Czy macie zaufanie do marki Saab

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Proszę o odpowiedż.
  
 
Marka Saab, podobnie zresztą jak Volvo należy do najsolidniejszych na świecie. Pomimo, iż mało popularna ma jednak grono swoich oddanych wielbicieli. W samochodach tych docenić można na pewno troskę o bezpieczeństwo, wysoką jakość wykonania i perfekcyjną technikę. Bardzo ważne moim zdaniem jest to, że szwedzki Saab doskonale wypada podczas wszelkich crash-testów, zapewniając jadącym naprawdę wysoki poziom ochrony biernej.
  
 
Dla mnie samochody marki SAAB są najbezpieczniejsze,najpiękniejsze.i najlepsze na świecie.Dlatego mam zufanie do tej marki.Mam 17 lat i jeżdziłem dotychczas trzema Saabami 9000.Pierwszy SAAB którego miałem okazję prowadzić był to Saab 9000 turbo.Auto prowadziło się fantastycznie tak jak dwa póżniejsze.Moim największym przeżyciem była jazda Saabem 93 Aero.Chciałbym się dowieszieć co Ty sądzisz na temat marki SAAB.
 
 
w pelni zgadzam sie z Marcinem Saaby to piekne auta, a znajac szwedzka solidnosc to z pewnoscia mozna tej marce zaufac. Osobiscie podoba mi sie stara 900-tka i nawet jeszcze w niej nie siedzialem, a jestem zakochany od kilku lat. Juz na wiosne planuje zakup i nie moge sie doczekac.

Czy ktos zna polska liste dyskusyjna nt Saaba ? mam mnostwo pytan.
  
 
czy nie ma nikogo , komu to paskudztowo sie nie podoba ? widocznie nie.
ja, chociaż jeżdże japończykiem, mam wielki szacunek dla saabów.
a jedno z marzeń, to 9-3 cabrio, jeździł ktoś nim, jakie wrażenia?
może ktoś wie, czy są saaby z napędem na cztery łapy?
  
 
Proszę o przesłanie adresów e-mail wszysykich fanów SAABa,na adres panpp@poczta.onet.pl.Może uda nam się utworzyć forum dyskusyjne albo porozmawiać na temat SAABa