[SENATOR] - Szukam sklepu z czesciami

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam serdecznie ,,,,moze sie ktos orientuje czy jest jakis sklep internetowy co wysle mi czesci za granice musze troszke podreperowac mojego Senatorka ...



[ wiadomość edytowana przez: Forest dnia 2007-11-22 09:55:18 ]
[ powód edycji: temat ]
  
 
A nie prościej poszukać w google sklepów w okolicy gdzie jesteś???
Jeżeli to nie pomoże to wejdź na fabryczną stronę Opla.
Gdybym wiedział w jakim kraju jest Serle to pewnie bym Ci pomógł.
  
 
Serle to nic innego jak Wlochy

Jak poszlem tu do sklepu to de dziecioly nawet nie maja Senatorow w katalogu
  
 
Jaki skrót internaetowy mają Włochy.
Chodzi mi o to że Polska ma pl a Włochy pewnie it ale nie jestem pewien
  
 
No dokladnie it

Ale wlasnie ci pisze ze bylem nawet w kilku sklepach i Omega czy Senator to dla nich wynalazek z kosmosu Kazali mi spadac do serwisu,,,,,a jak juz cos znalazlem np,,klocki na przod to 60 euro mi zaspiewal i kazal 4 dni czekac MALINOWO no nie....

Wiec wole skozystac z naszych Polskich sklepow
  
 
Cytat:
2007-11-17 20:14:28, maxsped pisze:
No dokladnie it Ale wlasnie ci pisze ze bylem nawet w kilku sklepach i Omega czy Senator to dla nich wynalazek z kosmosu Kazali mi spadac do serwisu,,,,,a jak juz cos znalazlem np,,klocki na przod to 60 euro mi zaspiewal i kazal 4 dni czekac MALINOWO no nie.... Wiec wole skozystac z naszych Polskich sklepow



No to ja Ci powiem że u mnie masz klocki też za 60, ale nie euro tylko PLN i jeszcze nam 12 zostaje na jakieś coś

Poważnie to klocki 48 PLN.
Napisz co jeszcze potrzebujesz to poszukam i dam Ci znać ile to kosztuje we Wrocławiu.
  
 
Cytat:
2007-11-17 20:07:45, maxsped pisze:
Serle to nic innego jak Wlochy Jak poszlem tu do sklepu to de dziecioly nawet nie maja Senatorow w katalogu



Witam kolege ja sam spedzilem rok czasu w kaupla kolo Caserty kolo neapolu
i lipa byla z zaopatrzeniem w czesci

Pozdrowienia z UK