Lada 2107 rogacek. nowa w klubie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zakupiłem. od pierwszej właścicielki, 2 letni gaz, nowe opony zimowe, nowy akumulator, zadbana pachnąca, przebieg 102 tys, jedyna d łuższa trasa to z salonu w rzeszowie do brzeska. potem służyła pani nauczycielce do jazdy do pracy. 2 lata temu przeszła kurację odmładzjącą, została poddana pełnej konserwacji oraz malowaniu nowym lakierem. nigdy nie bita. zeszyt z zapiskami typu 12.01.2005 dolano olej,.

skrzynia 4 biegowa. spokojnie na gazie leci 120 km/h. na benzynce trochę się dusi wymaga regulacji.

zdjęcia zrobię jak ją umyję po trasie








  
 
ładny stan i fajny kolor
a w jakim to celu kupione? na kolejną rajdówkę???
  
 
ta została kupiona jako cywilna do jazdy po mieście.

teraz szukam bazy pod rajdówkę. czyli zdrowa buda z zajechanym silnikiem
  
 
Nie wygląda źle, niech dobrze służa

Jaki jest rok produkcji?
  
 
Witam
Gratulacje, fajne autko
  
 
Fotele jak nówka, oryginalna zaślepka na radio - jednym słowem cacko

Ja obstawiam 92 rok. Chocia z jezeli to jest 1300 to obstawiam 1989.


[ wiadomość edytowana przez: Leszek_Gdynia dnia 2007-12-13 14:01:18 ]
  
 
Bardzo Ładna siódemka. Zadbana i wogóle niepodobna do tych co wcześniej sie przymierzałeś. Gratulacje i więcej fotek
  
 
rp 1987

jedyny minus który zauwazyłem to podgniły uchwyt lewarka. ale tam gniją zawsze. auto na gazie przejechało 15 tys przez ostatnie 2 lata. przeglądy regularne wpisywane do książki




[ wiadomość edytowana przez: rogacek dnia 2007-12-13 15:38:17 ]
  
 
Cytat:
2007-12-13 15:36:50, rogacek pisze:
rp 1987 jedyny minus który zauwazyłem to podgniły uchwyt lewarka. ale tam gniją zawsze. auto na gazie przejechało 15 tys przez ostatnie 2 lata. przeglądy regularne wpisywane do książki [ wiadomość edytowana przez: rogacek dnia 2007-12-13 15:38:17 ]



1300?
  
 
tak 1300
  
 
Cytat:
2007-12-13 15:40:40, rogacek pisze:
tak 1300



gratuluje trafnego wyboru

niech zgadne, masz wskaznik cisnienia oleju zamiast ekonomizera. mam racje?
  
 
dokładnie tak

nie trzyma wolnych obrotów i na benzynie i na gazie. nie ma też wycieraczek na lampach bo jakiś łobuz ukradł
  
 
Cytat:
2007-12-13 15:52:49, rogacek pisze:
dokładnie tak nie trzyma wolnych obrotów i na benzynie i na gazie. nie ma też wycieraczek na lampach bo jakiś łobuz ukradł



to potwierdza, ze 2107 przeszla "facelifting" na przelomie 1987/1988. zmienieli sie tylko detale wewnatrz auta.

a z tym silnikiem to glupie pytanie bylo.... przeciez jest napisane jak wol, ze to 21072
  
 
No świetny stan. I jedyny słuszny kolor tapicerki w 2107
  
 
Cytat:
2007-12-13 20:22:56, Adam-Lancelot pisze:
No świetny stan. I jedyny słuszny kolor tapicerki w 2107



No nie do końca - jedyny słuszny by był jakby skajowe cześci też były jasno bezowe
  
 
muszę powalczyć z gaźnikiem. nie mam wolnych obrotów. na beznynie gaśnie a na gazie nie wiele lepiej. odpala na zimnym na gazie bez problemów. staram sie uruchamiać i gasić na benzynie
  
 
Cytat:
2007-12-13 21:05:20, Leszek_Gdynia pisze:
No nie do końca - jedyny słuszny by był jakby skajowe cześci też były jasno bezowe



A, racja. Nie zauważyłem

PS. Rogacek, kołpaki zostają, czy pokusisz się na coś...lepszego?

[ wiadomość edytowana przez: Adam-Lancelot dnia 2007-12-13 21:59:55 ]
  
 
bardzo ladny kolor
  
 
na razie mam stalówki z nowymi zimowymi oponami

na lato moje biale aluski lub cromodory

kołpaki obciach ale niech będą na razie
  
 
wyglada sympatycznie!!Rogacek ile zapłaciłes za nią-pytam z ciekawości bo będę niedługo swoją sprzedawał!