomoże Mężczyźni to lenie jednak są
  
 
Ale objawy naprawde fajne, aż szkoda naprawiać Odepnij antene na początek, skoro korbka na nia wskazuje

A dokładniej co przerywa? radio gaśnie czy tylko dźwięku brakuje?
 
 
a może korbką ustawiasz częstotliwość stacji radiowej...
A tak serio, to kable pod radiem trzeba sprawdzić.
  
 
Pani Kochana... Z takimi objawami to do wrozki a nie na forum...
A tak powanie to posprawdzaj kabel antenowy, radio moze gubi mase z anteny i mu odbija dlatego..

Ale czary mary masz niezle..
  
 
Kablami juz ruszalam i nic.

Radio nie gaśnie, poprostu brak dzwięku.
Ale odkrece jeszcze raz schowek, może coś przeoczyłam.

Generalnie to śmieszne nie jest bo jak chce posłuchać radia to muszę łape w schowku trzymać a tak się nie prowadzi za wygodnie

Open: aleś ty mądry.....


  
 
moze to nie przewody w samochodzie a samo radio -puscily jakies zimne luty -mialem tak w JVC -pomogla zostawienie 30zł u speca

PS widac masz jakies "czarne sily" i wytwarzasz jakies pole magnetyczne ktore dziala na wnetrznosci radia
  
 
Znikanie samego dźwięku w radiu świadczy raczej nie o braku połączenia, a o zwarciu w którymś głośniku, co powoduje awaryjne wyłączenie końcówki mocy w radiu. czy w momencie zanikania dźwięku słychać takie "puk" w głośnikach?
Ja wyciągnął bym radio z deski i w czasie jazdy nim potelepał. jak to ie da rezultatu, to po kolei odłączałbym po jednym głośniku (zostawiasz trzy dzialające i odłączasz po kolei po jednym). W którejś gałęzi musi być awaria.
  
 
Blazey WYGRAŁEŚ uścisk dłoni rezydenta.
Nagrode mozesz odebrać kiedy chcesz; powiedz tylko ze ja cię przysylam

Walnięty (gdzieś przerwany) przewód prowadzący do tylniego głośnika.

Dzięki