Kart Klubowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Karta klubowa
Zawsze jak wyciągam kartę płatniczą albo inny plastik z portfela tak sie zastanwiam po co mi ona??

Czy tylko po to żeby mieć dowód że taki klub istnieje

Wiem że kiedyś był pomyśł że jesli się pokaże taką karte klubową w danym zaprzyjaźnionym warsztacie to byłby rabat.
czy coś mi umkneło??
czy nadal jest to dowód osobisty escrt drivera?

  
 
Ja jej kilka razy użyłem pytając o rabat w zamian za reklamę na forum.

Składka na pewno i się zwróciła...
  
 
A co ja mam pokazac jak nawet jej nie dostalem?
Moze dojdzie do mnie na gwiazdke tego roku? - bylbym ogromnie szczesliwy
  
 
Witam!
Jest to pierwszy moj post na tym forum wiec prosze na mnie nie krzyczec..
Co trzeba zrobic by otrzymac taka karte?? Pewnie musze wplacic skadke...ale czy cala??
A! Mam jeszcze jedno pytanie wiem ze to off-topic ale moze mi pomozecie.. Co z tym wpisowym??
  
 
Przecież masz wszystko opisane na forum i na stronie.
Tak, aby dostać Kartę musisz opłacić składkę klubową, oczywiście że całą.
Jeśli nie jesteś już klubowiczem, płacisz składkę po raz pierwszy, płacisz również wpisowe.
W zamian otrzymujesz status, dostęp do wątków dla klubowiczy, ftp, gadżety klubowe, głos w sprawach klubowych itp.

  
 
Aha no dzieki za szybko i precyzyjna odpowoedz

Pozdrawiam
  
 
Cytat:
2007-11-08 13:45:47, Wojo pisze:
Przecież masz wszystko opisane na forum i na stronie. Tak, aby dostać Kartę musisz opłacić składkę klubową, oczywiście że całą. Jeśli nie jesteś już klubowiczem, płacisz składkę po raz pierwszy, płacisz również wpisowe. W zamian otrzymujesz status, dostęp do wątków dla klubowiczy, ftp, gadżety klubowe, głos w sprawach klubowych itp.


No to Wojtku ja to juz chyba mam za soba a karty jak nie bylo widac tak nie widac nadal...
Ale..., jakos mi tak sie nie pali, poczekam jeszcze troche, moze przy nastepnej skladce dostane w prezencie?
  
 
Nie pisałem tego do Ciebie Nie wiem jak to jest z tymi kartami dokładnie, ale spodziewam sie jednej rzeczy - zapłaciłeś w połowie roku jakoś, a produkcja kart pewnie jest raz, z początkiem roku, kiedy to na walnym rozdawane są karty i naklejki (reszta pocztą). Więc musisz chyba spokojnie czekać.