Instalacja radiowa?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Pytanko jaki jest kolor tzw. "+" lub "-"w instalacji do głośników chodzi mi dokładnie o instalacje w drzwiach.Pytam bo u mnie kable które ida do głosników w drzwiach maja kolor biały i brązowy a chce podłączyń nowe głośniki i nie chce ich spierniczyć.
Pozdro
  
 
nic nie spierniczysz
podepnij je od tak poprostu , ustaw na radiu zeby gral sam przod i pobaw sie lewo prawo jezeli bedzie gralo inaczej/slabiej/dziwnie to zamien az oba beda graly jednakowo razem jak i osobno
  
 
Cytat:
2007-12-20 00:14:55, Zioo pisze:
nic nie spierniczysz podepnij je od tak poprostu , ustaw na radiu zeby gral sam przod i pobaw sie lewo prawo jezeli bedzie gralo inaczej/slabiej/dziwnie to zamien az oba beda graly jednakowo razem jak i osobno


Powiadasz ze nic nie spiernicze nawet jak jest to sysytem odseperowany i do tzw.'basu"jest podpiety tweter (wysoki ton).
  
 
a nie masz zwrotnicy ?
jezlie głosnik nisko i srednio tonowy podłaczysz zamiat twwetera to nic nie powinno sie stac bo za mały prad popłynie zeby nawet go ruszyc a jak wysoko tonowy podłaczysz jako basowy to bedzie po nim bo prad tam jest o wiele wiekszy
  
 
w mojej przygodzie na temat car audio nie udalo mi sie spalic zadnego glosnika sprawdzajac w ten sposob (poza 2 subami ale to wzmacniacz za mocny byl)

jezeli chodzi o system odseparowany to musisz miec zwrotnice czego nie zaznaczyles i teraz nie wiem czy masz problem z kablami zeby independencja byla dobra glosnika czy nie wiesz gdzie wpiac w zwrotnice bass a gdzie sopran

jezeli wiesz gdzie wpiac w zwrotnice i masz problem z independencja to nic nie spalisz

a jezeli ze zwrotnica to ja ci nie pomoge bo na kazdej zwrotnicy jest to opisane a nie wiem jaka masz i nie wszystkie na oczy widzialem
  
 
do drzwi kolorami ida np brazy i brazowy z paskiem to jeden glosnik ( te z paskiem to chyba +) ,bialy i bialy z paskiem to drugi glosnik itd ...
Tak mi sie kojazy w kazdym badz razie
  
 
Cytat:
2007-12-20 22:10:41, Zioo pisze:
w mojej przygodzie na temat car audio nie udalo mi sie spalic zadnego glosnika sprawdzajac w ten sposob (poza 2 subami ale to wzmacniacz za mocny byl) jezeli chodzi o system odseparowany to musisz miec zwrotnice czego nie zaznaczyles i teraz nie wiem czy masz problem z kablami zeby independencja byla dobra glosnika czy nie wiesz gdzie wpiac w zwrotnice bass a gdzie sopran jezeli wiesz gdzie wpiac w zwrotnice i masz problem z independencja to nic nie spalisz a jezeli ze zwrotnica to ja ci nie pomoge bo na kazdej zwrotnicy jest to opisane a nie wiem jaka masz i nie wszystkie na oczy widzialem


Niestety jest to zestaw bez zwrotnicy Blaupunky GTc 542