Śluby klubowiczów

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Właśnie dojechaliśmy do domu...670 km bez najmniejszego problemu. Średnia prędkość 90-100 km / h. Spalanie 98 pb wyszło na 100 km do Gdyni 9,5 L (5 h jazdy) a z Gdyni 8 z groszem (4.30 h).

Ale do rzeczy Było super !!! Leszek i Monia dziękujemy za zaproszenie, gratulujemy udanego wesela i wspaniałego ślubu....Zyczymy szczęścia, miłości i spełnienia wszystkich marzeń.
Ze swojej strony żaluje tylko dwóch rzeczy
skręconej kostki - b9o nie mogłem sie tak bawić jakbym chciał
oraz tego że nie mogliśmy w niedzielę więcej czasu spędzić w Gdyni.

Zdjecia




































[ wiadomość edytowana przez: zax dnia 2007-06-17 18:22:12 ]
  
 
Cieszymy się, że już jesteście w domku. Bardzo fajnie, ze przyjechaliscie. Mamy nadzieje, ze sie świetnie bawiliscie i nie zapomnicie tego wieczoru (mino tej felernej kostki ).



Zaxiu - podeslij mi fotki pls


[ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2007-06-17 21:34:59 ]
  
 
Cytat:
2007-06-17 21:32:56, Leszek_Gdynia pisze:
Cieszymy się, że już jesteście w domku. Bardzo fajnie, ze przyjechaliscie. Mamy nadzieje, ze sie świetnie bawiliscie i nie zapomnicie tego wieczoru (mino tej felernej kostki ). Zaxiu - podeslij mi fotki pls [ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2007-06-17 21:34:59 ]



Bawiliśmy sie świetnie...warto było do was i dla was przyjechać

Fotki wyśle ci na płytce bo nie za bardzo mam gdzie wrzucić a troszke ważą....tylko musisz mi przypomniec swój adres domowy
  
 
Ale fajnie!
zycze Wam wszsytkiego dobrego na nowej drodze życia!!!
Fajne fotki zax- widzę,że wesele miało akcent klubowy i oldtimerowy fajny ten saabik!
pozdrówki
Paweł
  
 
Sabik bardzo sympatyczny, włascicielem jest ojciec Krzyśka (kamień) który zjeżdza do nas na zloty swoim nowszym sabem....

ja pojade do śłubu swoją łądzianką



  
 
Ale super! Jeszcze raz Wieeeeelkie Gratki i wszystkiego dobrego dla Was (czyli Moniki i Leszka )
  
 
Zaxiu jak kostka???
  
 
Cytat:
2007-06-20 22:58:01, Leszek_Gdynia pisze:
Zaxiu jak kostka???



A dziękuje coraz lepiej...nie chciałem ale brat mnie zmusił i zrobiliśmy zdjęcie i okazało się ze to tylko skręcenie, niestety widoczne sa tam także zmiany zwyrodnieniowe stawu, spowodowane wyczynowym uprawianiem sportu i za kilka lat moge mieć problem Na razie cały czas nosze stabilizator który blokuje mi kostke, Także nic sie nie martw Leszek.....hehhe nawet byłem na biwaku klasowym pon-śr
pozdrawiam małżeństwo lepiej napisz jak ci sie zyje z simlokiem
  
 
Cytat:
sa tam także zmiany zwyrodnieniowe stawu, spowodowane wyczynowym uprawianiem sportu i za kilka lat moge mieć problem



czyli jednak przez sport do kalectwa.
Zaxiu, zadbaj no o siebie......
  
 
To fajnie, ze z kostka wszystko ok.

A co do nowej drogi zycia - różnic nie zauwazyłem
  
 
simlock włączony
wczoraj odbył się nasz ślub

Obecne były 3 łady i 3 reprezentantów LKP tj. Monika Tczew, Leszek Gdynia, Paton (Jędrek). Zabawa była przednia a dzisiaj zrobiliśmy sobie wspólne zdjątka - jutro może wstawi Leszek









  
 
Jak jutro, jak jutro - dzisiaj









  
 
OK Leszek - można na ciebie liczyć

a taką mi chłopcy z klubu niespodziankę sprawili

  
 
kilka zdjeć z naszego ślubu - wspominki















  
 
hm jak patrze na te zdjecia to przypomina mi sie mój slub boziu jak to dawno juz było a łada to wtedy w marzeniach była no cóz pozostaje wam zyczyc cierpliwosci
  
 
Fajne fotki! mnie się najbardziej podobają te czarno białe
  
 
Wypas super mieliście tą sesję. W pierwszej chwili pomyliłem cię z twoim starszym bratem na tych zdjęciach w sepii.

Zdjęcie z kielonami - no comments

Ale było fajnie tam u Was.
  
 
Wczoraj o godzinie 16:30 wzieli ślub nasi klubowicze Ania i Mendel a to kilka fotek z tej uroczystosci

A oto i młody żonkiś

Młoda para wychodzaca z domu

no i wreszcie w kosciele

Mało nas było ale Mendel pojechał wsród ład klubowych do ślubu
W slubie wzieli udzial Arii oraz Ja z Agnieszka i Michałkiem


Młodej parze jeszcze raz składamy zyczenia wszystkiego najlepszego
  
 
Wszystkiego naj naj Mendelki
Żałuje że ja nie mogłem pojechać

Ps.: No to wpadłeś kolego jak śliwka ...
  
 
Wielkie gratulacje - życzymy na nowej drodze życia szczęscia, miłości, i spełnienia najskrytszych marzeń

Agata i zax