Charytatywne licytacje FEFK-owe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W związku z uwtorzeniem nowego działu, w którym będą odbywać się tylko charytatywne licytacje na rzecz najmłodszych poszkodowanych w wypadkach samochodowych, pozakładałam do każdej już trwającej licytacji nowe wątki.
Wątek założony przez Minię "Licytacje na rzecz dzieciaków" zostawiam do wglądu, zablokowany.

Od teraz proszę Wystawiających o umieszczanie każdej nowej licytacji w osobnym temacie.

Wszelkie rozmowy nt. całej akcji proponuję prowadzić tutaj.

Pozdrawiam,
Dieselka
  
 
Dieselka a mam takie pytanko odnośnie tej akcji. Mianowicie komu przekazujemy kasę jakiejś fundacji czy cuś tam??
  
 
Bocian, jak wiadomo ma być to fundacja wspierająca dzieciaki poszkodowane w wypadkach samochodowych. Czy jest już jakaś konkretna wybrana - tego nie wiem. Jedynie mogę się domyślać, że jeszcze nie, tym pewnie będziemy się martwić, jak uzbieramy jakąś większą kwotę. Ale to na razie tylko moje spekulacje. Skontaktuję się z naszą Panią Skarbnik - niech się wypowie w tej sprawie
  
 
Uczciwie powiem ze jeszcze żadnej konkretnej fundacji nie wybraliśmy . Jak dotąd mamy na celowniku 3 takie fundacje ale na razie je obserwujemy w celu wybrania jak najbardziej odpowiedniej.
  
 
aha dziękuję za informację dla mnie jak na razie wystarczająca
  
 
Co do fundacji - mamy na oku kilka - mniej lub bardziej znane. Każda z nich wymaga sprawdzenia w KRSie - co troszkę potrwa - myślę, że ok. 2-3 tygodni. Jak tylko coś wybierzemy - damy znać.

Jednocześnie proszę wszystkie osoby, które wylicytowały jakiekolwiek przedmioty na zlocie o wpłatę wylicytowanych kwot na pomocnicze konto klubowe (numer dostaniecie jak poprosicie mnie na prv).
  
 
Miniu, ponieważ trochę już czasu upłynęło od zapoczątkowania całej akcji - czy Zarząd dokonał wyboru konkretnej Fundacji?

Drugie pytanko - ile już pieniążków zebraliśmy (z moich obliczeń - 429 zł, ale mogłam się pomylić, bo już późno, a od rana siedzę nad cyferkami...). Czy jest to wg Zarządu wystarczająca kwota, by dokonać wpłaty na konto fundacji, czy czekamy, aż uzbierze się większa suma?

W imieniu wszystkich FEFK-owców z góry dziękuję za odpowiedź
  
 
Dieselko i wszyscy Licytujący, proponuję, żebyśmy wspólnymi siłami wybrali funadację na zlocie. Wydrukuję opisy tych, które wzbudziły nasze zainteresowanie, zrobię też zestawienie kto co wpłacił, podliczę i wszystko będziemy wiedzieć. Czy taka opcja jest dobra?
  
 
Cytat:
2007-09-04 14:39:36, Minia pisze:
Dieselko i wszyscy Licytujący, proponuję, żebyśmy wspólnymi siłami wybrali funadację na zlocie. Wydrukuję opisy tych, które wzbudziły nasze zainteresowanie, zrobię też zestawienie kto co wpłacił, podliczę i wszystko będziemy wiedzieć. Czy taka opcja jest dobra?



Miniu, zlot nam przeleciał, musimy chyba jednak to zrobić na forum. Czekamy na jakieś podsumowanko + info na jaką fundację zdecydował się Zarząd. Na pewno wszyscy są ciekawi
  
 
A tak - już mówię co i jak:

Postanowiliśmy przeznaczyć pieniążki zebrane z licytacji dla Fundacji "WRÓĆ". Czym się zajmuje Fundacja - możecie przeczytać na ich stronie internetowej:

fundacjawroc.pl/index.php

Myślę, że na chwilę obecną pociągniemy licytacje do końca roku - przed Bożym Narodzeniem przekazalibyśmy Fundacji to, co zebraliśmy.
Oczywiście temat licytacji pozostanie otwarty także w przyszłym roku.

Dziękuję jeszcze raz wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji - i jako ofiarodawcy i jako licytujący - za dobre serducha.



[ wiadomość edytowana przez: Minia dnia 2007-10-03 15:36:32 ]
  
 
Miniu popraw linka do fundacji
  
 
Kainek jak zwykle na posterunku - czujny jak ważka...

Poprawione.
  
 
to ile juz jest tych pieniazkow??
  
 
Z tego co Minia nam pisała około 1400zł ale dokładnie nie pamiętam.
  
 
no to jest kawalek grosza
a moze jakby zostalo cos srodkow klubowych na promocje zarzad podjalby uchwale o dolozeniu malego conieco do tej kwoty??
  
 
Puniu co rozumiesz przez promocję? I o co chodzi z jakąś uchwałą ? Że mamy zrobić uchwałę żeby ludzie kasę wpłacali?
Czy uchwałę żeby z kasy klubowej dać ? bo nie wiem.
Czy może masz na myśli że zarząd ma dołożyć z własnej kasy?
  
 
Cytat:
2007-11-06 21:47:09, radex70 pisze:
Puniu co rozumiesz przez promocję? I o co chodzi z jakąś uchwałą ? Że mamy zrobić uchwałę żeby ludzie kasę wpłacali? Czy uchwałę żeby z kasy klubowej dać ? bo nie wiem. Czy może masz na myśli że zarząd ma dołożyć z własnej kasy?



ja Punia rozumiem tak ze z klubowej kasy dolozyc... ale niech sam powie co mial na mysli poeta piszac wiersz
  
 
Zebraliśmy dokładnie 1421,03 zł

Puniu miał zapewne na myśli darowiznę na rzecz Fundacji - faktycznie, możnaby przekazać jakąś kwotę "na cele statutowe" - takie rozwiązanie byłoby w porządku pod kątem księgowym. Być może warto to skonsultować z biurem rachunkowym, które nas rozlicza (o ile Stowarzyszenie dysponuje jakąkolwiek kwotą na ten cel).
  
 
Cytat:
2007-11-06 23:52:52, Dieselka pisze:
Zebraliśmy dokładnie 1421,03 zł Puniu miał zapewne na myśli darowiznę na rzecz Fundacji - faktycznie, możnaby przekazać jakąś kwotę "na cele statutowe" - takie rozwiązanie byłoby w porządku pod kątem księgowym. Być może warto to skonsultować z biurem rachunkowym, które nas rozlicza (o ile Stowarzyszenie dysponuje jakąkolwiek kwotą na ten cel).



dokladnie o tym mowie - bo w sumie w tych licytacjach nie tylko brali udzial czlonkowie klubu wiec niech i sam klub sie dolozy

a do kieszeni zarzadu nie zamierzam zagladac
  
 
Cytat:
2007-11-07 13:43:35, PUNIU pisze:
dokladnie o tym mowie - bo w sumie w tych licytacjach nie tylko brali udzial czlonkowie klubu wiec niech i sam klub sie dolozy a do kieszeni zarzadu nie zamierzam zagladac



Popieram Punia w 1000000000000000000%