[ ASTRA G ] Problem z temperaturą

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wydaje mi się ze mam problem z temperaturą silnika. Jadąc autem przy temp 0 stopni C ok 90km/h nawet po dłużyszym odcinku temperatura nie wzrast jest nawet mniejsza od 80 C. I teraz pytnie czy to jest normalne w astrach czy raczej trzeba stawiać na termostat który bedzie prawdopodobnie cały czas otwarty???

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: CHAOSseba dnia 2007-12-11 17:09:05 ]
[ powód edycji: Ople majä oznaczenia kolejnego modelu LITEROWE nie Cyfrowe ]
  
 
mam ten sam problem a jak włącze klimę to już wogule spada do minium za to w samochodzie mam saune na połowie skali i 2 na nadmuchu poza tym znika mi płyn ze zbiorniczka i zapala mi się check...

a tak na marginesie czemu nie przyjeżdżasz na spoty
  
 
Jutro bede wojowal z termostatem (wymieniam sam wkład 35zł na przybyszewskiego). Co do spotów to w Łodzi jestem bez autka zostaje w Łowiczu bo jeszcze jeden roczek nauki został. Na wiosne pojawie się napewno wprawdzie może nie opelkiem ale jego angielskim bratem jak już bedzie gotowy (fotki w profilu).
  
 
i co poprwiło się
  
 
Powiodło się ale niestety termostat kosztowal mnie az 245 zł z tego wzgledu że jest to nowszy silnik (1.8 16v 2002). Nie wiem jak jest u ciebie ale nie ma co oszczędzać na wymianie bo terza spalanie spadlo o litr i nareszcie grzeje tak jak powinien. Termostat spokojnie sam sobie wymienisz trzeba tylko odkręcić pokrywe plastikowa i jest po lewej stronie silnika. Trzeba odkręcić 2 srobki i założyć nowy. Pozdrawima
  
 
to coś drogo cię to wyniosło ja znalazłem tu opel-shop za 179 zł
  
 
To raczej ty drogo znalazłeś... Ja mam nowszy silnik po 2001r a do tych są na przybyszewskiego po 75 zł cale a wkłady po 35. I tak mają tam niskie ceny gdzie się nie pytałem to ponad 300 zł śpiewali.
  
 
To raczej ty drogo znalazłeś... Ja mam nowszy silnik po 2001r a do tych są na przybyszewskiego po 75 zł cale a wkłady po 35. I tak mają tam niskie ceny gdzie się nie pytałem to ponad 300 zł śpiewali.