Jakie CB-Radio part2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Kontynuacja znanego wątku. Poprzedni się zakłódkował.
  
 
NO i zdecydowałem sie na TTi 770 i antenka jakiś hustler (bez rewelacji ale ok) i sciąga całkiem niezle! Nawet sie zdarzy ze gdzies kolo 15 km słysze! A mysle ze jak sie naucze to regulować to będzie jeszcze lepiej! Pozdrawiam!
  
 
Jestem użytkownikiem Unidena, ostatnio zmieniałem Unidena 510 na 520 i mocno się zastanawiałem czy nie kupić TTI albo innego sprzęta, więc Miro proszę, nie pisz takich rzeczy, bo mnie przy okazji obrażasz . Fakt, że zdecydowałem się dalej na Unidena i podjąłbym taką decyzję ponownie w całej rozciągłości Jak bym miał kasę na markowy sprzęt z bajerami to bym się nawet nie zastanawiał.

Bardzo dużo zależy też od anteny, chociaż my możemy tuningować, sprzęt, nas będzie słychać bdb, a co ktoś nam będzie odpowiadał, może do nas nie dolecieć...

Niektórzy tutaj piszą bzdury (w poprzednim wątku), więc powtórzę to co Miro napisał: ANTENĘ STROI SIĘ DO AUTA, RADIA SOBIE MOŻNA WYMIENIAĆ.

Wywołanie dla klubowiczy... hmmm, no w zasadzie zdaje egzamin tylko w przypadku spotów, bo jak jadę normalnie to wykrzykiwał nie będę, gdyż szanse są zbyt małe. Ale chyba nie ma co wymyślać, po prostu, Jest ktoś z FEFK itp.
  
 
ja w kwestii formalnej - Miro miales unidena? masz tti
jakie bajery? hmm
chocby skanowanie kanalow i zatrzymywanie sie na zajetym, nasluch na 2 kanalach - nie sprawdza sie dlaczego? zapytasz
poczytaj na www.cb-radio.pl

co jeszcze duzo wieksze od unidena, podswietlenie drazniace - opinie uzytkownikow
i tak jak pisalem czesto ulega uszkodzeniom

PS
Wilku 2 watki o CB to chyba zly pomysl - lepiej zeby byl jeden duzy, niz mialby zaniknac wczesniejszy po utworzeniu tego
  
 
Cytat:
2007-06-20 10:20:20, lukas_s pisze:
PS Wilku 2 watki o CB to chyba zly pomysl - lepiej zeby byl jeden duzy, niz mialby zaniknac wczesniejszy po utworzeniu tego



Kwestie formalne.

Jak coś to TUTAJ POPRZEDNI WĄTEK
  
 
lukas_s, wiedziałem że przyczepisz się do DW i tu masz jedyną rację, reszta bajerów jest często używana podczas codziennego użytkowania, podświetlenie można przyciemnić i nawet w nocy nie jest drażniące. Tti jest moim czwartym radiem, Unidena też testowałem i nikt mnie do niego nie przekona.

Wojo, wyraźnie napisałem "sporej grupy użytkowników Unidena", jeżeli się do niej zaliczasz, to masz prawo się obrażać .

  
 
Cytat:
2007-06-20 12:57:51, Miro pisze:
Wojo, wyraźnie napisałem "sporej grupy użytkowników Unidena", jeżeli się do niej zaliczasz, to masz prawo się obrażać .




Wojo czyli Miro wypowiada nam wojne
  
 
Dodam coś od siebie. Długo się wahałem co wybrac tti czy unidena.
Do tti przekonał mnie FM i więcej bardzo przydatnych funkcji - mic gain, rf gain, skan kanałów, czy wygodne przełączanie w gruszce. Ale najbardziej test porównawczy przy tej samej antenie i w tym samym aucie - nota bene w essim - i tti znacznie mniej szumiał. A ja cisze w aucie lubię.

Co do jakości wykonania to zarówno tti jak i uniden nie jest tu mistrzem. A podświetlenie niebieskie w tti jest ładne i do tego w odróżnieniu od unidena można go regulować lub wyłączyć.

Co jest lepsze nie ma się co spierać bo w tej klasie pratycznie nie ma znaczących róznic.


[ wiadomość edytowana przez: Piots dnia 2007-06-20 15:35:25 ]
  
 
Cytat:
Do tti przekonał mnie FM


ja nie wiem czy to tak istotne skoro 90% polskich driverów nadaje na AM i raczej predko się to nie zmieni

ja mam onwe mk1 z lemmem 1,7 metra i jestem zadowolony..antenke mam w miejscu tylnego spryskiwacza na klapie i własnie sie zastanawiam czy nie załozyc jednak na dach antenki.. jak myslicie?
  
 
Cytat:
2007-06-20 15:33:22, Piots pisze:
A podświetlenie niebieskie w tti jest ładne i do tego w odróżnieniu od unidena można go regulować lub wyłączyć.



Kwestia gustu, o których się nie rozmawia. W dodatku zależy jak kto ma zrobione wnętrze. Mnie to odrzuca na kilometr

Miro, obraziłem się
  
 
ja tam mam Unidena 510 i antenkę Hustlera IC-100 . jest to moje pierwsze radyjko , i nie mam co się wymądrzać ale tak jak dla mnie na dłuższe wyjazdy kilka razy w roku (zloty, wczasy itp) sprawdza się znakomicie i jestem zadowolony
  
 
Cytat:
2007-06-20 21:20:48, Wojo pisze:
Kwestia gustu, o których się nie rozmawia. W dodatku zależy jak kto ma zrobione wnętrze. Mnie to odrzuca na kilometr Miro, obraziłem się



Czesi sprzedają tti z podświetleniem niebieskim, zielonym i czerwonym. U nas niestety, można to zrobić tylko własnym nakładem.




[ wiadomość edytowana przez: Miro dnia 2007-06-21 00:34:05 ]
  
 
Miro jestem z Toba, moze niedlugo tez zainwestuje w tti
  
 
Cytat:
2007-06-20 23:42:30, ALLka pisze:
Miro jestem z Toba, moze niedlugo tez zainwestuje w tti



Gwarantuję że zakup będzie udany , kilka osób już się przekonało do tti .
  
 
test unidena i tti - warto przeczytać na
pl.rec.radio.cb

tti 770 rozwala rywala, co mnie nie dziwi specjalnie.


[ wiadomość edytowana przez: Piots dnia 2007-06-21 18:48:42 ]
  
 
witam...

posiada ktos moze alana 121? cena przystepna... slyszalem ze genialne radyjko... dodatkowo podswietlanie kilka kolorow... dla fanow niebieskiego i seryjnego zielonego.

pozdrawiam
  
 
Witam,

Zastanawiam sie nad usprawnieniem radia.. zmiana antenki

wiem ze w lemm mozna zmienic sam bacik na dluzszy i wszystko dalej pieknie hula

czy ktos z fefku wie czy w Sirio mozna zrobic taka sama operacje ? chodzi tutaj chyba o cewki ze musza byc takie same.. wpierw pytam tuaj pozniej pojde na cb forum

mam sirio as-100 a chce miec dluzsza troche po prostu chce zostawic podstawe a zmienic "drucik"
  
 
A my se zakupili z Dieselką TTI880 i hustlera ic-100 i daje radę, antena na dachu radio między fotelami i się jedzie, się wie co się dzieje i mobilki godają kaj policyja stoi
Wahałem się miedzy Unidenem 520XL a właśnie TTi wygrało tti i nie ma co narzekać.
Za komplet zapłaciłem 350zł.
  
 
Cytat:
2007-08-20 13:41:38, Raven pisze:
A my se zakupili z Dieselką TTI880 i hustlera ic-100 i daje radę, antena na dachu radio między fotelami i się jedzie, się wie co się dzieje i mobilki godają kaj policyja stoi Wahałem się miedzy Unidenem 520XL a właśnie TTi wygrało tti i nie ma co narzekać. Za komplet zapłaciłem 350zł.




eee opowiadasz
  
 
A tam gadacie. Znam takich co sa zadowoleni z radia XXXXXXX i antenki 40cm i tez SIE JEDZIE!. Ja mialem juz 3 antenki i krzykne ;D DLUGOSC MA ZNACZENIE! ponizej 100cm to sobie mozna...