Post porzadkowy - do moderatorow i nie tylko

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie - tak sobie przegladam ten dzial forum i dochodze do wniosku ze robi sie tu coraz mniej czytelnie. Mam propozycje ustalenia pewnych zasad i chcialbym zeby uzytkownicy tego dzialu forum sie do nich ustosunkowali.

1 - Proponuje aby ogloszenia jakie czasem sie tu zdarzaja dotyczyly stricte 131/132. Dopuscilbym ogloszenia o sprzedazy lub poszukiwaniu czesci ktore wystepowaly wylacznie w tych modelach, inne ogloszenia z miejsca kasowac/przenosic do kupie/sprzedam/zamienie. Motywuje to tym, zeby ogloszenia o 131/132 nie ginely w natloku innych ogloszen, ale tez aby zachowac jakis porzadek i uniknac ogloszen praktycznie niezwiaznaych z tymi modelami (np. turbina do 131/132 - a autorowi chodzilo o turbo do dohca ktory i tak w zadnym z w/w modeli pewnie juz nie zagosci)

2 - proponuje przejrzec forum i wykasowac/polaczyc z istniejacymi niektore watki o tej samej tematyce - wiem ze to praco - i czasochlonne zadanie dlatego mysle, ze dobrze byloby gdybys ktorys z modow zaproponowal chec wspolpracy i zajecia sie wskazanymi przez uzytkownikow tego forum watkami. Sporo tematow tez domaga sie zmiany tytulu na taki ktory mowi co jest w srodku, moze sukcesywnie udaloby sie zrobic tu jakis porzadek?

Nasuwaja sie tylko dwa ptania - czy tez zauwazacie taka potrzebe i czy ktorys z modow chcialby poswiecic troche swojego czasu na przywroceniu czytelnosci temu dzialowi forum?

Pozdrawiam
  
 
ja bym proponowła ciebie jako moda tutaj, z reszta juz kiedys ktos to proponował, a jeszcze chętniej gdyby prezesy przeniosły moje uprawnienia dla ciebie
  
 
poramańcz ma racje , powinien modowac ktoś ze 131 , przedyskutuje to z Dejta , zobaczymy jak jest i co się da zrobic .


a tak na marginesie forum 131 ma swojego MODERATORA

[ wiadomość edytowana przez: Blady dnia 2007-09-23 10:29:20 ]
  
 
pkt 1 spoko
pkt 2 nie wiem czy to jest az takie potrzebne

pogadamy z bladym bosmy dawno juz nie rozmawiali blady, odezwe sie jak wroce, bo teraz na miasto ide:/
  
 
a) warto, żeby był prawdziwy mod do 131, bo akutalny jest mało aktywny
b) jeżeli ktoś może poczyścic, to byłoby pięknie
c) jestem za tym, żeby konkretną wiedzę stopniowo umieszczać w WIKIPEDII
  
 
zeby nie bylo ze modzi zapomnieli o forum 131,poprostu jakis czas temu po ingerencji ktoregos z modow ktos napisal zeby dac troche luzu tutaj wiec tak sie stalo, zawsze jak cos jest nie tak to mozecie napisac do ktoregos z nas. co do zrobienia kosy odpowiedzialnym za forum 131 jestem za,wdrozy swoj pomysl a my mysle ze pomorzemy mu przy tym
  
 
no to zróbcie go modem i będzie po problemie
  
 
dostalem uprawnienia i zaczalem robic troche porzadku - mam nadzieje ze wyszlo to na dobre. Jakby ktos mial jakies poropozycje, sukgestie itd odnosnie funkcjonowania tego dzialu, prosbe o zmiane tytulu lub tresci watku to prosze smielo sie zglaszac


P.S.
Kamil131 - jak zalozysz mi jeszcze jeden watek o amortyzatorach na przod to chyba....polacze go z innymi tak jak piec poprzednich
  
 
kosa < nie bedzie wiecej postow o amortyzatorach na przod z mojej strony obiecuje ewentualnie tył ale to za jakis czas
  
 
kosa < nie bedzie wiecej postow o amortyzatorach na przod z mojej strony obiecuje ewentualnie tył ale to za jakis czas
  
 
Panowie: mam taki pomysl zeby wszytkie watki dotyczace ofert sprzedazy z tego dzialu po pewnym czasie wyswietlania (np miesiac od ukazania sie) polaczyc w jeden watek. Co myslicie o takim pomysle?

drugi pomysl organizacyjny to post z linkami do dzialu nasze auta, dotyczacy 131. Uwazacie ze to dobre pomysly czy raczej nie?
  
 
2Xtak
  
 
2xtak
  
 
popieram
  
 
Kosa jak tylko chcesz sie tym zajmowac to nie ma problemu
  
 
moge sie zajac, przeciez nie chodzi mi o to zeby innym roboty dokładać. nie widze sprzeciwu wiec przystepuje do działania


Edit: to samo co z watkami nt. sprzedazy zrobilem z watkami nt. kupna, mam nadzieje ze wyszlo to n adobre. Zostalo tylko kilka starych ogloszen sprzedazy samochodow, ale nie wiem co z nimi zrobic wiec poki co sa tak jak byly. Kolejne do porzadku sa watki na temat zawieszenia, bo jest tego tez sporo.

[ wiadomość edytowana przez: kosa131 dnia 2008-01-08 11:16:06 ]
  
 
witam,nie moge wstawic zdjec w profilu.jak to zrobic?
  
 
WESOLEGO ALLELUJA- ZYCZY ANDRZEJ NAREWSKI
  
 
Cytat:
2008-03-10 07:55:46, andrzej131 pisze:
witam,nie moge wstawic zdjec w profilu.jak to zrobic?

UP
  
 
Siemano!
Logujesz sie, przechodzisz do ustawień profilu, potem jedziesz na dół, "dodaj zdjęcia twojego auta" przeczytaj dokładnie jaki max. rozmiar, wielkość, i dodaj sobie. pozdro

Wik