Fiat 127

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Temat juz kiedys tutaj był...Chodz po przemeblowaniu wyparował
Historia autka dość prosta...
Fiat 127 MK2,silnik 1050cm-50HP,skrzynia IV.Rok produkcji 1980.Wersja ni to biedna,ni bogata...
Kupiony z Poznania,od osoby co zbiera stare motocykle...A Fiacika wyrwał przy okazji.Przed nim jezdził nim starszy pan,inwalida...Auto całe swoje zycie garażowane,i pieszczone.Z masa "dziadkowych" patentów:zdublowany cały układ zapłonowy,i z trzy patenty "anty-złodziejskie" :mrgreen:
W momencie kupna miało niecałe 78 tys przejechane od nowosci....
Typowy dziadkowóz :mrgreen:
Zaraz po przyjezdzie...i wymianie kierownicy :razz:



W tamtym roku było tak:




W tym roku sie troche poszalało...
Z przodu wpadł coilover kit :mrgreen: Z mojej strony gigantyczne podziekowania za pomoc dla mysza127,ktory podjął sie wykonac ta przydatną rzecz



Tył na regulacje poprzez miane wysokosci podwieszenie resoru.Niestety nie tak płynna jak "gwint",ale skokowo co 0,5cm.
Ostatnia sesja foto.Auto brudne niestety :mad:





Kurnik w środku...nie posprzatany,robiony na zywca


Prześwit pod autem...

Same felgi:

A modów w autku:
-schroty z elektrycznymi napinaczami,
-kubełki intergrocliny,
-kierownica Monza 320,
-coilover kit z przodu,tył-klepany resor z 3 piórami..z mozliwosci regulacji podwieszenia,
-felgi atiwe 13x7 cali Et 20.Dystans z tyłu 20mm,przód 5mm.Pirelli drago i Dunlopy 175/50,
-ostatni tłumik z fiata 125...
-lusterka vitaloni california,
I tyle na razie.

A lipcu musze kompletnie wymienic cału układ hamulcowy,i doprowadzic silnik do stanu uzywalnosci..



Marudzić do woli :mrgreen: :mrgreen:

ps:Jezdze jeszcze z Wasza nalepa na szybie F&F...Jak cos to moge zerwac...Jak by sie ktoś burzył

[ wiadomość edytowana przez: Buczek21 dnia 2007-06-18 19:51:37 ]
  
 
auto pierwsza klasa
Gratulowac
  
 
Fajne felunki a co do gleby to tył za wysoko!!
  
 
nic tylko te gleby,gleby i jeszcze raz gleby...jak Wy po tej Polsce jeździcie??? ...a autko spoko


[ wiadomość edytowana przez: maciek_wk dnia 2007-06-18 20:47:57 ]
  
 
Całkiem fajne autko Tylko... tył troszkę jak by za wysoko
  
 
to ze ty Masz glebe na tyle nie znaczyz e kazdy ma miec
  
 
Przynajmniej mogłeś umyć autko do fotek A poza tym to 127 jak się patrzy,ładne felgi a i gleba pasuje do niego. Następnym razem zrób sesje z umytym autem a będzie lepiej.
  
 
glebe ma wyczesaną
podobuje się ale można by go dobrze wymyć i z dwie tubki tempo +3 godziny pracy poświęcić na powlokę lakierniczą a był by kozak
  
 
Cytat:
2007-06-18 20:47:18, maciek_wk pisze:
jak Wy po tej Polsce jeździcie??? .



bokiem ;d heheheheh
  
 
Tył zostanie jak jest...
Wystarczy ze usiada do niego 2 osoby,i juz jest nizej Ten kto ma,albo miał 127 wie jak leci wydech...I ze jest niereformowalny.
Przód musze podniesc o 1-2cm do gory...Dla bezpieczeństwa dwururki
Ujeban* jest..bo ledwo co z garazu wyciagniety......Mycie,nabłyszczanie,i sprzątanie chlewu w srodku bedzie dopiero w sobote...

Dalej szukam bocznych kierunków do niego..jak ktos ma.Chetnie odkupie
  
 
E tam po Krakowie śmiga (albo śmigała) czerwona 127 co wydech miała z 4cm na droga i dawała rade
  
 
co tu dużo gadać... jest pełna klasa Kubły dałbym tylko takie normalne i mniej "cywilne" bo grocki mi sie z polonezami kojarzą choć są bardzo fajne i wygodne
  
 
Cytat:
to ze ty Masz glebe na tyle nie znaczyz e kazdy ma miec



No i jeszcze, przó pojdzie może w tym tyg

Ja zglebiłem tył i pogodziłem sie, że już z tyłu bedę woził tyko bułki ze sklepu Dla swojego bezpieczeństwa wywalę kanapę z tyłu aby nie było, że jestem jakiś buc i nie podwiozę
  
 
Widzę, że gwint w 127 staje się na tym forum standardem
Fajna ta twoja siódemka. Przez chwilę zastanawiałem się, czy aby stare felgi (zdaje się są teraz w P-niu) nie pasowały bardziej, ale stwierdziłem, że nieeee.
Co jest nie tak z twoimi bocznymi kierunkami, że nowych poszukujesz?

Czy mógłbyś napisać ile miałeś ciachnięte sprężyny i sklepany resor w poprzedniej wersji zawieszenia?
  
 
Resor z 3 lagami.Albo z seata ibizy,albo z zastawy....Sklepany na 11cm...A sprezyny obciete o 1+troszke zwoja