Radia DVD/Video

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Zamierzam kupić sobie radio i tak myśle ze fajnie było by miec mozliwośc odtwarzania np. teledysków na LCD. A cena stosunkowo nie jest zbytnio wysoka. Co sądzicie o takich radiach:

http://www.allegro.pl/item249116625_radio_dvd_divx_mp3_mp4_tv_lcd_3_5_sd_usb_mmc.html

http://www.allegro.pl/item250130606_radio_dvd_divx_mp3_mp4_tv_lcd_3_6_cala_sd_usb_mmc.html

  
 
myśl, że tak będzie lepiej

Radio 1

Radio 2
  
 
uwarzj bo reklama to reklama
jak zobaczysz jakosc obrazu na ekranie 3.5 cala z bez imiennej firmy mozesz byc niemile zaskoczony
Najlepiej kupic firmowy sprzet albo zobaczyc na własne oczy co ten LCD potrafi
  
 
Jeżeli chcesz mieć radio, które TYLKO ładnie wygląda, to bierz bez namysłu A jeżeli chcesz żeby jeszcze grało i się nie psuło, to dołóż 3 x tyle ile chcesz przeznaczyć na to i kup markowe...

P.S Niepolecam takich "wodotrysków"
  
 
Hm no w sumie racja, bo to by było za tanie Chyba jednak kupie sobie za ta cene jakies normalne fajne firmowe radio, ale bez tego LCD.
A jakie radia byście polecili tak do 500zł? Na co zwracać uwage przy kupnie?
  
 
witam.

co do slabszych, mniej znanych firm... jakies 3 lata temu kupilem radyjko ktorego ludzie strasznei sie bali.. jakis MEDION z odtwarzaniem mp3. cena na tamten czas ~200zl - rewelacja .

poza kitowym wykonczeniem i jednym mankamentem (wieszalo sie jak wrzucilo sie plytke i odrazu krecilo sie pokretlem glosnosci lub zmiana utworu. ale firma to przewidziala i wyposazyla radyjko w przycisk RESET . w tej chwili mysle nad wymiana seryjnego fordowskeigo radia wlasnie na tego mediona... o niebo lepszy
  
 
Ja tam Mediona się nie boję, po prostu jestem totalnie przeciwny z własnego doświadczenia. Miałem i wyleciało z hukiem. Dla mnie dramat.
  
 
witam, a tu was zaskocze io powiem wam ze mam takie radyjko, i obraz nie jest taki zly jak mowicie, wrecz przeciwnie jest fajny, ie mam z nim zadnych problemow, kolega tez ma podobne i tez nie ma z nim problemow, jesli ktos chce moze podjechac i pokarze jak radyjko dziala
 
 
Kolega zakupił sobie takie radyjko z dvd i jak mi pokazywał to pogubil sie na pilocie... nie mógł czegoś znależć itd. Dla mnie za duzo dupereli które przeszkadzaja. Radio w moim rozumieniu powinno grać ew odtwarzać cd. Wiekszości tych dodatkowych funkci nie uzywa sie na codzień. Do tamtego radyjka był jakiś filmik demo i faktycznie w bmw 3 fajnie to i brzmiało i wygladało co nie zmienia faktu że filmy to powinno oglądac sie w kinie ew w domu a nie w aucie.
Lepiej za te cene kupic chyba dobre markowe radyjko bez efektów specjalnych
Nie lubie jak mi tam za duzo mruga i świeci w nocy.
  
 
no i pamietajcie ze jak jedziecie to i tak raczej nie bedziecie ogladac... takie bajery przydaja sie glownie na postoju, albo zeby umilic czas osoba ktore jada z wami... najpierw fajnie by bylo przemyslec czy wogole jest sens takie cos montowac?!

swoja droga na postoju tez nie wyobrazam sobie ogladac czegos na wyswietlaczu 3.5cala umieszczonym przy lewarku zmiany biegow... szyja boli itp....
  
 
powim wam tak, u mnie caly czas leca teledyski, co nie znaczy ze jadac autek jestem bardzo skupiony na ich ogladaniu, poprostu malo jest radyjek ktore odtwarzaja dvd, bo nie lubie zmieniac plytek, a tak wrzuce 4,5 gb muzy, zdjec filmow, i styka mi to na bardzo dlugo
 
 
Całkowicie się zgadzam z Adusiem jeśli chodzi o to, że wrzuca 4,5GB muzy i ma spokój. Ja niby lecę na mp3 ale już nawet tu mi pojemność płytki nie wystarcza i muszę przerzucać płytkami, choć rzadziej niż przy audio cd. Filmiki, teledyski jako gadżet też fajna sprawa, często muszę sporo posiedzieć w aucie, chcę coś pokazać, czasem się chce zrzucić jakieś jpg itp. Tylko kwestia jakości i ceny. Osobiście nie wydałbym masy pieniędzy na stację multimedialną Alpine czy już nawet Sony. Więc za pieniądze które jestem w stanie przeznaczyć na to, wolę bez wodotrysków, ale w dobrej, renomowanej jakości. Wybór podejmuje każdy indywidualnie.
  
 
Ja tam zamiast takiego "zbajeżonego" radia wolałem zakupić sobie nawigację. Mało tego, że są mapy, to można sobie i zapodać mp3 czy divxa czy jpga. No i cała masa innych przydatnych funkcji (nawet gry, które umilają czas w czekaniu w samochodzie ) A ekrany są niewiele mniejsze od takich w radiach z lcd.
  
 
siemka
a ja przerzucilem sie z firmowego JVC na jakies dalko ale z DVD DivX itp itd i owszem jestem zadowonony z radyjka ale to nie to samo!!! a pozatym niyby 7" LCD to malo ale piszcie przesle fotke jakie to bydle

pozdro
  
 
Cytat:
2007-10-02 00:12:21, Suchii pisze:
myśl, że tak będzie lepiej Radio 1 Radio 2




Wracając troche do tematu kupiłem pare dni temu podobne cudo firma "noname" ale filmy idą bardzo fajnie fajny głos fajny obraz ogólnie jestem zadowolony zobaczymy jak będzie z dalszą eksploatacją