Spuszczanie paliwa z baku !

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie
W jaki sposób spuscic paliwo z baku
Jest jakis inny sposob niz wezyk?

Prosze o szybka odpowiedz!!

Dzieki wszystkim z gory

Ps. No i nie chcialbym uzywac wiertarki

[ wiadomość edytowana przez: kroky dnia 2007-06-14 22:49:13 ]
  
 
a może przechyl autko na bok i wyleci a po cio chcesz spuszczać paliwko,przecie jest śrubka bodajże która służy do tego właśnie celu
  
 
Jakbym wam powiedział to i tak by nikt nie uwierzyl!

Powiedz coś wiecej o tej tajemniczej srubce Jak sie do niej dostac etc. Wszystko

Dzieki za pomoc!
  
 
kolega zalal ropy do benzyniaka lub odwrotnie??
  
 
A NIE PROSCIEJ WYCIAGNAC WEZYK LUB RURKE Z BAKU (TA KTORA PALIWO PLYNIE DO SILNIKA ??
  
 
Ja sie kiedyś tak spieszyłem jak miałem malucha i nalałem sobie ropy ujechałem 200m i padł
  
 
a może niech pompka przepompuje całość. tylko odłączyć odpowiedni przewód i do kanistra pościć. mało grzebania.

  
 
Brat mi nadal ropy do benzyniaka :O
Myslalem ze to niemozliwe :o

Dalem rade węzykiem ale chodzi teraz strasznie :/
Dusi sie na starcie i na niskich obrotach 0 mocy :/
Zobaczymy co z tego bedzie...
  
 
no to brat sie popisal nie ma co a tak na powaznie to wspolczuje
  
 
ja znam kobiete co płyn do spryskiwacza wlała do silnika....
  
 
ostanio i ja miałem problem, co do ciagnięcia ustami, nie radze chyba ze komus nie zależy na zębach , pompka własnej roboty, a wygląda to tak:

1. Potrzebny przewód około 1,5m srednica 1,5cm i stara niepotrzebna pompka do materaca najlepiej gumowa, i oczywiście miska, pamietać o tym iż koniec przewodu musi być niżej niż zbiornik paliwa.
2. pompka zazwyczaj taka ma 2 wyjscia jeden na przewód drugi na powietrze zaklejamy ten na powietrze tasmą lub klejem czym sie da, po przeciwnej stronie robimy drugi otwór na mniejszy kawałek przewodu gdy juz to mamy robota jest prosta.
3. Przewód wkładamy do wlewu dosyć głęboko około 1m nasikamy na pomke i przytykamy przewód na dole palcem tak aby nie pobierało nam powietrza a paliwo, gdy pompka podpomuje puszczamy palec odtykamy przewód znowu naciskamy pomke i tak w kóło aż zassie i poczujemy cisnienie

Jeśli chcecie zrobię fotke mojej pomki własnoróbki

Ostatnio udało mi się tak spuscić 25L paliwa w zaledwie 20 min


[ wiadomość edytowana przez: doogi dnia 2007-06-16 09:55:57 ]
  
 
Cytat:
2007-06-16 09:52:39, doogi pisze:
ostanio i ja miałem problem, co do ciagnięcia ustami, nie radze chyba ze komus nie zależy na zębach



Ja to zrobilem dlugim wezykiem ok 4m ciagnac normalnie ustami - jak tylko zobaczylem ze jest plyn wychodzacy z wlewu dalem fizyce robic reszte a zeby dzialaja...
  
 
Cytat:
2007-06-15 20:17:31, djtados pisze:
ja znam kobiete co płyn do spryskiwacza wlała do silnika....



faktycznie trochę mały przypał się zrobił, a ta kobitka też niezła musi być ale Mega Hitem zostanie jednak to:
Podczas pobytu w Grecji w pracy jeździłem z takim młodym grekiem traktorem (wyglądał na normalnego ) z traktorka -Zetor ubywał płyn od hamulców i idiota bo inaczej nie można go nazwać nalał zwykłej kranówy bo myślał że będzie działać.