Łożysko koła przedniego - NSK ?? warto ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam

Nadszedl czas wymiany łożyska koła przedniego. W necie znalazlem takie łożysko w cenie 140 zl firmy NSK.

Cena chyba nie najgorsza ale z racji krotkiego posiadania corolli nie poznalem sie jeszcze na firmach podzespolow.

Czy znacie NSK ?? Jakies opinie

pozdr

Adrian
  
 
Opini nie mam i nie używałem ich produktów (chyba), ale i tak bym szukał jakiegoś Koyo czy Kanaco (zależy jeszcze co siedzi w pudełku Kanaco )
Pozdro.
  
 
No wlasnie nad Koyo nawet nie zastanawialbym sie.
Poszukam jeszcze w sieci moze znajde gdzies w dobrej cenie.

Sprawa nie jest na tyle pilna zeby wymieniac juz dzis

pozdr

Adrina
  
 
NSK czy KOYO to firmy produkujące łożyska na średnim poziomie więc i ceny są umiarkowane. Jeżeli chcesz łożysko na najwyższym poziomie to do wyboru masz trzy firmy: FAG, SKF, TIMKEN. Są to najlepsze łożyska na świecie i nie daj sobie wmówić, że są lepsze. Najgorsze są oczywiście chińskie CF. O łożyskach mogę powiedzieć Ci wszystko.
  
 

w sumie jesli NSK nie jest najgorszy to moze nie bedzie bledem zakup i montaz tego lozyska ??

z tego co narazie wyzcytalem to JC omijac szerokim lukiem

pozdr

Adrian
  
 
Ja kupilem pudelko kanacco w JC a w srodku bylo NSK, spoko przejechalem juz z 3 moze 4tys km i wszystko jest elegancko

A coz cena za dobre lozyska jest chyba niewspolmierna do artosci aut uzywanych.
SKF sa moze i drogie ale podobno juz sie skisily, dobre sa tez lozyska ruville ale drogie jakies hydrokinetyczne ale tez duzo ludzi narzekalo , pieron wie jak jest naprawde......

Jedz do JC kup najlepsze lozysko jakie maja i juz, mysle ze jak dobrze go zamontuje bez mlotka i sztachety to przezyje twoje auto
  
 
Cytat:
2007-06-01 10:10:11, Cromm pisze:
[...]mysle ze jak dobrze go zamontuje bez mlotka i sztachety to przezyje twoje auto



No co Ty !? Bez majzla i młota to ... nie robota !
Pozdro.