Wężyk skroplin oleju w dohc

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Gdzie można to kupić, lub czym zastąpić? Ja wykorzystałem do tego wężyk od poldka, jednak to nie jest kolanko 90 stopni. Prosty wężyk polonezowski zgięty w ten sposób jest prawie nieprzepustowy. Skutkuje to ściekaniem oleju, ale nie we właściwą stronę i jego spalenie w silniku.
  
 
..przy osprzęcie wielu silników występuja podobnie zagięte węże-przejdz się po szrocie z zachodnimi autami a na bank coś trafisz..
  
 
ja zastosowałem wąż ogrodowy cięty pośrodku i wstawiłem kolanko 90stopni i skręciłem opaskami. Oryginalny przewód bardzo ciężko jest trafić.
  
 
Doszły mnie słuch, że master z Klaudyna posiadać może coś takiego, muszę więc z nim sie skontaktować.
  
 
Doszły mnie słuchy, że master z Klaudyna posiadać może coś takiego, muszę więc z nim sie skontaktować.
  
 
Cytat:
2003-06-18 00:46:31, Granturismo pisze:
Doszły mnie słuchy, że master z Klaudyna posiadać może coś takiego, muszę więc z nim sie skontaktować.




Może teraz coś się u niego ryszyło. Wczesną wiosną nie miał.


  
 
Wymyślił ktoś coś lepszego od węża ogrodowego prze te ostatnie lata? Bo właśnie mam to odsłonięte, a kolanko jest popękane, chetnie je zoptymalizuje