Ślub

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam Ma moze ktoś jakiś Samiochodzik do ślubu wypożyczyć ??? Tasa Warszawa - Mińsk Mazowiecki - Mienia. Ładny Samochodzik
  
 
Espero może byc? Ładne, bordowe
  
 
A co to jest ładny samochodzik

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Hodzi mi o jakieś Audi, Mercedesik Espero to i ja mam. Niedługo będzie na Xenonach
  
 
Cytat:
2007-12-08 20:54:43, Ikarus260 pisze:
Hodzi mi o jakieś Audi, Mercedesik ..


w tych kategoriach to proponuję golfa...będzie Ci łatwiej szukać..
  
 
Cytat:
2007-12-08 22:51:41, bogdan1 pisze:
w tych kategoriach to proponuję golfa...będzie Ci łatwiej szukać..



TO ja proponuję moje kombi...
  
 
Cytat:
2007-12-08 23:21:48, pyrekcb pisze:
TO ja proponuję moje kombi...


a Hodzi ??



sorki za zmorki ale tak banalnego pomysłu na poszukiwanie ślubnego woza to daaaaaaawno nie widziałem...
  
 
Cytat:
2007-12-08 20:10:36, Ikarus260 pisze:
Ma moze ktoś jakiś Samiochodzik do ślubu wypożyczyć ???

a co to jest Samiochodzik do slubu ?? A moze Bimberwoza szukasz tylko nie wiedziałes jak to napisac
  
 
Ale Wy macie pomysły. Czlowiek sie normalnie pyta to sobie zaraz jaja robią wzyscy, a to nie jest śmieszne.
  
 
Pomyliłeś fora kolego. Tutaj możemy Ci conajwyżej zaproponować ładne espero

PS. A kto sie żeni?

-----------------
czasem tu zaglądam
  
 
Jeden z kolegów tu na forum bywający powiedział, ze kiedyś ktoś tu juz takie coś oerował, czy szukał więc i ja sprubowałem Żenie sie ja
  
 
Cytat:
2007-12-09 00:24:30, Ikarus260 pisze:
Jeden z kolegów tu na forum bywający powiedział, ze kiedyś ktoś tu juz takie coś oerował, czy szukał więc i ja sprubowałem Żenie sie ja

WIĘC PIĘKNE ESPERO TO BYŁO BY COS
  
 
Och ach..Ślub jest nie potrzebny, liczy się związek emocjonalny..
Moje Espero prawie jak merc, kolor granatowy
  
 
Poszukaj ładnego białego esperaka i zaproś kilku okolicznych klubowiczy ze swoimi esperakami do orszaku


Tak to się robi na śląsku
  
 
Cytat:
2007-12-09 00:24:30, Ikarus260 pisze:
... ze kiedyś ktoś tu juz takie coś oerował, czy szukał więc i ja sprubowałem Żenie sie ja


No to ...wiesz...hmm...sprubuj WYSZUKIWARKI !....

a żeby nie było...że fcale i nic nie pomogłem ...tu ktoś tu juz takie coś oerował
...był to Kolega Kolber ...pracuje w branży związanej z takimi imprezami i może Ci wskazać ....jeno, że to pewnie oferty ze śląska...
(Wielki PLUS to to..,że są one bez porównania bardziej "smaczne" od jakiegoś tam ałdi ! - może chociaż wyprostuje Ci pomyślunek ? )

No!
  
 
jejku...ale z Ciebie złośliwy krasnal
  
 
Chcesz doskonały samochód na ślub? Poszukaj jakiegoś vana/suv-a. To jedyne auta do których panna młoda może względnie łatwo wsiąść i wysiąść.
  
 
oerta do wyboru do koloru
  
 
Byłem nedawno na slubie kuzyna i on miał mb CLS -piekne auto takie modne teraz 4 drzwiowe coupe
Ledwo sie pomiescili
  
 
Mnie to się podobają na taką ceremonię samochody eleganckie i ponadczasowe, np. TEN


[ wiadomość edytowana przez: Michal-500 dnia 2007-12-09 15:18:02 ]