Klubowe dywaniki...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Misie drogie!
Kiedyś była taka akcja i były dywaniki. A że było to już dość dawno i zapewne dywaniki już powoli kończą swój żywot (moje kończą - nie były z najlepszego materiału, ale kto wiedział...), to może trzeba by akcję powtórzyć.
Na razie jest to wolny pomysł, bez szacowania kosztów itp. Jedyne co mi przychodzi do głowy to możliwość zamówienia kompletu lub tylko dywaników na przód, możliwość wyboru nadruku (pełna personalizacja), wybór koloru materiału, koloru taśmy wykończeniowej, koloru nici, umiejscowienia nadruku (a może by dało radę zaszaleć i zrobić haft??).

Zakładam, że koszt 4szt. razem z wysyłką zamknąłby się w kwocie 50PLN.

Jako że zawsze jest problem ze znalezieniem osoby, która się będzie tym opiekowała, to jako zgłaszający pomysł, podjąłbym się zebrania funduszy, zamówienia i rozesłania (wiem, że ostatnio z racji pewnych okoliczności życiowych {czytaj - Dziunia} dość słabo brałem udział w życiu klubowym, więc byłoby to swego rodzaju zadośćuczynieniem).


[ wiadomość edytowana przez: Kielek dnia 2007-07-07 20:13:46 ]
  
 
Kielek moim zdaniem bardzo dobry pomysł

Moje dywaniki orginalne już dawno są w stanie opłakanym a tylko na zimę zakładam gumowe (bo latem jakoś to blee wygląda) a pod lewą nogą dywanik od strony kierowcy mam już dziurę
  
 

Świetny pomysł, Kiełek blisko mam do Ciebie więc odbiór osobisty
A tak na poważnie to moim zdaniem tylko komplet (4szt.) przód i tył


Teraz pytanie: jaki wzór dla sympatyka a jaki dla drivera

tak czy inaczej, Kiełku rób listę i zobaczysz że się sporo osób uzbiera

[ wiadomość edytowana przez: Biedrona dnia 2007-07-07 20:48:48 ]
  
 
Pisałbym się na to bo moje dywaniki pamiętają jeszcze wyjazd autka z salonu - auto plazy
  
 
to wstepna lista wygladalaby chyba tak:p :
1. Kielek
2. MacFly
3. Biedrona
4. Kalor
5. Nero71
  
 
to ja sie tez dopisze:
1. Kielek
2. MacFly
3. Biedrona
4. Kalor
5. Nero71
6. sealforce
  
 
to wstepna lista wygladalaby chyba tak:p :
1. Kielek
2. MacFly
3. Biedrona
4. Kalor
5. Nero71
6.Natan

Ja też się chętnie dopisuje.
  
 
kurcze szkoda ze ten pomysl niee wpadl wczesniej bo ja juz mam z logo forda,,,z obszyciem zielonkawym :/
  
 
Myślę, że zabawę możemy zacząć od 20-25 kompletów. Poniżej tego nie wiem, czy da się wytargować coś więcej niż na Allegro.

1. Kielek
2. MacFly
3. Biedrona
4. Kalor
5. Nero71
6. sealforce
7. Natan
  
 
1. Kielek
2. MacFly
3. Biedrona
4. Kalor
5. Nero71
6. sealforce
7. Natan
8. _unnamed
  
 

1. Kielek
2. MacFly
3. Biedrona
4. Kalor
5. Nero71
6. sealforce
7. Natan
8. _unnamed
9. bociansan - też bym się pisał o ile produkcja (czytać: wpłata kasy) zaczęła by się w sierpniu, bo teraz to krucho.
  
 
    1. Kielek
    2. MacFly
    3. Biedrona
    4. Kalor
    5. Nero71
    6. sealforce
    7. Natan
    8. _unnamed
    9. bociansan - też bym się pisał o ile produkcja (czytać: wpłata kasy) zaczęła by się w sierpniu, bo teraz to krucho.

    10.skorpion19-cały komplet sedan(mkV/VI)



[ wiadomość edytowana przez: skorpion19 dnia 2007-08-18 07:19:56 ]
  
 
1. Kielek
2. MacFly
3. Biedrona
4. Kalor
5. Nero71
6. sealforce
7. Natan
8. _unnamed
9. bociansan - też bym się pisał o ile produkcja (czytać: wpłata kasy) zaczęła by się w sierpniu, bo teraz to krucho.
10. skorpion19
11. bobo_ssj
  
 
yyy slepy jestem. Dywaniki maja byc gumowe czy nie ?
  
 
Cytat:
2007-07-09 01:16:52, kormoran pisze:
yyy slepy jestem. Dywaniki maja byc gumowe czy nie ?



Z materiału. Mają być z obszyciem i nadrukiem (ew.haftem)

Moje jeszcze sie trzymają, więc tym razem sie ws-trzymam

[ wiadomość edytowana przez: DarasBB dnia 2007-07-09 01:30:36 ]
  
 
1. Kielek
2. MacFly
3. Biedrona
4. Kalor
5. Nero71
6. sealforce
7. Natan
8. _unnamed
9. bociansan - też bym się pisał o ile produkcja (czytać: wpłata kasy) zaczęła by się w sierpniu, bo teraz to krucho.
10. skorpion19
11. bobo_ssj
12. rootoslaw -mkVI 5D komplet: jesli zbiorka byla by w sierpniu bo obecnie jestem w NL a w kraju bede 18 sierpnia. Ewentualnie moge na jakies walutowe wyslac.


[ wiadomość edytowana przez: rootoslaw dnia 2007-09-04 21:54:42 ]
  
 
To ja bylem sprawca zamieszania z dywanikami szkoda Kielku ze nie byly nietrwale
Te poprzednie byly wykonywane metoda flock, jedyne co bylo trzeba to dostarczenie wzoru w Corelu.

Powodzenia !!!
  
 
1. Kielek
2. MacFly
3. Biedrona
4. Kalor
5. Nero71
6. sealforce
7. Natan
8. _unnamed
9. bociansan - też bym się pisał o ile produkcja (czytać: wpłata kasy) zaczęła by się w sierpniu, bo teraz to krucho.
10. skorpion19
11. bobo_ssj
12. rootoslaw - jesli zbiorka byla by w sierpniu bo obecnie jestem w NL a w kraju bede 18 sierpnia. Ewentualnie moge na jakies walutowe wyslac.
13. Shaq
  
 
1. Kielek
2. MacFly
3. Biedrona
4. Kalor
5. Nero71
6. sealforce
7. Natan
8. _unnamed
9. bociansan - też bym się pisał o ile produkcja (czytać: wpłata kasy) zaczęła by się w sierpniu, bo teraz to krucho.
10. skorpion19
11. bobo_ssj
12. rootoslaw - jesli zbiorka byla by w sierpniu bo obecnie jestem w NL a w kraju bede 18 sierpnia. Ewentualnie moge na jakies walutowe wyslac.
13. Shaq
14. Asior
  
 
1. Kielek
2. MacFly
3. Biedrona
4. Kalor
5. Nero71
6. sealforce
7. Natan
8. _unnamed
9. bociansan - też bym się pisał o ile produkcja (czytać: wpłata kasy) zaczęła by się w sierpniu, bo teraz to krucho.
10. skorpion19
11. bobo_ssj
12. rootoslaw - jesli zbiorka byla by w sierpniu bo obecnie jestem w NL a w kraju bede 18 sierpnia. Ewentualnie moge na jakies walutowe wyslac.
13. Shaq
14. Asior
15. Safar