{125p} Mam i ja eFeSiaka - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco






  
 
Nie za ciepło na kolcowane opony?
  
 
Opony prosto z Monte Carlo
  
 
Dawno Was nie trułem moim 125p
No to macie troche stare zdjecia z Poznania:






A tak wyglądało moje przepychanie się z ostatniego miejsca startowego na przód:


Niektórzy w żółtych maluchach poprostu nie mogli sie pogodzić z myślą że ja wygram:p

  
 
Poczekaj tylko na nastepna impreze youngtimer/classicauto - juz ja Ci pokaze ze zolte jest prendkie
Ciesze sie ze zyjesz i ze nie kupiles BMW!
  
 
Najbliższa w połowie pazdziernika, w Poznaniu, yapko jedziesz? Bo Jesion to wiem że już nie odpuści
  
 
Berg sie konczy w ostatni weekend wrzesnia, pozniej dwa tygodnie na odbudowanie fury Juz slyszalem o tym terminie i bardzo mnie zaintrygowal...
  
 
Przyjedziesz tym pasciem nad sosine ???
  
 
Cytat:
Niektórzy w żółtych maluchach poprostu nie mogli sie pogodzić z myślą że ja wygram:p [


Szkoda ze nie ma zdjęcia jak ci odskoczyłem jak sie zaczeły zakrety co prawda potem była prosta i mnie dogoniłeś ale to nie zmiena faktu ze gdyby beny nie wkleił ci cegły pod hamulec i nie wcisnoł sania to bys przyjechał ostatni
  
 
Co sie Benego czepiasz. On był tak nawalony, że nie wiedział gdzie ejst. Poprostu jestem lepszy od ciebie, Maniuś rozum to:p
  
 
O przepraszam ja sie Benego nie czepiam mowie ze gdyby nie on to pewnie dalej byś nie wygrał .
  
 
Na specjalne życzenie kolegi Mara mała zajawka z budowy:



  
 
no to buda bedzie sztywna. Mam nadzieje ze zawias tez zrobisz?
  
 
spawane migiem
  
 
Sam robisz ta klatke ????
  
 
Rozwijasz sie Jesion Jestes jak papier toaletowy
  
 
a ohv to uciągnie kanta z takim balastem ??

Yapko to młodemu pojechałeś
  
 
A możesz napisać ile kosztował Cie materiał i jaka to rura ???
  
 
jesion a wydepilowałes klate?
  
 
Nikuss nie wiem jak wy geje szykujecie się na wieczory, ale ja nie depiluje klaty.