Nio i mam nowe zawieszenie :)

  szukane wyrażenia:   zawieszenie
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No to Panowie w sobote założyłem nowe zaiweszenie i musze powiedzieć że mimo tego że troche trzesie, przód jest twardy jak jasna cholera to hmm mi sie podoba
super smaochod zachowuje sie an zakretach, reaguje od razu a najmniejszy ruch kierownica, trzyma sie drogi jak glupi... gdyby tylko pieprzone drogi w tym kraju (tez pieprzonym) były troche bardziej równe

Przód amortyzatory Alko i spreżyny Eibach - obnizenie okolo 4-4,5 cm
Tył amortyzatory NK i sprezyny HR, podwyzszenie o 1,5 cm
w kazdym badz razie moj samcohdo przybral postać klina ale mi sie to podoba

o obnizeniu i podwyzesniu mowie w stosonku do tego co mialem rozniaca miedzy wysokoscia przodu i tyłu wynosi 2 cm.

na razi enie zdjalem przedniego spojlera, sadze ze zdejmie mo go jakis kraweznik

A TAK NA MARGINESIE TO ZNWOU PONAWIAM OFERTE SPRZEDAŻY MOJEGO PRZEDNIEG SPOJLERA !!! ZDOBADZ GO PRZED KRAWEZNIKIEM !!!

  
 
Czyli namiar okazał się przydatny


Jeszcze rozpóreczka i Esperak będzie prowadził się jak laleczka


Następny zadowolony klubowicz
  
 
Mam pytanie, przód jest strasznie nisko... czy nie ma zadnego sposobu na lekkie podwyzesznie przodu?? na przyklad wstawienie jakis gumek specjalnych nie wiem cokolowiek... bo jest strasznie nisko i nier moge nawet pod krawezniki podjezdzac
  
 
Proponuje nowe sprężynki innej firmy! Zawsze warto zafundować sobie coś nowego...tak dla poprawienia nastroju
  
 
Cytat:
czy nie ma zadnego sposobu na lekkie podwyzesznie przodu??




Człowieku?
Sam chyba nie wiesz czego chcesz?
To na cholere go obniżałeś i kupowałeś niskie Eibachy?
Nierozumiem...
  
 
Łukasz..
eibachy sa akurat najmniej obnizajacymi sprezynami !!!
a w dodatku kupowalem zestaw uzywany !!
nie mialewm zbyt duzego wyboru !

Eibachy sa jedynymi na rynku kotrych obnizenie wynosi 30- 35 mm
  
 
Cytat:
2003-06-30 06:41:37, Lasombra pisze:
Łukasz..
eibachy sa akurat najmniej obnizajacymi sprezynami !!!
a w dodatku kupowalem zestaw uzywany !!
nie mialewm zbyt duzego wyboru !

Eibachy sa jedynymi na rynku kotrych obnizenie wynosi 30- 35 mm




Eibach potrafi siąść, jeżeli jest na tyle. A to nie wygląda przyjemnie (tył niższy od przodu). HR nie ma takich problemów. Ale lepiej jest tak jak teraz, komfort jazdy jest wyższy (Eibach na przodzie). Nie wiem, jak podwyższyć troszeczkę. Moze jakieś gumy, ale czy nie obniży to bezpieczeństwa

A nie wymieniałeś tych całych poduszek na sprężyne ? Co Tomek miał porwane, wstawił jedną nową i samochód stał krzywo. To da z 1 cm Ale teraz wszystko rozbierać
  
 
hehe moze zmieni opony bo moje 195/50/R15 sa troche cienkie moze na 195/65/R15 ? co wy na to ?
  
 
Jak chcesz to mój komplet opon odsprzedam Ci za 400zł.....
  
 
hehe a jakie masz ?
a tak wogole to JESTEM BARDZO ZADOWLONY !! ZAWIESZENIE JEST SUPER !
no i droga hamowania skrocila sie bardzo to mi sie strasznie pdoba
kolejna zlaeta ktorej dotychaczs nie dowsiwadczylem to hmm lepszy start... samochod ma lepsze przyspeiszenie.. tylko jak testowalem powzyej 160 najmniejsza nierownosc i mam uczucie jak by "leciał" okolo i powyzej 170 wszystko drga jak by sie mialo rozpasc... sprawdzian byl na trasie na Gdansk wiec moze to tylko nawieszchnia...
  
 
Przód 195/50/15 a tył 195/60/15 Barm Bravuris, przejechane 20 tys.km - opony z rantem ochronnym wyglądaja jak nówki...
  
 
Musisz być konsekwentny

Poduszka
  
 
nie dzieki Maciek... mi chodzi o grubsze oponki ale i tka mnie nie stac na to...