SPOTKANIE KRAKÓW

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie !!! i Panie !!!

We wtorek (24.06.2003r.) będę w Krakowie. Spotkam się z Piotrem Kraków (zadzwonię we wtorek w ciągu dnia), Prezes też prawdopodobnie będzie (jeśli czas pozwoli). Jeśli ktoś będzie miał ochotę i wolną chwilę zapraszam na jakieś spotkanko.

Godzina oraz miejsce jeszcze do ustalenia. Myślę, że Wy najlepiej wiecie gdzie można się spotkać. Ja osobiście proponowałbym południowe okolice (Głogoczów - Kraków), ale oczywiście nie jest to wymóg dostosuję się do Was.

Szczegółów dowiem się od Piotra jak zadzwonię.

Do zobaczenia w Krakowie.
Pozdrowienia.
  
 
Własnie rozmawiałem z Robalem - jesli sie uda (postaram się) to będę)Robla znam tylko z forum więc chyba warto kolege poznać osobiście. Może spotkamy sie gdzieś np. w carrfourze na zakopiańskiej????Bo Robal, z tego co mówił bedie jechał od strony zakopianki więc tam mu będzie najłatwiej - a my przecież trafimy
No i może Piotruś zaprezentuje nam swój nowy nabytek czyli cyfraka ))
Pozdr
Paweł
  
 
Paweł,

widzieliśmy się w Sulejowie w kwietniu tego roku. Co prawda byłem krótko, ale rozmawialiśmy kilka razy. Nie mów (pisz), że nie pamiętasz.

Wiem gdzie jest Carrefour. Robiłem tam nawet raz szybkie zakupy.

Podkreślam, że to nie jest wymóg (tylko moja wygoda) i mogę się dostosować do innego miejsca. Nawet mam mapę Krakowa.

pozdrowienia.
  
 
Nie no - sorry - faktycznie sie widzieliśmy)))
Skleroza...
Paweł
  
 
Gra gitara. Może być wtorek i Carrefour.
Która godzina ?
Pozdro.
  
 
No jakoś pod wieczór chyba będzie najlepiej
Zależy też o której Robal będzie w Krakowie
  
 
SIUR, zaprezentuje, a nawet zrobi jakieś "pstryk".
Tylko Robal, bądź na Zakopiance, bo jest jeszcze II Carrefour w Hucie.. A co do godziny, to dzwoń kiedy chcesz, ale pracuję do 15.30, więc wcześniej nie dam rady...
Konrad optymistycznie wskazuje wieczór, ale nie wiem jak Ty planujesz wizytę w Kraku???
Pozdrawiam
  
 
SŁUCHAJCIE WSZYSCY KTÓRZY PRZYJADĄ WE WTOREK POD CARREFOURA PRZY ZAKOPIANCE... GODZINĄ "W" NIECH BĘDZIE 19.30. MIEJSCEM BUDYNEK ABRY (PAWILON MEBLOWY PO PRAWEJ OD CARREFOURA) A TO DLA TEGO, ŻE PARKING JEST MNIEJSZY I MNIEJ OBLEGANY...
łATWIEJ SIĘ ZNALEŹĆ...
pOZDRAWIAM, CZEKAM Z APARATEM..
  
 
Witam wszystkich i do zobaczenia wieczorkiem na parkingu!
Pozdrawiam
  
 
No jednak wpadne
Bo miiałem niestety troche inne zajecie na dziś (praca) ale sie udało. Za chwile wyjeżdżamy z Konradem pod carrefoura
Paweł
  
 
Ale było fajnie Spocik oczywiscie się odbył ,tylko LADA była jedna ))Oczywiście Piotrusia samarka. ja byłem Skoda , Robal tez Skoda , Perzan Toyota))No ale najweażniesze,ze było super . Pogadaliśmy oczywiście o LAdawkach. ja dostąiłem zaszczytu przebywania przez chwilkę w Piotrusiowej samarce ( ztęsknoty za moją))
Było piwko, Pepsi a będą fotki , które cykał Piotrus swoim nowym nabytkiem czyli cyfrówką.Piękna rzecz , gratulacje Piotr))
Jezu - jutro czwarta rano pobudka i...jadę oglądac LADĘ)))
Paweł
  
 
Będą fotki, ale jak mi Konrad prześle to co obiecał

Panie i Panowie, ach cóż to był za spot... 5 osób i jedna Samara

Ja się cieszę - na zlocie nie miałem okazji pogadać z Robalem, a teraz się udało... Poznałem Perzana (toyota ) . No i zobaczyłem się z Pawłem, którego ostatnio widziałem w tydzień po Sulejowie
Słuchajcie jak mu się oczy świecą na ten wyjazd po Ładę - to szkoda gadać - do niektórych zdjęć nie musiałem lampy błyskowej używać!!!
Pozdrawiam Wszystkich
PS
Oczywiście, że wyślę zdjęcia na klubową...
  
 
Heheh

Nie wyśle ci narazie ponieważ:
a) strona z tym programem nie działa: http://www.eo-video.com
b) nie znalazłem u siebie cracka więc trzeba będzie go poszukać na http://astalavista.box.sk
c) nie mam jeszcze adresu do tego warsztatu od felg do Samary - w miedzyczasie jak nas nie będzie to dowiedz się od Krzysztofa-Fleszera (jedziemy sami)

Zdjeć i tak nie wsadzę wcześniej niz w czwartek - możesz narazie wrzucić je na FTP które udostepnił Bartek_Łódź - jego parametry są w temacie o filmie z Sulejowa
  
 
No proszę - co za czasy.. taki młody a starego "prostuje", dobrze, że mi na klatę nie skoczył...
Mówiłem Ci, że jak chcę wejść na ftp Bartka - to mi wyskakuje jakiś śmieszny komunikat o błędzie czegoś...
  
 
Heh, faktycznie ciekawie wyglądało spotkanie LKP z jedną Ładą w tle
Hahaha... Paweł jakby mógł, to by się natychmiast teleportował oglądać kandydatkę
Piotr: a), b), c), nic nie będę mówił... Hahahahaha...
Reasumując, było miło i sympatycznie, poznałem wreszcie osobiście kilku klubowiczów (w tym samego prezesa ! ).
Pozdrowienia dla wszystkich.
  
 
Już nie ospocie, ale dziś jadąc do pewnego marketu z asortymentem ogrodowym spotkałem podrodze Andrzeja_Kraków w jego wspaniałym klasyku.
To było b. miłe spotkanie na trasie - nie znamy się osobiście, jako że nie dojechałem do Mirowa - ale pomachaliśmy sobie przez szybę i pojechali dalej...
Pozdrawiam Andrzeju raz jeszcze - miło było zobaczyć Twojego Klasyka "na żywo"
PS
A swoją drogą, to jak jechaliśmy równolegle - to prócz lini przerywanej na jezdni dzieliło nasze Łady jakieś 20 lat???!
  
 
Również mi było miło Cię Piotrze zobaczyć, wprawdzie Cię nie znam osobiście ale skojarzyłem Twoją Samarkę z naklejkami klubowymi.
Andrzej
  
 
Dokładnie jak napisali obecni na spotkaniu - było SUUUUUUUUUUUPER !!!!!!!!!!!!!

Samara Piotra zrobiła furorę (bo była jedyna! )

Nie wiadomo czy zdjęcia z Pawłem w ogóle wyjdą, bo może być efekt jak w TV reklamie pasty do zębów - jeden wielki blask !!!

Piotr, na zlocie poznałem Twoją żonę i psa-Zgagę (przepraszam, ale pies lepiej brzmi niż suka).

Najlepsze zdjęcie ze spotkania Ładziarzy będzie z 2 Skodami i Toyotą !!! (było takie robione).

DZIĘKI PANOWIE ZA SPOTKANIE !!!

  
 
Piotrze, technologicznie to i owszem było 20 lat a może i więcej ale rocznikowo tylko 10!!!
Andrzej
  
 
Upsss..
Wybacz Andrzeju, ale "WYSOKA KLASYCZNOŚĆ" (od: "klasyczny") wzbudziła mój podziw i uznanie, a jednocześnie sugerowała rok powstania na 197... . Skoro jednak jest nieco młodsza - dzięki za info, a i tak uważam, że to prawdziwy OKAZ !!!
Pozdrawiam