Które 13 na przód???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, który z tych dwóch zestawów polecilibyście na przód do essiego mkVII? Dodam, że mają grać pod samym radiem pioneer DEH 4900 4x50 W. Dzięki.

1. http://www.jbl.pl/index.php?action=2&sort=1&id=131

2. http://www.allegro.pl/item212594199_helix_blue_52_sklep_najtaniej_na_allegro_.html
  
 
1:0

dla Helix Blue na pewno zagrają lepiej pod radiem.
  
 
Nie wiedziałem że jest ten Helix w "rozmiarze" 13 Ale super, nie musze przerabiac, żeby wsadzić te Helixy

Gra dużo słabiej od 16'tek ?

P.S Tylko Helix, zagra to napewno lepiej...

[ wiadomość edytowana przez: MaRio-sKaTe dnia 2007-07-21 09:04:50 ]
  
 
Co JBL to JBL, zadnych wynalazkow. Mialem okazje porownywac ostatnio brzmienie jednych i drugich, tylko w innym rozmiarze. Bez porownania, nawet Poneery, Alpine czy blaupunkty wysiadaly. Ja uwazam ze jesli kupuje sie glosniki to takiej firmy ktora zajmuje sie tylko produkcja glosnikow i jest w tym dobra a nie oprocz glosnikow produkuje radia, telewizory czy odkurzacze.
Wybor zawsze pozostawiam kupujacemu gdyz to sa jego pieniadze ale taki zakup nie robi sie co tydzien lub co miesiac, a sprzedajac auto zawsze je mozna wymontowac i wlozyc te co byly.
  
 
Cytat:
2007-07-23 22:34:04, slawek_11 pisze:
Co JBL to JBL, zadnych wynalazkow.


JBL zaczyna sie i konczy na GTI.
  
 
@ Kamykgdy a co powiesz o głosnikach Sinuslive??
Chodzi mi dokładnie o model SL130 - co prawda to już troche musztarda po obiedzie, gdyż już je kupiłem ale zawsze warto znać opinie o nich kogoś kto się zna na CA
  
 
Ja sie slabo znam na CA ale kiedys sluchalem 16stek i zachwycony nie bylem. Tweeter za ostry mimo tego ze nie alu. plusem zestawu jest to ze woofery moga przyjac duzo mocy ale jakosci sie po nich nie spodziewaj. Koniecznie pod wzmacniacz i raczej do lomotania.
  
 
Witam podepne sie jako ze tyl juz zrobiony (pioneerki 6x9 w polke)pora na przód.Tylko nie wiem co tam wrzucic najprawdopodobnie 13.Mysle o takich Pioneer1
i do nich potrzebne by byly dystanse?
Lub takie Pioneer2
specjalnie do esia.
Co doradzacie?
  
 
up
  
 
pionierki są takie same na 1 i 2 aukcji, różnią sie tylko tym ze jedne są bez dystansu i trochę droższe, kupuj te tańsze i wsadż je w dystansy te które masz w tej chwili w drzwiach
  
 
jeśli chodzi o 13 nasteczki to polecił bym Ground Zero ale to już wyższa półka cenowa od tych pionnierów.
  
 
ja mam te pioneery w drzwiach co kolega TomEssi pokazywal i jest dobrze ale jednak kupil bym JBL POWER P 562 ale jak na razie brak funduszy...
  
 
a jeszcze te mnie zaciekawiły co myśliciephonocar