Dzien pamieci bylych czlonkow FEFK

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mysle ze czas wprowadzic do kalendarza FEFK swieto, mianowicie co roku 2 czerwca aby uczcic smierc Tazza forum bylo by czarne.

Tak wiec zwracam sie z oficjalna prosba do zarzadu o uchwalenie oficjalnego swieta FEFK

Pozdrawiam Adam




[ wiadomość edytowana przez: lukas_s dnia 2007-06-27 22:40:41 ]
[ powód edycji: edycja tematu ]
  
 
miast 'swieto' bardziej by pasowalo 'dzien pamieci' imho
  
 
Cytat:
2007-06-27 14:07:14, kainek pisze:
miast 'swieto' bardziej by pasowalo 'dzien pamieci' imho



Wydaje mi się, że to dobry pomysł.
Święto - w sensie dzień szczególny, o nazwie "Dzień Pamięci".
  
 
jestem za
  
 
chyba nikt niema nic przeciwko...
a odemnie.. jest to bardzo dobry pomysł
  
 


  
 
Cytat:
2007-06-27 14:07:14, kainek pisze:
miast 'swieto' bardziej by pasowalo 'dzien pamieci' imho



moim zdaniem pomysł dobry i nazwa tego dnia zaproponowana przez kainka również

P.S.
a może by tak zmienić nazwę postu, bo nie bardzo pasuje do tematyki.

[ wiadomość edytowana przez: bociansan dnia 2007-06-27 21:50:42 ]
  
 
po tytule watku myslalem ze jakas rocznica powstania sie zbliza... ;]

-- edit--
o juz zmienione...


[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2007-06-27 23:05:23 ]
  
 
Pomysł Super, ale technicznie może z tym być problem, owszem dzień 2.06 jest dla nas szczególny ale nie zawsze ktoś z modów będzie na forum żeby zmienić kolory, a jak faktycznie nas nie będzie i okaże się że nikt nie zmienił kolorów to będzie żal.
Zastanówmy się jaka ma być forma tego dnia, możemy zapalić świeczki a co jeszcze ?
  
 
Pomysł bardzo dobry, jednak tytuł wątku dalej jest niepoprawny.
Pierwsze moje odczucie, nie zaglądając do wątku, byłych członków FEFK jest bardzo wielu. Kto aż tak się zasłużył?
Imo, [i] dzień pamięci, tym którzy odeszli [i], bardziej pasuje do sytuacji.

Co do strony technicznej, Wojtek ma rację, zamiast zaczerniać stronę na ten jeden dzień, można na głównej dać odpowiednie info z linkiem do wątku o tytule np. [i] Pamiętamy [i] lub [i] Zapal świeczkę [i].

Może jakieś inne pomysły.
  
 
Cytat:
2007-06-30 10:22:12, Miro pisze:
Pomysł bardzo dobry, jednak tytuł wątku dalej jest niepoprawny. Pierwsze moje odczucie, nie zaglądając do wątku, byłych członków FEFK jest bardzo wielu. Kto aż tak się zasłużył? Imo, [i] dzień pamięci, tym którzy odeszli [i], bardziej pasuje do sytuacji. Co do strony technicznej, Wojtek ma rację, zamiast zaczerniać stronę na ten jeden dzień, można na głównej dać odpowiednie info z linkiem do wątku o tytule np. [i] Pamiętamy [i] lub [i] Zapal świeczkę [i]. Może jakieś inne pomysły.


Link do strony, gdzie byłaby powiedzmy fotka i daty wydaje mi się dobrym pomysłem.
  
 
Tak jak pisaliście niżej

[*] Dla Ciebie Marek!!
Pamietamy [*] Tazz [*]
  
 
[*][*][*]
  
 
Na zawsze w pamięci


[*][i]
  
 
[*][*][*]
  
 
[*][*]
  
 
Tazzik [*]
  
 
dla Tazza [*]

PS> jak widać wątek pamięci sam się stworzył, może po prostu pousuwać zbędne posty i zmienić tytuł tak jak zaproponował Miro?
  
 
[*]
  
 
[*][*][*]