Numer Klubowy a opłacenie pierwszej składki

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich...mam pytanie dotyczące numeru klubowego.Każdy użytkownik posiada taki numer?? bo chciałby dołączyć do klubu i zapłacić składkę a tam trzeba podać swój numer klubowy.Dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam.

[Edit by Wojo - uściślony tytuł]
  
 
Możesz wpłacać bez podawania numeru. To nie jest istotne.
  
 
dzięki za odpowiedz
  
 
Opłacając składkę pierwszy raz, nie podajemy numeru.
Numer zostanie nadany po potwierdzeniu wpłynięcia składki na konto Klubu.
  
 
dzięki za odpowiedz
  
 
aha to moje wyslane pytanie w Sprawie tego numeru bylo nie potrzebne juz Sie wszystkiego dowiedzialem Dzieki wielkie
  
 
witam.jestem narazie sympatykiem.jak można stac się członkiem klubu?pozdo
  
 
Kliknij tutaj
  
 
Witam.Po wpłaceniu składki wysyłacie numer klubowy i gadżety na adres zamieszkania,czy to odbieramy np.na zlocie?
  
 
Jeżeli będziesz na Walnym, to jest opcja że wszystko załatwisz od ręki, wpłacasz składkę i składasz deklarację u Minii.
Gadżety dostaniesz od kubuśka77, jeśli dogadasz się z nim przed 28 marca.

Jeśli nie będziesz na Walnym, to pozostaje tylko przelew i przesyłki pocztowe.
  
 
odkopuje kotleta

a ja np chcialbym wplacic skaldke na walnym. mozna tak??
  
 
Cytat:
2008-03-26 12:18:12, Miro pisze:
Jeżeli będziesz na Walnym, to jest opcja że wszystko załatwisz od ręki, wpłacasz składkę i składasz deklarację u Minii. Gadżety dostaniesz od kubuśka77, jeśli dogadasz się z nim przed 28 marca. Jeśli nie będziesz na Walnym, to pozostaje tylko przelew i przesyłki pocztowe.

  
 
aha
sorry moje nie doczytanie
  
 
Muszę sprostować ...
Z racji tego że na chwilę obecną praktycznie nie ma skarbnika wpłaty tylko za pomocą przelewu. Na Walnym będzie wybierany nowy skarbnik/ skarbniczka i na pewno też nie przyjmie od razu składki .
  
 
Cytat:
2009-02-06 00:10:51, radex70 pisze:
Muszę sprostować ... Z racji tego że na chwilę obecną praktycznie nie ma skarbnika wpłaty tylko za pomocą przelewu. Na Walnym będzie wybierany nowy skarbnik/ skarbniczka i na pewno też nie przyjmie od razu składki .


W sumie sprawami skarbniczki i tak zajmujesz się pewnie Ty radku albo Miro, nawet jeżeli pieniądze są w postaci przelewu
  
 
Ale mimo to wolę żeby był przelew bo jak my z Mirem zrobimy na zlocie " przelew" to nie wiem...
  
 
Cytat:
2009-02-06 00:24:54, radex70 pisze:
Ale mimo to wolę żeby był przelew bo jak my z Mirem zrobimy na zlocie " przelew" to nie wiem...


No tak
  
 
Cytat:
2009-02-06 00:10:51, radex70 pisze:
Muszę sprostować ... Z racji tego że na chwilę obecną praktycznie nie ma skarbnika wpłaty tylko za pomocą przelewu. Na Walnym będzie wybierany nowy skarbnik/ skarbniczka i na pewno też nie przyjmie od razu składki .



czyli nie mozna. a mozna jeszcze przelew wyslac. bo czytalem ze do konca stycznia bylo mozna
  
 
Termin 31 stycznia, dotyczył Driverów z 2008r. Opłacić można w każdej chwili. Jeśli opłacisz do Walnego, wtedy masz prawo głosu na wyborach, o ile będziesz na Walnym.
  
 
Cytat:
2009-02-07 00:18:53, Miro pisze:
Termin 31 stycznia, dotyczył Driverów z 2008r. Opłacić można w każdej chwili. Jeśli opłacisz do Walnego, wtedy masz prawo głosu na wyborach, o ile będziesz na Walnym.



aha. no wlasnie chcialbym oplacic przed Walnym. ale nie wiem jak to bedzie.