CENNIK - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mój telefon dostępny w profilu
  
 
Cytat:
2008-02-16 16:25:08, Ikarus260 pisze:
Podam Wam ceny u mnie w firmie gdzie pracuje Fota S.A. & Inter Cars gdzie pracuje mój brat.



Bez urazy ale niektóre ceny mają z kosmosu, dzwoniłem po chłodnice wody do IC cena?!? 290zł (zniżka Adaska) W Focie ta sama 250 tez po znizkach a w sklepie na Racławickiej bez zadnych znizek i kombinowania 160zł
Jest sprawa czy jesli wezmę od ciebie napinacz ale jesli go nie uzyję to bede mógł go oddac z powrotem
  
 
Cytat:
Jest sprawa czy jesli wezmę od ciebie napinacz ale jesli go nie uzyję to bede mógł go oddac z powrotem


Jak najbardziej. Części podlegają zwrotowi w ciągu 7 dni jeśli nie zostały użyte. Rozpakowane owszem ale nie zakładane Gorzej z częściami elektronicznymi. Ale ja mogę takie przyjąć osobiście oczywiście kupione w moim oddziale na Warszawskim Gocławiu. Ceny nie zawsze są taniej niż w innych sklepach ale czasem bywają tańsze
  
 
Potwierdzam Kula:
chłodnica na Racławickiej 160zł
Borygo zielone 7l w leklerku na Chomiczówce ~75zł (zgubiłem paragon i dokładnie nie pamiętam)
wymiana chłodnicy, płukanie i zalanie Borygem 50zł (toże na Racławickiej)
uśmiech na twarzy gdy wszystko jest ok... bezcenne
  
 
Rozrząd silnika zakupiony w FOCIE

Simering wału EL 755.141 - 16.02
Simering wału EL 757.497 - 9.02 x2
Rolka prowadząca EVR 59001 - 32.99
Rolka napinająca EVR 59002 - 60.26
Pasek rozrządu K5419XS - 23.01
Pompa wody VKPC 90200 - 95.00

Razem 245.32 z dostawą do domu


Ikarus, masz flachę na zlocie
  
 
A co tam. Dla Klubowiczy Zawsze
  
 
Kolego Ikarus260 w punktach łódzkich Foty też możesz załatwić rabat na części?
  
 
Mogę Ale myślę, że taki jak załatwiłem Koledze krzychu_ch
to tylko w oddziale w 1808 Warszawa - Wawer Dostaw za pośrednictwem Firmy Kurjerskiej Siudemka.
Myśle, że nigdzie indziej takich cen nie znajdziesz
W oddziale łódźkim nie jestem w stanie załatwić tak dużych zniżek.
Owszem, były by duże zniżki ale nie, aż tak jak w tym przypadku.
Jak się wstrzymasz kilka dni to do Łodzi przechodzi kolega z firmy, który robił mi zniżki na ten towar dla Krzycha. Wtedy jak już będzie tam to nie problem na taki zabieg ze zniżkami w Łodzi.
Pisać jak coś. Załatwiam każdemu

[ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2008-11-01 10:42:18 ]
  
 
Cytat:
2008-11-01 10:38:38, Ikarus260 pisze:
Jak się wstrzymasz kilka dni to do Łodzi przechodzi kolega z firmy, który robił mi zniżki na ten towar dla Krzycha. Wtedy jak już będzie tam to nie problem na taki zabieg ze zniżkami w Łodzi. Pisać jak coś. Załatwiam każdemu [ wiadomość edytowana przez: Ikarus260 dnia 2008-11-01 10:42:18 ]


Wstrzymam się, od razu autka nie naprawię bo muszę poczekać na wypłatę, więc nie widzę problemu czy kupię w poniedziałek czy w piątek

Czy rozrząd do wersji 1.5 jest taki sam jak do 1.8? Bo widzę, że kolega krzychu_ch posiada wersję GLX czyli z tym mniejszym silnikiem.? Inne części też załatwisz (uszczelki, zbiorniczek wyrównawczy i inne podane w odpowiednim wątku)?
  
 
Części wszstkie jakie są tylko w Ofercie Foty.
Dam link do katalogu. W razie co proszę sobie tam znaleść Dać mi znać co potrzeba i nie ma problemu.
Ceny jakie załatwiam są najniższe jakie mogę załatwić. Po takich samych cenach biorę ja. Nie jestem VIP-em to znaczy jestem, bo biorę taniej niż klienci ale jak załatwiam to po takich samych cenach po jakich kupuję ja.
www.fota.pl
Katalog ON - LINE
Zapraszam. Ceny tam zawarte to ceny Detaliczne Od tego trzeba odjąć mój spory rabat
  
 
OK, posprawdzam poszczególne części. Jak sprawdzić, który mam silnik - bo na stronie Foty podają dwa typy 66kW i 70kW?

Co sądzicie o firmie OPL - filtr oleju za ok. 5zł?
  
 
Zobacz kolego w Dowód Rejestracyjny. Będziesz tam miał date rejestracji i bodajże ilość koników. To wszystko masz w katalogu. Wiesz jaki musisz wybrać tam typ samochodu jak zajżysz w Dowód
Powodzenia.
  
 
Cytat:
2008-11-01 16:07:40, Ikarus260 pisze:
Zobacz kolego w Dowód Rejestracyjny.


Pytałem bo może symbol silnika jest gdzieś wybity. Dowodu rejestracyjnego jeszcze nie mam, gdyż auto poprzednio było zarejestrowane w innym województwie i cała procedura trwa dłużej niż normalnie, a na pozwoleniu czasowym brak interesującej mnie informacji

PS. Czy jest dostępny zbiorniczek wyrównawczy? Nie dopatrzyłem się tej części w katalogu. Prawdopodbnie rozszczelnił się a nie chcę kupować użyki. Jak sądzę nie będzie to drogie a zawsze warto założyć nowe i czyste.

Pozdrawiam i z góry dziękuję
  
 
Prubowałem kupić zbiorniczek spryskiwaczy. Nie było. Także nie wiem, czy są też dostępne wyrównawcze. Ale musiałbym zajżeć do katalogu Opla, bo to Oplowskie jest. Niestety nie posiadam przy sobie takiego katalogu
  
 
Cytat:
2008-11-01 16:31:06, Ikarus260 pisze:
bo to Oplowskie jest


Orientujesz się moze czy te zbiorniczki pasują od Vectry A albo B? Chyba te silniki były montowane w obu tych wersjach...

EDIT:
Znalazłem na allegro
ZBIORNIK nową sztukę. To wersja 'okrągła' więc będzie pasowała do mojego silnika.

Nasuwa mi się jeszcze jedno pytanie:
czy przewodu, które wychodzą od zbiorniczka trzeba wymieniać na nowe?

[ wiadomość edytowana przez: Nortonn dnia 2008-11-01 16:42:52 ]
  
 
Zbiornik wygląda na podobny
Przewody jak są ok to nie wyieniaj, bo tylko wartość Samochodu podnosisz
  
 
Znalazłem Hurtownię części do Daewoo. Firma nazywa się POTAK. Niektóre częsci mają taniej.

Wspomniany zborniczek (wersja okrągła) kosztuje 17zł - to o połowę taniej niż na podanej wcześniej aukcji allegro.
  
 
Cytat:
2008-11-02 09:58:56, Nortonn pisze:
Znalazłem Hurtownię części do Daewoo. Firma nazywa się POTAK. Niektóre częsci mają taniej. Wspomniany zborniczek (wersja okrągła) kosztuje 17zł - to o połowę taniej niż na podanej wcześniej aukcji allegro.


EUREKA !!



Życzymy szczęścia i cierpliwości ...będziesz ich bardzo potrzebował
  
 
Cytat:
2008-11-02 20:12:36, bogdan1 pisze:Życzymy szczęścia i cierpliwości ...będziesz ich bardzo potrzebował


Wypada podziękować
Mam nadzieję, że jak już wszystkie ubytki zrobię to starczy mi to jakiś czas...
  
 
Nortonn - zajrzyj do sklepu na Piotra Skargii - na samym końcu, przy Górniaku