Pomoc w wyborze radia cb

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, prosił bym was o pomoc w wyborze radia cb i anteny do astry II kombi 1.4 benzyna. Kwota która dysponuje to około500-600zł, radio używać będę tylko do jazdy po kraju, zależy mi na dużym zasięgu i homologacji na radyjko.
  
 
Do Opla proponuje radio z dobrymi filtrami np. Unidena 520 , albo hit sezonu Jopix Omega - ma najlepszy ( po Unidenie ) stosunek cena - jakosc, ewentualnie ktoregos Lafayette. Presidentow nie proponuje bo sa za drogie ale pomysl nad Taylor-em. ( Johnego nie kupuj, bo to jest to samo co Uniden, w dodatku drozszy ) Reszta tanich Alanow, Intekow, itp w Oplu nie dadza rady.
Co do anteny, to jesli chodzi o zasieg, model i firma jest malo istotna. Przede wszystkim im dluzsza tym lepsza, to od jej dlugosci zalezy zasieg.
Edit.
Tym brakiem homologacji w przypadku Unidena, to sie nie przejmuj Zawsze mozesz zdrapac logo firmy i mowic dookola ze uzywanego Presidenta na Allegro kupiles






[ wiadomość edytowana przez: zp dnia 2007-11-16 19:13:03 ]
  
 
Witam... Potrzebuję pomocy. Chciałabym kupić cb +antenę... Mogę przeznaczyć na to ok. 400 zł. Jaki zestaw moglibyście mi zaproponować do Nissana Almery? Z góry dzięki. Pozdrawiam
  
 
j.w.