[126p] kolejna rajdówka ze stajni KMS/C-Racing

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
pare foteczek nowej rajdoweczki ktora po czesci wyszla spod reki KMS Mysle ze sie wam spodoba:







  
 
no no no luter brawo ! wkońcu chyba jestes zadowolony z rajdówki
oklejenie podobasie odrazu widać ze ma zacięcie sportowe.
dałbym na przód ten biały "chrom" a na tył czerwony - taka mała sugestia


BTW już niedługo zobaczysz co sie podziało z twoim żółtkiem
  
 
Fajny, coraz wiecej ładnych autek. Ja bym zostawił w ogóle bez zderzaków
  
 
Fajna rajdfura bez zdezaków było by extra
  
 
o perypetiach rajdówki i załogi będziecie mogli poczytać na www.c-racing.go.pl
  
 
postawili mi to pod domem wczoraj i ze niby ja do tego reke przylozylem... jaaasne
no obklejenie wyszlo calkiem calkiem, ide zaraz zobaczyc czy silnika nie popsuli przez ten tydzien
  
 
Na ostatniej focie widze zajebisty reczny
  
 
oklejenie baja bardzo ladnie sie prezentuje auto!
no to nic tylko zyczyc wygranych oesow
  
 
zajekurde fajny, kolejne bardzo ciekawe oklejenie, juz wiem ze biale maluchy są the best reszte trzeba zalatwic ciekawym oklejeniem, czekamy 3zer na Twoje oklejenie bo nie wierze ze owego nie bedize.
p.s jakie ET maja te kola z tylu od cc one sa chyba 4,5 cala tak? sporo waza z opona 135/70 lub 145/70? widze ze tu siedzi na dystansie (2cm?) pozdrawiam
  
 
Oklejnie to na pewno bedzie i nawet wiem jakie, ale to taka słodka tajemnica, poczekamy zobaczymy , a maluszek widze agresywnie wygląda, mam nadzieje że jast jakieś przłęożenie na osiągi
  
 
wynikow narazie nie ma...ale jest bardzo duze parcie na trening i nauke jazdy...



[ wiadomość edytowana przez: luter dnia 2007-06-12 15:02:15 ]
  
 
sorki za OT,
ale jak wy oklejacie te autka, ?
jakas firma czy sami tak poprostu, ?
PS: potrzebuje kilka naklejek typu nazwiska na szybe i flagi, !
  
 
firmy zajmujace sie tego typu rzeczami. jak potrzebujesz same nakleki typu napisy to idziesz do byle filmy poligraficznej ktora ma ploter i ci wycinaja
  
 
ładny... takie a'la Martini Racing
  
 
to od poczatku bo najwyzszy czas:

generlanie troche konkretow:

Po pierwsze chyba najwieksze podziekowanie dla Krauzera i 3zera bo w sumie gdyby nie Oni nigdy by ten samochod nie powstal..albo pewnie wciaz by powstawal...

Duze dzieki tez rodzicow Macka za cierpliwosc i to ze moglismy na Ich osiedlu robic mega park serwisowy.
O sasiadach nie wspominajac...

i paru innym osoba tez sie naleza podziekowania..." co cie nie zabije to wzmocni"

Qbara: ta rajdowka zlozona z 2 samochodow itd...zadowolony to bede jak sie naucze jezdzic
a o mojego eleganta zaczynam sie bac


MAD_DOGG, skamils
: tez bym zostawil bez zderzakow ale jakos mam pecha w "konwersacjach" z niebieskimi wiec nie bede ryzykowal


Zuraw: reczny jest twardy jak skala...podobno

PitusK: jak tak dalej pojdzie z szukaniem garazu to rajdowka bedzie stala na naszym osiedlu...ciekawe jak dlugo:

i fak o naszych wyczynach mozna bedzie poczytac na www.c-racing.go.pl jak bedziemy mieli takie przygody jak podczas skladania to cos czuje ze 3zer bedzie mial czesc praw autorskich do calkiem fajnego serialu...tylko trzeba tytuł jakis




  
 
Chętnie pooglądał bym ten serial, zapowiada się hicior
  
 
a ktos mi odpowie na moje pytania?
  
 
dystanse 2cm, opony standardowe 135
  
 
przeczytaj jeszcze raz moj post
  
 
to nie do mnie pytanie, choc chlopaki tez nie odpowiedza pewnie bo nie wazyli zapewne kol. ET tez jest nam nie znane