[ASTRA F] - kantrolka z piorunkiem (pomarańczowa)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.

mam pytanko. co oznacza ta katrolka z piorunkiem swieci sie na pomaranczowo.

Dzieje mi sie to od mometu gdy przestal mi dzialac licznik od km/h.

jak jade po jakims czasie zapali mi sie ta kontrolka i spadaja troche obroty. jak zgasze i odpale ponownie jest oki i za jakis czas to samo sie dzieje.

Niestety nie moge pokazac tej kontrolki na zdjeciu bo nie wiem jak wrzucic, ale mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi.

Co to moze byc? Pomocy................

Opel Astra 1.6 GLS 8V 1995r.

[ wiadomość edytowana przez: grabator dnia 2007-12-10 21:18:42 ]

[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2007-12-11 06:57:44 ]
  
 
kontrolka silnika, informuje że pojawił się jakiś błąd.
trzeba na komputer jechać lub naprawić licznik i zobaczyć czy dalej będzie się palić.
pozdrawiam
  
 
Wywala Ci bład przebytych kilomertow radze naprawic licznik badz linke i bedzie po problemie
  
 
Jaki masz błąd łatwo sprawdzić.

Zobacz opis ze strony:
http://astra.autokacik.pl/diagnostyka.html

  
 
Cytat:
2007-12-11 07:02:57, GSI pisze:
Jaki masz błąd łatwo sprawdzić. Zobacz opis ze strony: http://astra.autokacik.pl/diagnostyka.html



a jeszcze łatwiej to jak wpadniesz dziś na spot regionalny o 19.00 zobaczymy co to za błąd
  
 
dzieki za odpowiedzi koledzy.

poprawilem linke od km/h i jest git

z mila checia wpadl bym na spocik ale godzina mi nie pasuje

jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam szerokiej i przyczepnej drogi...
  
 
Kolega ma błąd nr. 24 czyli czujnik przebytej drogi.
Mam to samo ale ja nie zakładam linki bo codziennie wkładałem i wyciągałem licznik(ze względu na pracę jaką wykonywałem) i nie było sensu zapinać. Dodam że po jakimś czasie przez tą linke zaczął cholernie dużo palić.

-----------------
W poszukiwaniu żywiciela ważną rolę u kleszczy odgrywa ruch, ciepło i inne czynniki chemiczne, np. zapach. Przypuszczalnie dlatego określone grupy ludzi są częściej kąsana przez kleszcze, niż inne. - Po prostu mają pociągający dla kleszczy zapach