[GrzEE] RS 2300 4x4 zimą... - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nie no Grzesiu gratulacje, bardzo ładny egzemplarz
  
 
Grzee masz racje, nic nie zmieniaj, najpierw pojeździj, naciesz się, a nie od razu przeróbki .

Kolorek mi sie podoba, wogóle wszystko tam mi się podoba .

Jedyne co bym zmienił, małym kosztem, to te kierunki na białe, a potem tylko...jeździł i jeździł i... .
  
 
Omenku widze ze czytasz w moich myslach. W weekend zaczynamy zmiany, co prawda kosmetyka ale zawsze coś.
Kierunki boczne przyjda białe, no i klamki wewnetrzne w chrumku wejdą do Rsika
  
 
Wszyscy tak chwalą autko a Grzee zapomniał dodać że do WRC wracał na lince
  
 
Cytat:
kazdy kto widział i jechał moze to potwierdzic



Potwierdzam mialem przyjemnosc dzis jechac z Grzesiem i naprawde super 4x4 to jednak cos ...!! tylko dziwne ze nie chcial sie kolega scigac z Seicento hihi
  
 
Haha tak dokładnie było RS tadosa ciagnał mojego do domu z powodu braku ładowania.
Jednak po zaciagnieciu do WRC 1h i razem z kacprem wymieniliśmy alternator

Dzieki Kacperku za ogromną pomoc i wyrozumiałość.
Panie i Panowie, bez tego człowieka nie było by ani Cabrio (bo dawno już by sie rozsypało) ani RS-a bo nie miałby kto go scholować
  
 
no to mu teraz po rajtach pojechales fura kozacka tylko jak na Grzeesiowe auto za bardzo buja na zakretach
  
 
bardzo fajny zamiennik, podoba mi sie , oby służył jak najdłużej bezawaryjnie!
  
 
Cytat:
2007-06-20 23:28:00, adamj3000 pisze:
Potwierdzam mialem przyjemnosc dzis jechac z Grzesiem i naprawde super 4x4 to jednak cos ...!! tylko dziwne ze nie chcial sie kolega scigac z Seicento hihi



Seicento na zimnym silniku objerzdza RSa na zimnym, moj dopiero jak ciepły to jedzie
  
 
Cytat:
Seicento na zimnym silniku objerzdza RSa na zimnym, moj dopiero jak ciepły to jedzie



no chyba ze tak nastepnym razem nie bedzie tak latwo zawitam V-ka ;d
  
 
Cytat:
2007-06-20 23:26:41, djtados pisze:
Wszyscy tak chwalą autko a Grzee zapomniał dodać że do WRC wracał na lince



się śmiejcie. mój kolega z pracy ostatnio 210km na lince wracał do domu. No, ale to wiadomo nie Ford tylko jakiś tam renault clio
  
 
jednym słowem rarytas - gratulacje GrzEE, oby służył!
  
 
grzes jak niemasz kasy na podróz w 2 strony to bierz auto i jedziesz do nas nad zywieckie, a wracasz pkp albo pks juz my sie zaopiekujemy RSikiem
  
 
No... Piękne autko Szkoda, że nie mogłem być wczoraj pod pocztą Ale Grzesiu... siła wyższa o imieniu Julia
  
 
Eee... no... Grzee fajna bryczka Gratulacje!
  
 
Panowie co się martwicie można go jeszcze kupić KLIK
A tak serio to ładne autko tylko szkoda że nie czerwone
  
 
Piotrek, mowiłem ze samochody mi sie szybko nudza.
Juz go sprzedaje
  
 
Grzesiu czemu nie mówiles że jest jeszcze drugi taki sam na sprzedaż? Jade po tego drugiego z ogłoszenia


Gratuluje auta i oby spisało sie na medal i zawsze dawało dużo satysfakcji, z ekonomicznej i bezawaryjnej jazdy.

Napisałem ci celowo (ekonomicznej) i tak masz jezdzic ,żeby mi tam zadnych głupot nie było
  
 
Powiem Ci ze pali mniej niż moj 1.6 CVH i z tego jestem bardzo ale to bardzo zadowolony
Pozatym nie wiem kto to mowi że Rsy tyle pala, wg mnie jest to lekka przesada
  
 
Cytat:
2007-06-21 14:47:23, GrzEE pisze:
Powiem Ci ze pali mniej niż moj 1.6 CVH i z tego jestem bardzo ale to bardzo zadowolony Pozatym nie wiem kto to mowi że Rsy tyle pala, wg mnie jest to lekka przesada


czyli n apb bedziesz teraz smigał???????????