Swiatła przeciwmgielne tył- nie świecą

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Panowie chciałem zapytać jaka może być przyczyna nie działajacych tylnych swiateł przeciwmgielnych. Żarówke zmieniłem od strony kierowcy na nową bo była spalona, ale dalej nie świeci. Tej drugiej od strony pasażera nie ruszałem nawet nie wiem czy tam jest. Tak czy inaczej chociaż jedna powinna swiecić. Sprawdzałęm miernikiem tam gdzie wciska się zarówkę i nie ma napięcia. Nie wiem jak zbezpiecznikami bo nie wiem który jest do tych swiateł. Ogólnie sprawdziłem bezpieczniki i zaden nie przepalony. Tylko mam kilka miejsc wolnych gdzie w ogóle nie ma bezpieczników. Podpowiedzcie który to bezpiecznik, bo może po prostu nie jest włożony. Ewentualnie co jescze sprawdzic, może jakiś przekaźnik tylko nie wiem który. Jestem zielony jeśli chodzi o elektryke. Pomóżcie bo przegląd sie zbliza i chętnie bym to naprawił.
  
 
Stawiam na przekaźnik jeżeli bezpieczniki są oki.
  
 
Też bym stawiał na przekaźnik. A przód - przeciwmgielne się świecą?? Polecam wyjąć lampę i sprawdzić pewność połączenia, może wtyczki na lampie zespolonej są zaśniedziałe lub zawilgotniałe?
Bezpiecznik nr 29 - czerwony [dół, bodajże drugi od prawej]
Przekaźnik - nr 5 w poziomie [wyjmij z innej Astry i spróbuj wtedy]

Pozdro.