Ciekawe malowanie aut

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ciekaw jestem jak Wam to się spodoba .

Dla mnie pierwszy Leksus i przedostatni Mercedes to prawdziwe dzieła sztuki.

TUTAJ

Jak ktoś jest przed lakierowaniem auta, może skorzystać z pomysłu .
  
 
hej Omena gdzie mam szukac takiego artysty...????
co chodzi o efekt...to SUPER!!!
  
 
owiadywalem sie kiedys u jednego .. wiec jeden maly element 150zl cenil.. za cala maske 1200-1500 zalezy od wzoru ale zarysowac to i pozamiatane jak to sie mowi
  
 
Lexus jak dla mnie rządzi! Ktoś ma niesamowity talent!

(jeszcze z 5 lat i może ja tak będę Na razie sie uczę )

[ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2007-06-03 19:26:19 ]
  
 
Uważam, że malowanie na aucie całego obrazu (pejzaże, rysunki, zdjęcie, etc.) wygląda "śmiesznie" - w życiu bym tak nie zrobił u siebie. Inna sprawa to malowanie motywów (trupie czaszki, krzyże, ognie, znaki, etc.) to jak najbardziej. To tylko moja zdanie...
  
 
Jest to sztuka... nie powiem. Zwróciliście uwagę skąd są te auta. W Rosji nie jest ważna sztuka tylko jak zmyślnie wydać pieniądze, (tam są tylko biedni i Qr.wsko bogaci) lub być oryginalnym i tu się im udaje. Podejrzewam, że koszt pomalowania w taki sposób ESSA to ok 5 tys....., ale zielonych.
  
 
Prawie jak u Zielaka ;]
  
 
Fajnie to może wygląda ale u kogoś jak przez chwile zapamiętamy jego widok, ale tak u siebie według mnie stanowcze nie jeżeli chodzi o obrazy na karoseri,

[ wiadomość edytowana przez: kasa12 dnia 2007-06-03 21:21:03 ]
  
 
Pomalowanie auta w malunek zalerzy od skomplikowania wzoru i jego wielkosci, jesli chcielibysmy pomalowac cale auto to mysle ze z cena mozna by zafantazjowac rownie dobrze jak z tym malunkiem...

Gosc u ktorego malowalem auto maluje rowniez aerografem rozne cuda, za sama maske bierze 500zl a jesli wzor bylby jakis bardzo skomplikowany to moze to byc nawet 2 tys

-----------------
passionford.pl
  
 
Ten Lexus jest niesamowity. Po prostu piękny. Rządzi Mógłbym takiego mieć
  
 
Za cala ciezarowke z naczepa koles nie daleko mnie dal podobno 7 tys zl wiec nie duzo.
Sam mam ochote swoja ciezarowke pomalowac w motyw Terminatora - tak mi sie marzy
  
 
jak by mi jakas glupia ci** na parkingu zrobila ryse na takim czyms to bym udusil na miejscu
  
 
Wszysko zależy od szczegółów i poziomu skomplikowania. Jest kilka ajnie pomalowanych zestawów w PL, mnie podoba się DAF matrixowy
  
 
Cytat:
2007-06-03 21:46:32, Wojo pisze:
Wszysko zależy od szczegółów i poziomu skomplikowania. Jest kilka ajnie pomalowanych zestawów w PL, mnie podoba się DAF matrixowy



Ja mowilem o volvo NEMO Nie daleko mnie mieszkaja - wygral krajowy konkurs a i na zagraniczne jezdzi.
  
 
Mnie on nie porywa Jakoś nie przemawia do mnie motyw Ale jeśli dali za to 7 koła to nieźle
  
 
Cytat:
2007-06-03 21:54:54, Wojo pisze:
Mnie on nie porywa Jakoś nie przemawia do mnie motyw Ale jeśli dali za to 7 koła to nieźle



Mi tez,ale wnetrze super i ma zrobiony trojnik do wydechow - po nacisnieciu guziczka omija tlumiki i pusty wydech sie robi - podobno szyby w oknach drza
FOTA
  
 
Szkoda że fota bez naczepy. O wydechu nie słyszałem, może jeszcze nie było jak o nim czytałem. Ale musi być ostro
  
 
Cytat:
2007-06-03 22:17:37, Wojo pisze:
Szkoda że fota bez naczepy. O wydechu nie słyszałem, może jeszcze nie było jak o nim czytałem. Ale musi być ostro




Fotki z naczepą
  
 
Cytat:
2007-06-03 19:25:22, Paulinka pisze:
Lexus jak dla mnie rządzi! Ktoś ma niesamowity talent! (jeszcze z 5 lat i może ja tak będę Na razie sie uczę ) [ wiadomość edytowana przez: Paulinka dnia 2007-06-03 19:26:19 ]


To wiemy do kogo zgłosić się w najbliższym czasie .

Nie wiem jak jest z tymi cenami, mówi się że za taki element to tyle czy tyle, ale powiem wam, że widziałem już kilka pomalowanych auta, ale nigdy jeszcze nie widziałem takiego majstersztyku jak na tym leksusie.
Myślę że cena daleko odbiega od standardowych.

Np. ta ciężarówka NEMO ma stosunkowo prosty wzór i delikatnie mówiąc nie powala.
Jeśli jesteśmy przy temacie wodnym, to tam na zdjęciach jest auto pomalowane w orki i jest dużo lepiej zrobione, widać nawet refleksy wodne odbijające się od rybek, cieniowanie wody itp .
  
 
Cytat:
2007-06-03 21:50:13, Seba pisze:
Ja mowilem o volvo NEMO Nie daleko mnie mieszkaja - wygral krajowy konkurs a i na zagraniczne jezdzi.



Seba a myslałes o tym aby kask motocyklowy sobie wymalowac aerografem?