Skrzynia basowa w ASTRZE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam pytanie ile może kosztować założenie takich głosników orjentuje się ktoś?
  
 
Największy koszt to cena głośników, wzmacniacza, kabli.
Sama zabudowa to pikuś. Trochę mdf-u materiał + klej na gorąco.
Ja swego czasu robiłem zabudowę w Astrze F GSI.

  
 
Jeśli samemu to robić to faktycznie zabudowa nie wyjdzie tak drogo. Zależy od wykorzystanych materiałów.
Jednak, gdy brakuje komuś talentu, i robotę zleci się zakładowi CA, wtedy koszta będą wysokie. A ile? to indywidualna ocena. Zależy czy kupuje się też sprzęt, wtedy można potargować. Oraz od tego jak bardzo skomplikowany jest bagażnik, i jak bardzo skomplikowana będzie konstrukcja.
I tak jak napisał Nasz Szef. Jeśli to ma nie tylko wyglądać ale grać, to koszt sprzętu będzie największy. Chyba, że ktoś do zabudowy wartej 1500zł chce wrzucić woofery i wzmacniacz Firsta z Selgrosa
Tutaj na fotce nie widać sprzętu. Są tylko maskownice na suba Audiobahn, ale ponieważ często są one wykorzystywane przy okazji instalacji głośników innej firmy, niema co ryzykować stwierdzenie, że siedzą tam Audiobahny.

GSI przy takiej zabudowie warto kilka wkrętów wkręcić niż na sam klej to robić
zolwik1211 z Gdyni masz blisko do Redy, a tam jest zakład www.caraudioreda.pl . W sumie ciężko w naszych okolicach o lepszy zakład CA. I jak na robotę którą tam Michał wykonuje, ceny są dobre. Jednak uważaj, to już zakład na polskim poziomie, i dla przeciętnego zjadacza chleba, początkującego z profi sprzętem CA, te ceny i tak mogą być bardzo wysokie


[ wiadomość edytowana przez: Marcys dnia 2007-09-23 11:51:05 ]
  
 
Widze zolwik1211 ze jestes z Gdyni jak chcesz to moge dać Ci namiar na gościa któremu zawiozłem siedzenia i boczki z mojego zabytka zeby mi skóre położył. Gość ma telent a jak zobaczyłem jak zrobił VW T4 to mi szczeka opadła... przerobił wersje dostawcza na osobową i zrobił to tak perfekcyjnie ze wygąda przynajmniej tak jak oryginał a może lepiej. Ceny też ma przyzwoite mi opłacało sie dorstarczyć to do Starogardu z Łowicza (choć czesto tam jeżdze). Napewno ładnie by ci to zrobił...
  
 
Cytat:
2007-09-23 12:27:30, bubuja1 pisze:
Widze zolwik1211 ze jestes z Gdyni jak chcesz to moge dać Ci namiar na gościa któremu zawiozłem siedzenia i boczki z mojego zabytka zeby mi skóre położył. Gość ma telent a jak zobaczyłem jak zrobił VW T4 to mi szczeka opadła... przerobił wersje dostawcza na osobową i zrobił to tak perfekcyjnie ze wygąda przynajmniej tak jak oryginał a może lepiej. Ceny też ma przyzwoite mi opłacało sie dorstarczyć to do Starogardu z Łowicza (choć czesto tam jeżdze). Napewno ładnie by ci to zrobił...


Własnie jestem z Gdyni to możesz podać numer z chcęcią by mi sie przydał. Jestem własnie ciekaw ile tak normalnie zabudowa kosztuje w jakiś firmach..
POZDRAWIAM żółwik
  
 
zolw jest tylko jeden i to jestem ja
  
 
pytasz koszta takiej zabudowy... ii tak jak przedmowcy, sprzet bedzie najdrozszy...
a calkowity koszt takiej zabudowy zalezu glownie od tego co tam wsadzisz np jak bys dal 2xJBL1202 i do tego jakis kaloryferek albo ze dwa + reszta osprzetu, to koszta jush powolutku robia sie ciekawe
musial bys sprecyzowac mniej wiecej co tam mialo by byc (sprzet)

a tak przy okazji, to to co jest na fotce mi sie nie podoba :/ i nie jest praktyczne, mozna by troxche inaczej zabudowac ten bagaznik... ale docenia czyjas prace i pieniadze wlozone w ten projekt
ale mozecie mi powiedziec gdzie takie lampy dostane po dobrej cenie

[ wiadomość edytowana przez: osski dnia 2007-09-25 23:03:52 ]

[ wiadomość edytowana przez: osski dnia 2007-09-25 23:05:13 ]
  
 
może Cię to zainteresuje: http://www.glogowskieauta.pl/viewtopic.php?t=817 kolega robił