[126p] Prawie jak nowy zielony FL

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
To i może ja się pochwale. Maluszek rocznik 1993 jak go "przejmowałem" pół roku temu po dziadku po rozbiciu poprzedniego miał 16 tys. przebiegu Był w stanie prawie idealnym. Delikatna rdza ale tylko powierzchowna na progach. Na tylnej kanapie miał oryginalna folie i resztki foli na podłodze !! Musiałem to usunąć bo ma mi służyć do jazdy a nie do pozowania Wprowadziłem trochę zmian pewnie powiecie niestety, ale są rzeczy które mi się nie podobają w oryginalnym FL-u. Fotele standardowe, tylko jakieś takie szersze niż w moim poprzednim. Zmienione przednie kierunki, tylne lampy z Eleganta, przednie lampy (bardziej mi się podobają takie oczka niż te z czarnym środkiem). Ma inne felgi i opony, gdyż oryginalne sparciały. Założoną ma antenę ale w sposób bez inwazyjny, bez wiercenia w zderzaku. Podłoga ma fabryczne zabezpieczenie z taką złotą poświatą Instalacja na H4.
Może to i żadna rewelacja FL jak FL ale jestem z niego strasznie dumny Teraz będzie jego pierwsza jeżdżona zima i czeka mnie skrupulatne zabezpieczanie przed korozją. Zastanawiam się tylko czy nie obstawać budy tak zapobiegawczo Nie usuwam tym razem żadnych listew nic z nim nie chce zrobić, chce aby pozostał jako oryginał. Jedynie lusterka jeszcze zmienie. Całyczas pracuje nad jego zabezpieczeniem póki co sam się gubie jak go odpalam Resztę zdjęć dołożę, bo na razie to taka zapowiedź

Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
Free Image Hosting at www.ImageShack.usFree Image Hosting at www.ImageShack.us
  
 
Bardzo ładny Maluch, idealny materiał na klasyka

Jeżeli potrzebujesz jakichś podpowiedzi, zawsze chętnie służę pomocą!

P.S. Żeby był jak klasyk, musisz ściągnąć tą "bas-półę" zza siedzeń, bezapelacyjne!
  
 
Cytat:
2007-09-08 18:51:47, Kama86 pisze:
Bardzo ładny Maluch, idealny materiał na klasyka



Cytat:
2007-09-08 15:55:28, Ostry87 pisze:
Maluszek rocznik 1993





A tak pozatym to bardzo fajny maluch, dobrze ze sie jeszcze takie zdazaja
  
 
no co jeszcze tylko 11 lat
ale i tak bardzo fajna zadbana seria
  
 
No nawet miałem okazje go obejrzeć na żywo i powiem ze zapiera dech w piersiach Ale zdanie mam nadal takie samo - zrób zawieche i wrzuć ładny felunek
  
 
Bas półka zostaje bo lubie jak mi gra, a zawias jest brany pod uwage Ale klasyk to będzie jak pojeździ jeszcze dłuuuugo