Co wy na takie rozwiazanie??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
czy kolorystyka bedzie ok?? mi osobiscie sie podoba ale chcialem zasiegnac waszej opini



nie zwracajcie uwagi na wykonanie tylko na pomysl
pozdro


[ wiadomość edytowana przez: kolo21dg dnia 2007-09-07 16:50:47 ]
  
 
dach na biało wg mnie
  
 
Felgi: środki czarne, a ranty w polerke, a co do malowania całego auta, to czarny kolor jak najbardziej, ale chyba lepiej całe auto w jeden pomalować...
  
 
prosze bardzo



felgi to produkt programu. mam rs-owskie ale czarne beda bankowo

a co do dachu to wlasnie chcialbym pozostac przy fabrycznym kolorku

[ wiadomość edytowana przez: kolo21dg dnia 2007-09-07 17:07:19 ]
  
 
Wersja dwukolorowa wyglada ciekawie, ale jednak cos w niej dziwnego, moim zdaniem jesli dach mialby byc bialy to szyby nie moga byc wtedy czarne.

Wyglada z tym dachem i dziwnie i ciekawie za razem, ale z kolei jak pomalujesz wszystko na czarno to bedzie zwyczajnie, no sam nie wiem

Moze sprobuj pomalowac dach na srebrno?

-----------------
passionford.pl
  
 
jednak upieral bym sie przy fabrycznym suficie
ale cenie sobie wszystkie uwagi i biore pod uwage wszystkie podpowiedzi.
dawajcie dalej


[ wiadomość edytowana przez: kolo21dg dnia 2007-09-07 17:11:06 ]
  
 
"przemaluj" fotke z widokiem od przodu

i wtedy bedzie mozna cius wiecej powiedziec jak by sie od przodu to "widzialo"
  
 
Ciekawy pomysł ale jak dach na biało to lusterka słupki drzwiowe i ranty felg też bo tak jak teraz to rzeczywiście dziwnie to wygląda.
  
 
Cytat:
2007-09-07 17:41:53, ari10 pisze:
Ciekawy pomysł ale jak dach na biało to lusterka słupki drzwiowe i ranty felg też bo tak jak teraz to rzeczywiście dziwnie to wygląda.


przeciez lusterka i ranty felg sa biale ale to tylko pogladowe zdiecie niebieski dach pozostaje
  
 
nie jestem zwolennikiem kolorowych aut. zostawilbym całość czarną.
  
 
dla mnie fajne
tylko dach srebrny ( nie biały ) no i słupek tez koniecznie srebrny.
Szyby jak dla mnie mogą być czarne
  
 
jak dla mnie to tylko 2 kolorki,ale w wersji z biala gorai wtedy szyby tez by musialy byc jasne i ta ramka drzwi pomiedzy szyba od kierowcy a tylna szyba tez na bialo
  
 
Moim zdaniem ciekawa alternatywa, ale postarał bym sie o lepsze foto i podesłałbym do Bugza z prośba o VT i kolorem bym jednak inny dał ,ale fajnie ,fajnie
  
 
podoba mi sie...felgi czarnie z polerowanym rantem, super sprawa jak ma np boru
do tego essa proponowal bym conajmniej 17"
Ale czarne auto i niebieski dach
Proponowal bym srebrny jak koledzy
  
 
Cytat:
2007-09-07 19:42:03, POMPA pisze:
podoba mi sie...felgi czarnie z polerowanym rantem, super sprawa jak ma np boru do tego essa proponowal bym conajmniej 17" Ale czarne auto i niebieski dach Proponowal bym srebrny jak koledzy


Pompa jak juz to akwamarynowy kolorek, a poważnie musi sie odrózniac a np brytyjsa flaga na dachu tez by fajnie wygladała
  
 
srebrny powiadacie hmmmm... zobaczymy jak to wyjdzie na innych fotkach ale z seria na dachu
zaraz wrzuce fotke




[ wiadomość edytowana przez: kolo21dg dnia 2007-09-08 14:29:38 ]
  
 
bierz przykład z McLarena
Czarno - srebrny a do tego można coś dodać w czerwonym, tylko ostrożnie jak już
  
 
Cytat:
2007-09-07 17:38:28, gigi24 pisze:
"przemaluj" fotke z widokiem od przodu i wtedy bedzie mozna cius wiecej powiedziec jak by sie od przodu to "widzialo"



no to sa inne fotki
  
 
mamy chyba w klubie juz czarnego essa z bialymi slupkami jesli dobrze pamietam tylko pamiec mnie zawodzi kogo jest to auto