Dom Dziecka - akcja charytatywna

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam fanta, którego chciałbym dać w imieniu Klubu jakiemuś Domu Dziecka (może z Wawy?).

Fantem jest pełny zestaw komputerowy DELL GX260:
- Procesor 2.0 Pentium IV
- Pamięć RAM 512MB
- Dysk 20GB
- Grafika 64MB
- Monitor 17"
- Klawiatura + mysz
- Windows 2000 z licencją

(Używany w pełni sprawny - odkupiony od mojej firmy - na życzenie Zarządu mogę okazać fakturę)

Myślę, że może się przydać, co?

Czy jest ktoś chętny, żeby przypilotować tę akcję? Może zbierze się jeszcze kilka fantów?




[ wiadomość edytowana przez: _unnamed dnia 2007-09-26 22:09:25 ]
  
 
Ja myślę że warszawskie domy dziecka mają sponsorów (wczesniej od nas nic nie chcieli.. )
A skoro jesteśmy zaprzyjaznieni z DD w Skarżysku to może dozbierajmy jeszcze trochę słodyczy i pojedziemy?
  
 
Może być i tak
Rzeczywiście, to że mieliśmy już z nimi do "czynienia" znacznie może usprawnić akcję ze strony formalnej
  
 
Ja też uważam, że lepiej jest wspomóc "nasz" dom dziecka niż jakiś kolejny.
Tak jak pisał Radek, stołeczne domy dziecka na pewno są bogatsze niż te mniejsze, prowincjonalne.
  
 
No to tę kwestię mamy przyklepaną.
Ja właśnie wtachałem sprzęt na chatkę i konfiguruję.

Pozostaje nam tylko zebrać jeszcze kilka takich fantów.
Na pierwszy ogień: może ktoś dorzuci do tego głośniczki?
  
 
a może weźmy pod opiekę jeszcze jakiś dom dziecka w Bieszczadach, bo tam to się tym dzieciakom najmniej "przelewa"
  
 
Ja w chwili obecnej jestem pusty ,troszkę poszło mi teraz na weselicho
ale jeżeli możemy poczekać do 10 X to ja chętnie zakupię głośniczki oraz jakieś łakocie. Jeszcze apelik do kolegów i koleżanek - jak by ktoś miał na zbyciu jakieś łakocie lub coś innego równie apetycznego proszę o przesłanie do mnie.Adres dostępny na priv.
  
 
Możliwe że i ja trochę dorzucę. W poniedziałek będę wiedział co i jak.
Jeżeli wszystko wyjdzie będzie kilka PC coś ok PII z 256 RAM lub 128, kilka monitorów 15 CRT i może jeszcze kilka drobiazgów. W poniedziałek będę mieć likwidacje starego sprzętu w firmie ggdzie mam konserwacje. Myślę że jak pójdzie dobrze to ze 4 do 5 zestawów by było, ale niestety bez OSu.
  
 
Wow!
No to kurde rewelacja! Zmajstrujemy im całkiem niezłą pracownię komputerową

Dobra - czyli teraz przydałby się jakiś Windows z licencją na kilka maszyn no i może jakiś routerek i trochę kabla, coby je spiąć?
  
 
ale na takie P2 to jakis 98 albo ME
  
 
Cytat:
2007-09-26 22:12:44, kainek pisze:
ale na takie P2 to jakis 98 albo ME



Raczej 98. Me to straszny shit.
Co masz Kainku?


[ wiadomość edytowana przez: _unnamed dnia 2007-09-26 22:15:19 ]
  
 
Cytat:
2007-09-26 22:15:00, _unnamed pisze:
Raczej 98. Me to straszny shit. Co masz Kainku?



sie nei bede glosno przyznawal
  
 
No i co z tymi kompami?

Słuchajcie - jak ktoś ma jakieś oprogramowanie legalne i chce się go pozbyć (OS, pakiety biurowe, gry!) to proszę się zadeklarować w tym wąteczku.
  
 
U mnie znalazłaby się jakaś klawiatura, coś tam do kompa, obudowa. Mam w garażu kompa jako dawcę organów. Z tego co pamiętam co jakiś czas zawieszała mu się płyta główna, nie działą zasilacz chyba i wentylator. Karta grafiki jest OK, sieciowa, napęd, co tam jeszcze jest powinno działać. Mogę to wysłać. Daj znać na priv.

A wczoraj sobie pomyślałem że mógłbym oddać na taki cel akwarium z kompletnym wyposażeniem, mogę nawet dokupić książkę o rybkach, tylko taki kawałek to ciężko dowieźć albo wysłać kurierem z wodą...
  
 
Ho - do wysyłki to jeszcze pewnie potrwa. Na razie zbieramy deklaracje chętnych.
  
 
Jeśli chodzi o mojego posta, to ja miałem na myśli wysyłkę do Ciebie, żebyś może odzyskał z tego sprzętu jakieś potrzebne części
  
 
No ja mam już gotowy zestaw - więc tych "organów" nie miałbym gdzie dorzucić...
  
 
Na razie nic nie wiadomo bo koleś który jest przewodniczącym komisji, która ma to "zezłomować" jest na zwolnieniu. jak będę coś wiedział to dam znać.
  
 
Pytanko.Czy coś ruszyło?
Oprócz kompa _unnameda i moich słodyczy nic do mnie nie dotarło...
Użalacie sie nad psem którego jakiś psychol zagłodził, to bardzo zacne.Jest to ważne.Ale proszę pamiętać że i my możemy komuś pomóc.... .Apeluję o przysyłanie słodyczy ,środków higienicznych itd. do mnie.Chciałbym pojechać przed świętami do naszego DD w Skarżysku i zrobić frajdę dzieciakom.
Adres dostępny na priv.
  
 
Cytat:
2007-11-11 05:12:34, radex70 pisze:
Pytanko.Czy coś ruszyło? Oprócz kompa _unnameda i moich słodyczy nic do mnie nie dotarło... Użalacie sie nad psem którego jakiś psychol zagłodził, to bardzo zacne.Jest to ważne.Ale proszę pamiętać że i my możemy komuś pomóc.... .Apeluję o przysyłanie słodyczy ,środków higienicznych itd. do mnie.Chciałbym pojechać przed świętami do naszego DD w Skarżysku i zrobić frajdę dzieciakom. Adres dostępny na priv.



Otóż to.
Zdecydowanie w tym miesiącu lub najdalej na początku grudnia trzeba by całą akcję zakończyć, by zdążyć "przed Mikołajem".