[125p] Oto mój fiacik 125p

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chciałbym znać wasze zdanie na temat wyglądu mojego kanta i co ewentualnie można by w nim poprawić.
Kupiłem go choć jeszcze nie mam prawka ale już nie długo pośmigam

Fiat 125p
rok prod. listopad 1983
silnik 1.5ohv 75KM
skrzynia 5 biegowa
liczniki zmienione z starych na okrągłe


A oto zdjęcia mojego kanta







Zdjęcia są w kiepskiej jakości ponieważ były robione telefonem ale jak tylko pożyczę od kumpla cyfrówkę to porobię lepsze zdjątka i wstawię na forum.

jedyne czego nie ma na tych zdjęciach to to że kierownica została zmieniona na standardową dwu ramienną

[ wiadomość edytowana przez: MateoRaczek dnia 2007-09-09 07:42:54 ]

[ wiadomość edytowana przez: MateoRaczek dnia 2007-09-09 07:51:46 ]

[ wiadomość edytowana przez: MateoRaczek dnia 2007-09-09 07:55:29 ]

[ wiadomość edytowana przez: MateoRaczek dnia 2007-09-09 08:12:37 ]
  
 










poprawiłem Ci foty.
  
 
Dzięki za poprawienie fotek. Znasz może jakiś tani sposób na to żeby mój fiacik trochę szybciej się zbierał, nie mówię tutaj o nie wiadomo jakich osiągach tylko tak żeby mi się szybciej ze skrzyżowania bujał???
  
 
  
 
na takie pytania odsyłam do wyszukiwarki , ona naprawdę nie gryzie
a co do fiata hmmm... zadbany tylko trochę taki zbowidowy
  
 
Najtanszym sposobem poprawy przyspieszenia wydaje sie byc oplacenie kilku dresow i kazac im odepchnac auto podczas startu.

Na powaznie. Kazda modyfikacja wiaze sie z kosztami. Nawet jesli wykonasz sama robote tanio to bedzie sie to wiazalo ze zwiekszona konsumpcja benzyny.

KANT to limuzyna wiec poruszaj sie nia z gracja po ulicach

Jesli juz pisze w Twoim watku i pytasz co mysle o aucie to powiem krotko. Wyglada na zadbany albo przynajmniej dobrze wyczyszczony.

PZDR
  
 
Dzięki za odp. chyba jednak zastosuje sie do twojej rady borysirl i będę się powoli moim kantem lansował Wiem że wygląda na dobrze odpucowanego bo taki jest ale stan techniczny też jest dobry jedyne czego można się przeczepić dotyczy blacharki a dokładniej zderzaka poprzedni właściciel o coś zawadził i w miejscu wygięcie zaczoł rdzewieć.
  
 
co to, już go sprzedajesz?
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C3343623

1800? to dużo, chyba z dwa razy więcej niż jest wart...
  
 
podoba mi sie ten kant, nic bym w nim nie ulepszal tylko jezdzil nim z godnoscia
  
 
Taki mam zamiar śmigac po mieście a czasem na wakacje co do aukcji to miałem ją wycofać ale zupełnie o tym zapomniałem oczywiście go nie sprzedaje im dłużej go mam tym bardziej mi się podoba Najfajniejsze jest to jak z kumplem śmigamy sobie po mieście a przechodnie się za nim oglądają nie tylko ci starszej daty



Nie mogę doczekać się prawka chciałbym się wybrać na jakiś zlot bądź dłuższą wycieczkę moim kantem , a prawko dopiero w grudniu


[ wiadomość edytowana przez: MateoRaczek dnia 2007-09-09 19:57:52 ]
  
 
co od kanta to wywalibym te cowpaki, zalozyl z powortem termometr zamiast tych okraglych licznikow, zalozylbym tez z powortem kantowa kierownice bo to daewoo fso nie pasuje zupelnie

dziwny kolor oboudowy filtra powietrza cos mi to podchodzi pod
rozowy

a tak pozatym to wszystko ok
  
 
Cytat:
2007-09-09 09:47:47, MateoRaczek pisze:
Dzięki za poprawienie fotek. Znasz może jakiś tani sposób na to żeby mój fiacik trochę szybciej się zbierał, nie mówię tutaj o nie wiadomo jakich osiągach tylko tak żeby mi się szybciej ze skrzyżowania bujał???



Nie woźźźź, się, REPREZENTUJ


fajnie jak młodzież kupuje fiaciory a nie padłe gólfy.

bravo jeti
  
 
obudowa filtra powietrza jest czerwona tyle że zdjęcia są kiepskiej jakości i tak sie wydaje, kierownica jest już tamta starsza bo ta od polda mnie denerwowała. Co myślicie o tym żeby ściągnąć kołpaczki a stale na biało prysnąć???? Może będę miał oryginalne kapsle do niego sąsiad powiedział że poszuka jak znajdzie to mi da



A licznik stary tzw. "termometr" mam w razie czego można zainstalować Choć osobiście okrągłe mi nie przeszkadzają

[ wiadomość edytowana przez: MateoRaczek dnia 2007-09-09 22:44:35 ]
  
 
nie pryskaj tych felg na bialo
zostaw oryginal, albo kup motyle 13"
  
 
tyle że te fele już były pryskane przez poprzedniego właściciela na czarną czerń i ciut mi się to nie podobało Bez kołpaków chyba pozbieram i wymyśle jakieś alusy pasujące do fiata

[ wiadomość edytowana przez: MateoRaczek dnia 2007-09-09 23:22:14 ]
  
 
Cytat:
2007-09-09 23:20:11, MateoRaczek pisze:
...czarną czerń ...



toz to ciało doskonale czarne
  
 
Cytat:
wymyśle jakieś alusy pasujące do fiata



Tylko jeden model pasuje: ATS Classic
  
 
no w sumie ciekawe te felgi chociaż ktoś miał też na tym forum fajne motylki z fiata 132 pomalowane na biało i też to nieźle wyglądało a pewnie taniej wyjdzie
  
 
albo jakies alu z rancikiem albo oryginalne felgi od df z chromowanymi deklami
  
 
Ja natomiast jestem zwolennikiem większych kół w Kredensie.
Min. 15"