Maxom 150 z taxi, przestrojenie ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam cb maxon 150 smigało w taxi (w polsce) podłaczony ma jakis wyswietlasz chyba lisznik opłat za taxi, nie moge go rozszyfrowac niby wszystko działa a do wyboru sa tylko 3 kanały. nie łapie niczego konkretnego tylko trzeszczy. czy mozliwe jest ze dla potrzeb taxi zostało jakos przestrojone?? da sie cos z tym zrobic zeby normalnie działało w aucie?? do radia jest antena na magnesie ale bardzo mała bat ma ze 20cm

[ wiadomość edytowana przez: dcnt dnia 2007-12-09 09:45:42 ]
[ powód edycji: zmiana tytulu ]
  
 
Cytat:
2007-12-08 23:15:52, maciek90 pisze:
Mam cb maxon 150 smigało w taxi (w polsce) podłaczony ma jakis wyswietlasz chyba lisznik opłat za taxi, nie moge go rozszyfrowac niby wszystko działa a do wyboru sa tylko 3 kanały. nie łapie niczego konkretnego tylko trzeszczy. czy mozliwe jest ze dla potrzeb taxi zostało jakos przestrojone?? da sie cos z tym zrobic zeby normalnie działało w aucie?? do radia jest antena na magnesie ale bardzo mała bat ma ze 20cm



kolego z tym radiem juz nie zrobisz chyba ze w domku lub w mobilu zostawisz je sobie zeby z nudow sluchac TAXI


  
 
A nie ma mozliwosci przestrojenia lub przerobienia zeby normalnie działało?? moze jakis cb magik cos by wymyslił? Dzieki za odp
  
 
A to w ogóle jest CB? Chyba nie...
  
 
raczej to cb, http://allegro.pl/item276267825_radiotelefon_maxon_pm150.html
dokładnie takie tylko ze do srodka podpiety jest kabel(nie fabrycznie) ktos go dolutował, kabel od licznika km. teraz to juz nie wiem co to jest prosze o podpowiedz jest to cb czy nie??