[MAG] Szukam pomysłu na tylne lampy w Mk7 hatchback

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak w tytule.

Szukam jakiegoś pomysłu na lampki tylne w Mk7 - granatowy hatchback 3D - chodzi mi po głowie kilka różnych opcji, ale na razie chciałbym posłuchać pomysłów albo już pooglądać zastosowane u innych rozwiązania.

Przy okazji (future project) dobrze by było, aby rozwiązanie mogło zagrać z lampami przednimi w opcjach:
1. lampy z soczewkami i ringami
2. ciemne wnętrze standardowych lamp (lampy MHW)
Morette raczej odpadają - chyba mi się przejadły (a przede wszystkim nie pasują do mojej ogólnej koncepcji przodu )

Docelowo na autku ma zawisnąć również pakiet Zendera - takie są plany startowe przynajmniej


[ wiadomość edytowana przez: MAG dnia 2007-12-18 12:01:44 ]

[ wiadomość edytowana przez: bzikol dnia 2008-01-15 21:30:44 ]
  
 
swiatla na tyl to dosc ciezka sprawa sam popatrze

hm znow bedziesz kleil zderzak zendera na przod
  
 
Maćku, proponuję Clary z czarnym matem w środku. Do tego okrągłe pola LED wewnątrz. Mozna też dodać Ringi w kolor, lub obwódki chrumkowane.
  
 
Cytat:
2007-12-18 14:50:43, koniuXR3i pisze:
hm znow bedziesz kleil zderzak zendera na przod


Nie po to sprzedałem Ci swojego, aby znowu w coś takiego samego wchodzić

Mam pewną wizję, muszę jeszcze tylko rozpracować szczegóły

Widziałem kiedyś na aucie super zderzaczek - nigdy wcześniej ani później nie udało mi się czegoś zbliżonego utrafić - nawet na niemieckich i angielskich stronkach w necie.

Co do tylnych lampek, to mocno rozważam jakąś formę przyciemnienia (a może rozjasnienia ) seryjnych lampek.

Podobają mi sie również te lexy, ale tak nie do końca (wersja z czarnym środkiem też mi nie leży) - bardzo ciekaw jestem jak one by wyglądały z delikatnie przyciemnianym szkłem




[ wiadomość edytowana przez: MAG dnia 2007-12-18 17:47:29 ]
  
 
mag a moze takie Ci podejda nawet ladne sa:


mi sie takie ledy odobaja ale jeszcze troche drogie sa 700 zl
 
 
Cytat:
2007-12-18 18:16:17, Adus20 pisze:
mag a moze takie Ci podejda nawet ladne sa: mi sie takie ledy odobaja ale jeszcze troche drogie sa 700 zl


Te z czarnym wnętrzem nie widzą mi się - nie komponują się (moim zdaniem oczywiście) zbyt dobrze - gdyby jeszcze wszystkie elementy świecące były okrągłe, ale tutaj mamy czarny i obok zaraz clear ze srebrnym odbłyśnikiem (jeszcze do czarnego auta może i byłoby OK, ale do granatowego już nie) - to juz lepeij sie prezentują te co je wkleiłem.

A te drugie, diodowe, to .....

pominę milczeniem

mi się nie podobają
  
 
MAG, no co Ty, diodowe są miodzio....

A poważnie, wszystko o czym tu czytam jakoś do mnie nie przemawia. Lexy pojawiły się już ładniejsze, niż były kiedyś, ale mimo wszystko, to są Lexy. Diodowe - są jakie widać. Nie widzę za abrdzo Opcji. Nie widziałem nigdy czegoś, co byłoby fajne - normalne lampki, tylko z gładkimi szkłami

A na przód? No obecnie chyba jedyna alternatywą dla malowanych oryginałów we wnętrzu są angelsy, czy też soczewy bez ringów, bo co innego?... Póki co jeszcze fajne, ale boję się, że niedługo potrwa juz ich świetność i zagoszczą na łamach dresiarskiego tuningu

  
 
ja rowniez w mk7 widze seryjne lampy na tyle.. Wojo, piszacz "normalne lampki, tylko z gladkimi szklami" masz na mysli wygladzisz klosz od srodka?
  
 
Tak, coś w ten klimat, cleary.

Coś takiego: BMW. Nie widziałem takich, a zawsze były dla mnie naj....
  
 
nawet nie wpadlem na to trzeba sprobowac, bo moze to bedzie jaka alternatywa
  
 
Albo próbować jakoś wymodzić białą górę i czerwony dół, nie koniecznie taki clear Robią całe białe lampy na tył do mkVII?

Edit: Eeeee, kija, przecież mkVII ma zupełnie inny układ świateł niż mkV.... Ale można być coś nad tym podumać, mimo wszystko.... albo odwrotnie, albo podmienić miejscami....

  
 
jesli juz to czerwona gore i bialy dol, bo kierunki sa na odwrot niz w mkV jak do tej pory nie spotkalem sie ani z bialymi ani z dymionymi.. moze kiedys sie pojawia
  
 
No to kicha

Jak wymyślę coś nowego to napiszę
  
 
zawsze mozna machnac caly czerwony clear
  
 
Trochę z Amerykańska, ale czemu nie

Kupić lampki używane jakieś i kombinować można, ale wygładzenie szkła od wewnątrz to raczej z góry jest skazane na niepowodzenie... A szkoda, bo Efekt mógłby być ciekawy
  
 
trzeba sprobowac i tyle..
  
 
Eeee MAG my....ślałem ze do kombicy.

Ostatnio zauważyłem też takie, które kiedyś Ci pokazywałem (okrągłe) i traakie (coś ala Octavia)

http://www.allegro.pl/item272571210_ford_mondeo_lampy_tylne_red_white_clear.html

  
 
A jakby wziąć szkło z lexów, dać wnętrze od MK7, ale pochromować je w dwóch kolorach?
Co do polerki szkieł plastikowych, to się da bez problemu. Niestety później trzebaby pokryć to specjalnym lakierem. Jak Maćku będziesz potrzeboski na takowe działania, to napisz na priva.
  
 
Cytat:
2007-12-19 08:33:41, surec pisze:
A jakby wziąć szkło z lexów, dać wnętrze od MK7, ale pochromować je w dwóch kolorach? Co do polerki szkieł plastikowych, to się da bez problemu. Niestety później trzebaby pokryć to specjalnym lakierem. Jak Maćku będziesz potrzeboski na takowe działania, to napisz na priva.



ja bym nie kombinował z kolorami
  
 
Cytat:
2007-12-19 08:41:47, Sinuspi pisze:
ja bym nie kombinował z kolorami


a czemu?