MENDEL-LADA 21072

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W końcu znalazłem czas by przedstawić moje autko. Jest nim Łada 21072, silnik 1300,skrzynia 5-biegowa, LPG+Benzyna, rocznik 85 więc jest to prawdopodobnie najstarsza 07 w klubie LKP. Auto jest w moich rękach już 6 lat i mimo podeszłego wieku trzyma sie dobrze. Jestem trzecim właścicielem. Przy zakupie zwrócił moją uwagę bardzo dobry stan blacharki i silnik świeżo po remoncie. Jak do tej pory nie miałem z nią większych problemów choć zdarzały sie sytuacje podbramkowe: np. przy 90km/h urwał mi sie dolny sworzeń wahacza. Wszelkie usterki są naprawiane na bieżąco tak by ciągle zachować jak najlepszy stan techniczny. Troszkę poprawiłem jej wizualny stan choć w takim stopniu by zachować oryginał. Musiałem wymienic cała tapicerkę w środku bo poprzedni właściciel wogóle o to nie dbał. Jak sie to wszystko przedstawia oceńcie sami.







A tak sie prezentowała w pół roku po zakupie na tym etapie już włożyłem w nią sporo pracy.










[ wiadomość edytowana przez: MENDEL dnia 2007-12-15 20:11:01 ]
  
 
Śliczna ta twoja Lada
  
 
MENDELiusz jeżeli mi można to również powiem ze super Ladna
myślę ze zadowolony jesteś z aluskow.. musimy pospocić

znowu mi przypomniałeś mi moją 7mke
  
 
Piękna siódemeczka Tylko jak dla mnie za dużo ozdobników, ale ważne że Tobie sie podoba
  
 
Generalnie bardzo ładna 2107-ka. Bardzo fajny, dobrze utrzymany lakier. Ogólnie widać, że auto zadbane. Ja osobiście zdjąłbym jeszcze z boków te listewki i naklejki ale wiadomo - o gustach się nie dyskutuje.

PS. Bardzo ładne alufelgi.

Tak trzymaj !

[ wiadomość edytowana przez: emde dnia 2007-12-16 10:32:19 ]
  
 
Piękna Łada, czerwona do Ładzianek poprostu pasuje
Białe zegary, to jest oryginał?

(dlaczego jest w Polsce tyle 21072 i w Czechach chyba w ogóle?)
  
 
Kawał dobrej roboty. Piekna Lada. Jednak klasyki maja to cos w sobie, a zwlaszcza te zadbane. Oby tak dalej i wiecej takich Ladnych bylo w Klubie.
Pozdrawiam