(PF 125P) Nowa baza pod rajdówkę - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W końcu na normalnych kołach, bo cały tydzień stał na felgach z malucha:






[ wiadomość edytowana przez: Poochaty dnia 2007-10-27 15:30:55 ]
  
 
fajnie czemu on taki wysoki na tyle ???? czy progi sa brudne czy atakuje juz ruda ?? :/
  
 
te zacieki to konserwacja wypływająca z drzwi a wysoki bo to totalna seria jest na razie
  
 
Nareszcie będę się miał na co popatrzyć przechodząc chodnikiem. Fajny jest i taki bordowy??
  
 
a no faktycznie, przeciez ty masz dwa bloki niżej swoja maszyne
  
 
Neeee, to brata, ja tam tylko czasami zaglądam. Zresztą Skodawka będzie "zniknięta" na parę lat. Remonty są strasznie drogie, a młody się napalił na taka przeróbkę jak jest w książce Crofta. Zobaczymy co z tego wyjdzie.... Skodo-Fiato-Reno
  
 
ehhh dobrze, że Elvis został odratowany - jeszcze niedawno sam poważnie zastanawiałem się nad jego kupnem i już kasę zacząłem kombinować... ale jak zwykle życie szybko zweryfikowało ten plan, ale może to i dobrze - myślę że u Ciebie Poochaty będzie miał dobrze
  
 
Cytat:
2007-10-21 19:50:12, Anoola pisze:
... jak jeszcze raz ktoś napisze i użyje nazwy "elvis" to nie ręcze za siebie...


  
 
a pokazcie tego kaszlaka? bo mnie jego kolor zaintrygowal ?

Ogromnie sie ciesze ze goorkowy fiat zostaje w ,,rodzinie''

tak trzymaj Poochacz
Pozdro
  
 
mówisz i masz
  
 
Temat trochę umiera to może spróbuję go ożywić. Na razie prace nad fiatem stoją w miejscu, bo i robić z nim nie ma co na tym etapie. Zakupujemy powoli do niego tajle, jak przyjdzie czas to wkleję zdjęcia. Jest już kompletne zawieszenie przednie (wszystkie sworznie i gałki), czekają też nowiutkie progi zewnętrzne i wewnętrzne. Na razie Anka wzięła się za stronę internetową i powstało takie coś:
Strona

Tutaj znajdziecie informacje nt. naszych startów maluchem jak i zobaczycie postępy nad kantem
  
 
fajne zdjecie, nowy kant i stary kant razem to chyba bylo w dobczycach co ????
  
 
Chyba tak
  
 
No i nadeszła taka chwila że fiat został odsypany spod zaspy sniegu i pojechał na ostatnią w tym roku podróż - do ciepłego garażu. Tam spędzi zimę w stanie hibernacji i na wiosnę zaczniemy dalsze działania. Mały filmik pożegnalny:

Ostatni taniec

I fiat już na miejscu odpoczynku:

  
 
czyli można zacząć liczyć czas ile remont zajmie? :>
  
 
a taki byl fajny, goorkowy
nie moge sie doczekac az znowu zacznie latac bokami
  
 
poochaty tylko blagam nie idz w slady barta yapka i treza
  
 
Cytat:
2007-11-28 23:00:26, bimber1 pisze:
poochaty tylko blagam nie idz w slady barta yapka i treza


i bimbra z odbudową kanta

ps. mam nadzieje że dacie rade zrealizować plan
  
 
zrealizujemy, pytanie tylko kiedy na pewno nie bede skladac auta przez 4 lata za bardzo mnie rajcije taka zabawa zeby jej sobie odmawiać. Teraz pora na zbieranie tajli no i pieniędzy na to wszystko...
  
 
Cytat:
2007-11-28 23:09:59, mar125 pisze:
i bimbra z odbudową kanta ps. mam nadzieje że dacie rade zrealizować plan



spadaj, do konca zimy kant wyjedzie.. albo i nie