Biale tarcze... znowu ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
patrzal ktos kiedys na cos Takiego ?

Moze lepiej samemu sie pobawic w produkcje

i tak przy okazji to na allegro mozna dostac rozne "folie do kokpitu" probowal ktos czy nie wyglada to hmm... "wiesniacko" ?
  
 
Jeżeli już chcesz doposażyć sobie auto to polecam raczej ten produkt z allegro. Schludnie wykonany, dobrze wyskalowany i z opisu wynika ze trwały. A samoróbki no cóż oczywiście jak masz zacięcie nic nie stoi ci na przeszkodzie jednak trochę sie nakombinujesz metodą prób i błędów , a później możesz być średnio zadowolony z efektu końcowego.
Ale to tylko moja opinia zrób jak uważasz.
  
 
A jak chcesz to wykonać?
robiłem u tego gościa już kilka kompletów. Uwierz mi, że nie zrobisz tego tak dokładnie... Tarcze złożone są z kilku warstw, wycięte solidnie, spasowane rewelacyjnie, nie wspomnę o możliwości zmian:
klik
Mówię tu o tarczach podświetlanych, bo wydruk i laminowanie, to nie ta półka...
  
 
w takim razie dzisiaj sobie zamowie prawdopodobnie . Nie wiem jak mial bym sam wykonywac nie zastanawialem sie.. .szczerze mialem nadzieje na uzyskanie pozytywnej opini .

A te rozne folie z allegro do kokpitu ktos probowal? Moze lepiej isc do papierniczego poprostu
  
 
Cytat:
2008-01-03 10:26:42, 7uk3r0n1n pisze:
w takim razie dzisiaj sobie zamowie prawdopodobnie . Nie wiem jak mial bym sam wykonywac nie zastanawialem sie.. .szczerze mialem nadzieje na uzyskanie pozytywnej opini . A te rozne folie z allegro do kokpitu ktos probowal? Moze lepiej isc do papierniczego poprostu


Mi się folie nie podobają, ale folie do kokpitu na allegro są termokurczliwe, a w papierniku pewnie nie.
  
 
ja w starym RSku mialem laminowane od Sureca i tak jezdzilem sporo czasu, po wykreceniu zarowek od podswietlenia od spodu i zastosowaniu czerwonego naswietlenia z wierzchu bylo calkiem ok, ale to nie to...
  
 
Moze tez sobie zamowie takie biale budziki?? Dosc fajnie to wyglada
  
 
narazie mam problem lekki z kontaktem z gosciem wyslalem dwa zapytania na mail czy by mogl oszacowac mniej wiecej cene dodatkowego nadruku i cisza poki co :/
  
 
Chcecie tarcze proszę bardzo: Tarcze drukować na papierze fotograficzym, zalaminować. Efekt bardzo ładny. Można też udać się do kogoś kto ma ploter i powycinać cyfry i podkleić podświetlenie. Wszytsko jak chcecie.
  
 
Ale przepraszam jak powycinac cyfry? przeciez do tego jest potzrebny ploter jakis, chyba nie obcinakiem do paznokci? pozatym po co sie bawic jak mozna tez wyrwac oryginalne tarcze albo kupic juz gotowe.
  
 
Ciekaw jestem tylko jednego??
Tam jest to zdjęcie jak wygląda w dzień i jak wygląda w nocy!!
Nie trzeba tam zmieniać wtedy żarówek i świeci np. na niebiesko??
  
 
nie wiem jak to jest zrobione dokladnie ale chyba tak... ... wyslalem wzor czekam teraz na wycene i bede zamawial... jak dostane to nie omieszkam wrzucic fotek przed w trakcie i po montazu
  
 
a mi sie nie podoba w tych tarczach,ze jak chce czerwone podswietlenie cyfr to w dzien tez sa czerwone
  
 
możesz pokazać ten wzór??
  
 
nie mam konkretnego wzoru calych tarcz, wyslalem tylko plik .cdr z laska na obrotomierz i wybralem czcionke...
  
 
Czyli poprostu zamiast białego tła chcesz tam jakąś dupcie tak??
Fajny pomysł!!
Sam bym się na takie coś pisał!!
Dali znać ile więcej to będzie kosztowało??
  
 
nie do konca tak ... tlo bedzie biale tylko takie jakby kontury tam beda i z tegbo co wyczytalem na stronie to moze byc nawet podswietlana jezeli da sie podswietlenie od spodu
  
 
daj znać ile Ci zaśpiewali!!
  
 
Ja robiłem u nich na zamówienie (mój plik w corelu).
Za tarcze zapłaciłem 70pln (+inne jeszcze).
Wykonanie grafiki podświetlanej jest banalnie proste.
Co do wycinania samemu, lub na zwykłym ploterze, to nalezy uważać na dokładność cięcia (np grubość linii ikonek kontrolnych potrafi być 0,5mm)...
  
 
coz laska byla zbyt skomplikowana niestety... ale wreszcie odebralem paczke

tak to wyglada:





Wygladaja na solidne, nie jest to kawalek papierku, sa dosc grube.. jak zmontuje to tez wrzuce jakies foty

koszt to 65 zl razem z przesylka

odebralem dopiero teraz bo karteczka w portierni w akademcu byla wypelniona slaczkiem i dopiero sie skapnalem, ze cos do mnie jest wiec czas oczekiwania to niecale 2 tyg