Xxx [Zakrent21] xxx

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
długo zwlekałem z załozeniem własnego wątku w dziale tuning... ale w życiu każdego z nas przychodzi taki moment! prędzej czy później!
Główny powód - nowe fele
dokonałem także wielu drobniejszych modyfikacji ale o tym później


Rial 16" 7,5J ET35
Oponki Dunlop 2000 SPORT 205/55



narazie jest terenowo.. ale już mysle o springach które by go troche poniżyły!!!


[ wiadomość edytowana przez: Zakrent21 dnia 2007-11-16 21:20:46 ]

[ wiadomość edytowana przez: djtados dnia 2010-03-02 21:50:21 ]
  
 
ja bym opony zmienił
  
 
Ładnie, ładnie, zadbany widać, jak tylko pójdzie trochę niżej to będzie już fajnie
  
 
strasznie wysoki profil i po zglebieniu mozesz miec problem ze opon beda tarly o ranty
  
 
wyglada ładnie

ale czy 1.4 to uciągnie ?
  
 
noo i spoko. Zderzaczki w lakierek, ładne alu i od razu inne auto Powodzenia w dalszych modach
  
 
Cytat:
2007-10-28 00:19:00, Asior pisze:
ja bym opony zmienił



Dokładnie ja na 16" mam profil 40 i myślę, że jest super. Optymalnie byłby 45. 50 to już balonowo, a tym bardziej 55.

Kiedyż jak będę miał 17" to wrzucę profil 35 i będzie GIT

PS. ładny i zadbany Eskorcik, który w przyszłości mam nadzieję pokaże różki
  
 
Szkoda że taki terenowy
  
 
Pisalibyście przy jakiej szerokości ten profil
  
 
dzięki za wszystkie uwagi... w takim razie czas rozejrzeć się za oponkami o niższym profilu i springami... narazie ucze się jeździć na tych walcach szczególnie na koleinach jest masakrycznie.. kiere wyrywa z rąk

Cytat:

wyglada ładnie

ale czy 1.4 to uciągnie ?



spoko... po wrocławiu się toczy a na trase mam seata 101 konnego
to ma być fura do lansu i bansu
  
 
Ja mam 195/50/R15 przód i 205/50/R15 tył, zawieszenie -60/-40 i jeżdżę, chociaż pełnego skrętu nie mam, ale to już od ET felg zależy...
  
 
Na 7,5J szukaj 195/45/16 lub 195/40/16.
Ja na 7,5 mam 195/45 i jest git więc mogę polecić.
  
 
jeszcze kilka fotek na nowych felgach...







  
 
aha i jeszcze pytanko! Z racji że fela jest dosyć szeroka 7,5J i oponka 205 zauwazyłem że rant nadkola obciera o opone i opona się niszczy widziałem w watku snale że można zagiąć rant nadkola... ale czy to wystarczy czy przy tej szerokości nadal będzie obcierać... aha no i skąd mozna wziąść taki sprzęt jak ma Snale? ewentualnie czy ktoś się orientuje ile taka usługa kosztuje u blacharza? Z góry dzięki za odpowiedź!
  
 
gdybys mial 195 szerkosc i nizszy profil to by nie obcieralo
  
 
mówisz że wtedy oponka schowała by się w nadkole?!?! no bo teraz to jest tak że więcej niż dwie osoby jechac nie mogą bo na nierównościach obciera...
  
 
Cytat:
2007-10-30 17:48:40, Zakrent21 pisze:
mówisz że wtedy oponka schowała by się w nadkole?!?! no bo teraz to jest tak że więcej niż dwie osoby jechac nie mogą bo na nierównościach obciera...


kup odemnie 15 to nie bedą obcierały...
  
 
a ty ode mnie 16
  
 
ale balonyyyy
  
 
Cytat:
2007-10-30 18:20:57, Zakrent21 pisze:
a ty ode mnie 16


16 nie chcę...