[126] green frog by bassman1986

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
oto moje wozidło










taki prawie zwykły maluszek
  
 
wywal tą klape z tyłu bo jest masakryczna, te nity wygladaja okrutnie, a ten otwór w niej na dole to tak z powodu że jak była rejestracja to przegniło i zalepiłeś siatką?? przód troszke na glebe albo tył podnieść bo dziwnie wyglada, albo robi takie wrażenie ze przód wyżej jest. A fele bym walnoł raczej na jakiś srebrny, albo jakis metalopodobny.
  
 
e no klapa dla mnie jest okej, jeśli chodzi o glebe to jest prawie równo a przód jeszcze na bank pojdzie w dół, kwestia czasu
  
 
kolorek git z czego to lakier?

a co do zderzakow mam sugestie, zaloz te waskie plastiki z przejsciowki
  
 
zderzaki może przyjdą chromy narazie jestem spłukany z kasy- kolorek z palety Opla np Agila ma taki
  
 
Ja bym zderzaki zostawił takie jakie są. Czy koniecznie trzeba je zmieniać, jak nie na chromy, to na wąskie plastiki?

Lakier ładny, białe koła też mi do niego pasują. Chyba nawet bardziej niż srebrne. Tylko coś ta klapa z "okienkiem" mi nie podchodzi.
A co pod klapą się kryje?
  
 
Ja też do końca nie jestem przekonany do chromów, musiałbym je założyć i zobaczyc. Dodatkowo na przód może przyjda 2 halogeny bo lezą w garazu. Co do klapy,jak już pisałem mi odpowiada, może tylko zamaluje nity ( dziury w celu lepszego chłodzenia) .
Silnik hmm:
- lekkie koło zamachowe
- wałek Heinricha ( podobno wyściogowy bo dostałem go od znajomego,a on też nie wie )
- głowica -3 mm, polerka powiększone kanały jak i gniazda
- zmieniony dolot powietrza
- wybebeszony tłumik MICHAEL ( po dotarciu będzie breda)
- gaźnik po standardowych przeróbkach
- tłoki i cylindry po pierwszym szlifie

Osiągów nie znam bo malec dopiero wyjechał z garażu i zrobiłem na nim 150 km
  
 
tylko klapa okrutna a tak pozatym całkiem w pytke
  
 
Klapa jest good,nie zmieniaj jej! Przynajmniej wyróżnia się od innych a i nie jest dla mnie brzydka. Z przodu może trzeba było jednak klepnąć resor na 10cm wtedy powinno być super.

Teraz tylko śmigać żabą Ci zostało i na Ance wystartować nocą
  
 
minus za klape i za resor, tak pozatym to jest ok
  
 
Specjalnie byłem mierzyć i autko stoi równo przód nawet ciut niżej- może to tylko złudzenie optyczne
  
 
a więc dzisiaj po kilku godzinach pracy zostały załozone chromowane zderzaki, fotki nie są najlepsze bo robione na szybko, jak tylko bedzie lepsza pogoda zrobie cos ambitniejszego




a tu jakże skąplikowana deska

  
 
skOMplikowana ale OK
  
 
Chromy tak średnio pasują do tego malca ale najważniejsze,że auto zapie**** i ma świetny dźwięk jak leci bokiem
  
 
Cytat:
Chromy tak średnio pasują do tego malca



hemi one nie pasuja srednio tylko wcale
  
 
przed KJSem wzmożone prace i efekty :

hydro łapa


chlapacze (przykręciłem krzywo ale co tam ):


a tak wygląda wygląda w świetle:



niepozorne zło


(w większej rozdzielczości daje lepszy efekt no i nadaje sie na tapete )
  
 
Jak dobrze pójdzie to widzimy się na KJS,Ty żabą a ja borkiem. Żaba bardzo mi się podoba,zresztą jakby mogło być inaczej jak ma lakier porządny,silnik porobiony dosyć mocno i kierownik ogarnia auto jak trzeba a hydro łapa też pewnie się sprzyda
  
 
lakierek naprawde ładny aż go szkoda brać na rajdy by sie przybrudizł hehe
  
 
Świeża porcja fotek,auto nie pozorne ale z hydro łapką,bredą i resztą rajdowych taili radzi sobie na KJS