Co sądzicie o nowej piątce

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wpisujcie swoje opinie o nowej "piątce"
Co sądzicie o jej wyglądzie i nowościach technicznych.
Moim zdaniem jest bardzo ładna, technicznie doskonalsza, ale.......
czegoś jej brakuje. Może kwestia przyzwyczajenia.
Piszcie swoje opinie.
  
 
Ładna jest i na pewno bardziej zaawansowana technicznie ale do wyrażania opini przydało bysię odbyć jazdę testową
  
 
No mi się stylistycznie bardzo podoba bajerki techniczne też niezłe. Mnie bardzo podoba się wnętrze, podobno dużo większe ale i bardziej ekskluzywne Jednak brakuje mi czegoś ze starszych modeli BMW...nie potrafie określić słowami czego... poprostu...


pozdro...
  
 
To był specyficzny styl BMW,którego chyba teraz nie ma
Stylistyka jest bardziej agresywna,choć nie tak bardzo jak w nowej 7-ce.
  
 
Daniel i znowu się z Tobą zgadzam

pozdro
  
 
Ale słyszałem ostatnio że dobry dieselek będzie co cieszy ekonomistów ale jestem ciekawy czy wogóle wejdzie nowe M5 albo wersja combi? Pytam z ciekawości bo i tak wole klasycznego sedana
  
 
Na razie nic nie słychać i o M5 i o kombi

A klasyczne sedany BMW są OK,w końcu takim jechałem do ślubu

  
 
Ej no już nie mam co komentować....zacznie ktoś nowy temat?
  
 
Cytat:
2003-06-26 22:14:59, Cober pisze:
....zacznie ktoś nowy temat?



A na jaki temat
  
 
buehehheheheh może być o zeszłorocznym...kisielu?
  
 
Piątka od kiedy ma być w Polsce? Słyszałem że w lipcu no ale lipiec ma 31 dni i holera wie a już się nie moge doczekać kiedy go zobacze na żywo...w Warszawie może już być ale że ja okolice Szczecina zapewne będzie z dużym opóźnieniem ale co tam...może wogóle w sierpniu no nic zostaje mi cierpliwie czekać

pozdrawiam Cober
  
 
Nowa piątka jest już w salonie, przynajmniej w Białymstoku.
Jest śliczna.

Krzysiek
  
 
Oby w Szczecinie była jade w sierpniu zobaczyć a już 14 lipca wyjeżdżam i nie będzie mnie do 27 lipca nie będę mógł podyskutowaćna forum a szkoda
  
 
co ja gadam jak zobacze jak w szczecinie nie ma dilera BMW ja przeciez do poznania zawsze musze jexdzic holerne zadupie szczecin
  
 
Może ktos otworzy salon BMW w Szczecinie
  
 
Na wybrzeżu już jest nowa 5-ka
Najtańsza 520i z silnikiem 2,2 litra kosztuje ~ 170 tyś a 530i i 530d coś koło 225 tyś i niezłe wyposażenie w standarcie.
  
 
Cytat:
2003-07-15 17:04:39, danield pisze:
Może ktos otworzy salon BMW w Szczecinie


W Szczecinie,to nawet salon Mercedesa jest położony na opłotkach koło ogródków działkowych...
  
 
Cytat:
2003-07-18 02:16:35, Nabauab pisze:
Cytat:
2003-07-15 17:04:39, danield pisze:
Może ktos otworzy salon BMW w Szczecinie


W Szczecinie,to nawet salon Mercedesa jest położony na opłotkach koło ogródków działkowych...



Liczą na bogatych emerytów-działkowiczów
  
 
Technicznie SUPER ale z wygladu to jak na dzien dzisiejszy tragedia, hmm gdzie sie podzialo prawdziwe BMW??? Hmm ja mysle iz musi minąć conajmniej 3-5 lat aby mi się spodobała.
  
 
Cytat:
2003-07-23 18:43:42, Aldik pisze:
Technicznie SUPER ale z wygladu to jak na dzien dzisiejszy tragedia, hmm gdzie sie podzialo prawdziwe BMW??? Hmm ja mysle iz musi minąć conajmniej 3-5 lat aby mi się spodobała.



Właśnie wygląd może być szokujący i faktycznie nie przypomina już "klimatu" poprzednich modeli.
Ale wszystko jest kwestią czasu,było już parę samochodów które mi się nie podobały a teraz są OK