(126)Moj nowy nabytek!!!!

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.Jak w temacie kupilem fiata 126p rok 1979 stan Bardzo dobry - .Silnik 650 od nowosci nie rozbierany i nic w nim nie wymieniane oprocz pompki paliwa,przeboeg to 67119 km.Blacha do drobnych poprawek,lakier orginal.Zdjecia w profilu.POzdrawiam i sami go ocencie.
  
 
nie no piekny
szkoda ze sie nie trafil pare miesiecy temu co bys na zvolen nim przyjechal
  
 
Bartong44 maluszek byj ale nie chieli go sprzedac .Ja za nim chodzilem jakies 3 lata jak mialem poprzedniego malca.I nic.Az tu nagle dzwonek do drzi i pyta sie facet czy nadal chce go kupic.A odpowiedz chyba widac jak byla.
  
 
No no Szymon Fajny malec!!!Moj niestety sprzedany:/ !!!
A co do maluszka:bedzie przerabiany???
  
 
no na rajdowke
  
 
Malusze tylko i wylacznie w orginale !!!!!
  
 
Ja bym go dał troche na glebeAle nie wiem jak ty uważasz
  
 
No super że jest w końcu maluszek, też bym go dal trochę niżej, co by na trasie Zvolen 2009 stabilniejszy był
  
 
kurcze ma tam kilka fajnych klasykowych rzeczy ale te wnętrze takie jakieś ponuro czarne jest, lakierek też dawno stracił swój blask, ale myślę ze jak sie nim zaopiekujesz to bedzie super
  
 
Galuś ty żyjesz!! Fajny maluszek

pozdro
  
 
Mam nadzieję, że to będzie oldscoolowa rajdówka
  
 
Zadnych przerubek na rajdówki i czyms podobne .Tylko i wylacznie w orginale jak wyszedl z fabryki.Owz zyje i mniewam sie bardzo dobrze tylko nie mam casu zabardzo kiedy byc na forum.
  
 
Bardzo ładny Dobrze że udało Ci się go zgarnąć . Ja bym tylko poprawił próg z czarno zółtego na żółty
  
 
Witam.Aktualnie zostal silnik caly od nowa uszczelniony i zalozony orginalny wloski rorzad kupiony za dolary jeszcze Nie dlugo relecja ze zdjeciami.
  
 
Witam.Aktualnie zostal silnik caly od nowa uszczelniony i zalozony orginalny wloski rorzad kupiony za dolary jeszcze Nie dlugo relecja ze zdjeciami.