Zawieszenie -co kto myśli o tym??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zawieszenie
jak w temacie
  
 
Osobiście myśle ze zawieszenie przydaje sie w fordziku
Ale serio dochodze powoli do wniosku ze na polskie drogi najlepsze sa auta terenowe ( drogi mamy jak ser z dziurami))
Ja mam eskorcika cabrio fabrycznie obnizonego (mierzyłem 11cm nad ziemią) i kazdy kraweżnik kazdy próg chmujacy to tak wyklinam jak nie wiem co (przez te cholerne dziury straciłem juz 2 komplety kołpaczów (nawiasem mówiac teraz mam czerwone).ale do szybkiej jazdy po równej drodze to dobre jest niskie i twarde zawieszenie ) wtedy to sie czuje ze sie jedzie
  
 
Cytat:
2007-06-12 13:04:21, Spinki pisze:
Osobiście myśle ze zawieszenie przydaje sie w fordziku Ale serio dochodze powoli do wniosku ze na polskie drogi najlepsze sa auta terenowe ( drogi mamy jak ser z dziurami)) Ja mam eskorcika cabrio fabrycznie obnizonego (mierzyłem 11cm nad ziemią) i kazdy kraweżnik kazdy próg chmujacy to tak wyklinam jak nie wiem co (przez te cholerne dziury straciłem juz 2 komplety kołpaczów (nawiasem mówiac teraz mam czerwone).ale do szybkiej jazdy po równej drodze to dobre jest niskie i twarde zawieszenie ) wtedy to sie czuje ze sie jedzie



stara zasada...... jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego
  
 
no tak ale co sadzicie o jakosci tego zwiecha?? w sumie 2 lata gwarancji
wiem jak jest na polskich drogach i wiem jak w cabrio wszystko trzeszczy na nierównościach hehe
  
 
cudów bym się nie spodziewal - bo ten kpl jest tańszy od seryjnych, dobrej klasy amorków ze springami
  
 
własnie moze sie strasznie tłuc i komfortu nie bedzie wcale tylko twarde jak beton i moze to zle pracowac.ale cena przyzwoita
  
 
Podniose watek czyli ze co lipa z tym zawiasem a co mozecie polecic do 1000zł bo planuje w sierpniu kupic zawias
  
 
Matysku za 1400 kupisz gwint KW, ostatnio dawałem link w ogłoszeniach i zapewniam ze bedzie milion razy lepsze niz to cos z allegro.