[krysti612] Essi Cabrio ~ nowe fotki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich!! chciałbym poznać wasze opinie na temat mojego Cabrio MKV które póki co jest w czystej serii nic nie jest modyfikowane.. co szybko ulegnie zmianom.Pisze odrazu ze nie chce robić go na styl RS pomimo ze ładnie wygląda.. Mam w nim silnik 1,6 EFI (
Plan jaki mam to:
1. GLEBA (uglebiony )
2.Fele
3. GRILL (założony )
4. DOKŁADKA (szukam od LAGUNY)
Prosze o opinie i jakieś pomysły a to mój ess...






[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2007-12-11 16:35:09 ]

[ wiadomość edytowana przez: bzikol dnia 2008-01-15 21:26:16 ]

[ wiadomość edytowana przez: bzikol dnia 2008-01-15 21:27:29 ]

[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2008-01-17 22:12:18 ]

[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2008-01-22 19:07:40 ]

[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2008-05-05 08:46:21 ]

[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2008-05-06 16:05:07 ]
  
 
Mam nadzieję, że to nie kolejny wątek z cyklu "proszę o opinię" a 5 postów dalej "a weźcie się wszyscy pałujcie"

Jeśli obecny lakier nie jest zły, to nie ma sensu chyba wydawać kupy kasy na nowy. Można za to poszaleć z innymi rzeczami A czerwień ładna

Plany też póki co bardzo dobre

Jakieś konkretniejsze plany co do gleby? Solidna, czy tylko poprawiająca?
Jakie te Ronalki chcesz? 16" w sam raz
Jaki Grill? Co chcesz z nim zrobić?
Dokłądka, znaczy hokej na przód? Golf/Laguna?

Aha, zapomniałem dodać obecnej opini: a więc już wygląda całkiem sympatycznie, na zadbanego itd.

  
 
co do kolorku faktycznie jest okej podobuje mi sie
  
 
Ogólnie bardzo ładnie sie prezentuje juz teraz. Wg mnie spoilery, dokładki, progi i inne dowieszki zupełnie nie pasuja do MK5. Tak jak piszesz, lekka gleba skoro to twoje pierwsze auto. Bo po załozeniu niskoprofilowych 16 i ostrej glebie, czeka Cie szok twardosci w porównaniu z tym co jest

Jak dla mnie, wywaliłbym listwy z drzwi i zderzaków. Kolor jest ładny, nie zmieniaj
  
 
Wiem że nie chcesz robic na styl rs ale jakbys chociaż wymienił lampy z przodu na RS'owe wyglądałby o wiele lepiej. Ja wymienił bym też zderzak no ale to już twoja koncepcja ma być
  
 
kolorek ładny (pewnie P9)
ja proponuję:
1.Klamki w kolor
2.Obudowy lusterek w kolor
3.Zdjąć listwy, a te w zderzaku w kolor
4.Bez spojlera też wygląda wporzo

Co do lamp RS-to kierunki w postojach średnio świecą, ale może garby na maskę?
  
 
dorzucenie kilku gratow z rs'a nie bedzie stylizacja na niego, wiec garby na maske, zderzak przedni i lampy od rs'a jak najbardziej
  
 
Cytat:
2007-11-23 10:23:19, marcinos_rs pisze:
dorzucenie kilku gratow z rs'a nie bedzie stylizacja na niego, wiec garby na maske, zderzak przedni i lampy od rs'a jak najbardziej


A na co to będzie stylizacja? Wg mnie elementy z RS, stylizują na RS...elementy z BMW stylizuja na BMW...
  
 
mozna pozostac przy seryjnych elementach i dorzucic cos z rs'a, nie pakujac odrazu calego pakietu
  
 
Cytat:
2007-11-23 11:22:31, marcinos_rs pisze:
mozna pozostac przy seryjnych elementach i dorzucic cos z rs'a, nie pakujac odrazu calego pakietu

Ale do zderzaka przód RS pasuja raczej progi RS więc i zderzak tył RS. Razem z lampami i maską, to przecież cały RS (reszta jest seria, przynajmniej z wierzchu)...
Nie mam nic do RS (wygląda ładnie), ale jak wkładasz Maskę z RS, to przecież właśnie stylizujesz go na RS...jak włozysz grila od BMW, to stylizujesz na BMW...
  
 
Cytat:
2007-11-23 11:30:49, surec pisze:
Ale do zderzaka przód RS pasuja raczej progi RS więc i zderzak tył RS. Razem z lampami i maską, to przecież cały RS (reszta jest seria, przynajmniej z wierzchu)... Nie mam nic do RS (wygląda ładnie), ale jak wkładasz Maskę z RS, to przecież właśnie stylizujesz go na RS...jak włozysz grila od BMW, to stylizujesz na BMW...



dobra, mielismy cos doradzic, a nie tlumaczyc slowa "stylizacja"
  
 
ok dzięki chłopaki .. zawies juz prawie jest włozony < FK -75/50>gril juz jest... fotki zrobie jutro.. jak się wyrobie a który hokej do przodu ładniej leży od golfa czy laguny? co do koloru to właśnie sie zastanawiałema co do tych felg to przemysle sprawe bo faktycznie chyba bedzie troche tukło..;/ bo jeśli alu 16 to opona maxymalnie 205/45R16.. a to juz nie za wysoka.... Podoba mi się też styl RS ale ja chce zrobic ten samochód w jakims innym .. taki delikatny a zarazem rzucający sie w oczy tuning.. nie chce przesadzić.. a co do tego ze jest to mój pierwszy samochód to tak nie jest.. jest to już któryś z kolei.. na początku miałem golfa II też na sportowym zawiechu FK i alu z fajnymi oponami.. 195/45R15.. uwierzcie przy tej szerokości opony to jej wysokośc naprawde była niewielka.. i tm tukło...;/ ale trzymał sie niesamowicie..
dziękuje za opinie i małe podpowiedzi i nie bójcie sie ze komuś coś przykrego napisze.. ze jego pomysł mi sie nie podoba.. każdy samochód ładnie zrobiony w każdym stylu jest ok!! tylke ze ja sam jesczze nie wiem czego chce.. coś nowego.. ale co??
  
 
Kolor zostaw w spokoju - czerwien jest oki
  
 
zrób cosworytha cabrio mi sie to bardzo podoba.
  
 
owszem ale za bardzo kosztowne.. i musze zrezygnować.. jestem jeszcze uczniem i nie pracuje.. i wiadomo jak to jest z kasą...
  
 
kolor jest najpiekniejszy jaki moze byc
nawet w tej postaci autko ladnie sie prezetuje i podoba mi sie
ja narazie wlozylbym moretty, maske od RS, wieksze felgi i zwias

[ wiadomość edytowana przez: POMPA dnia 2007-11-23 19:46:48 ]
  
 
zawias ... jest w trakcie jedno koło juz gotowe... gril wymieniony a moretty... hmm szukam czegos innego ale wielkie dzieki za podpowiedz.. Szczerze Koledzy no i Koleżanki to ja sam nie wiem czego chce... wiec im wiecej propozycji tym lepiej Wielkie dzieki za to co juz jest
  
 
Listwy boczne wywal i obniz - od tego powinienes zaczac
  
 
moze idz w slady likeda? identyczne autko miał/ma zderzak zender przód morrety maska rs z badlookiem, gril cossi, fele azew a 17" i gwincik ( twoje FK wystarczy) i bdzie malinka.
  
 
Chłopaki a co sądzicie o przyciemnionych światełkach z przodu czytałem kiedyś na forum ze nie zmienia to widoczności a w dzień ładnie sie prezentuje.. może warto się w to pobawic.. i może niekoniecznie zabieg ten przeprowadzic malując na czarno.. jak widzicie światła w kolorze samochodu... hmmm chociaz tak przemyslałem sprawe.. jesli pomaluje środek światełek na czerwono to samochód stanie sie monotonny z tego powodu ze gril króty dzisiaj załozyłem ma siatke w czarnym kolorze wiec na czarno bedzie ładnie sie prezentowało ... co o tym sądzicie??


[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2007-11-23 22:45:16 ]

[ wiadomość edytowana przez: krysti612 dnia 2007-11-23 22:46:41 ]