[ASTRA F] - Dorabianie kluczyków - Kraków ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam, :p mam takie pytanie z seri inne
Czy ktos sie orientuje gdzie mozna dorobic kluczyki
ale tak zeby byl ten oryginalny kluczyk oplowski, oryginalny albo jakis bardzo zblizony. Bo wszedzie gdzie chce dorobic kluczyk to maja te takie stare , z krainy kadetow :p
Mam kluczyk bez immobilajzerka
czy ktos wie gdzie mozna to zrobic w Krakowie???

[ wiadomość edytowana przez: artusb dnia 2008-01-10 21:49:40 ]

[ wiadomość edytowana przez: GSI dnia 2008-01-13 18:12:03 ]
  
 
Na allegro widzialem ze sa ladne groty - takie jak oryginalne - jak sobie przyniesiesz swój to powinni go wyfrezowac, tylko trzeba jakos transponder zalozyc, bo one chyba nie mają - i nie wiem co z pilotem????
  
 
hmm no ale wlasnie na allegro niema czystych nowych kluczykow do astry.:/
  
 
Zawsze możesz spróbować w serwise. Kiedyś jak potrzebowałem drugi, to w serwisie dorobienie klucza z imobilajzerem było tańsze jak w innych zakładach.
  
 
kurcze a oni zrobili ci to odrazu? czy musiales zostawic kluczyki? :p bo ja mam jeden komplet kluczykow i tak troche kijowo by mi bylo zostawic :p
Ale pomysl dobry Dzieki
  
 
Nie wiem ale raczej w salonie nie musisz zostawiac kluczyków bo mają w komputerze jaki kluczyk nawet dorabiaja drugie jak wszystikie zgubisz. Troszke to bedzie trwało jak ja dorabiałem to wysyłali gdzieś tam i miałem po ok 10 dniach. Ale było to z 8 lat temu więc mogło się pozmieniać..
  
 
Po dzisiejszej wizycie w salonie Opla moge sie wypowiedzieć
koszt zamowiania kluczyka cos kolo 160 zł jezeli oczywiscie posiada sie do auta jakas tam karte z kodami samochodu
ktora to nazywa sie jakos fachowo ale juz nie pamietam
i do tego pozniej programowanie nowego kluczyka koszt 50 zł
w moim przypadku całosc 370 zł
  
 
Ja tez moge sie pochwalic. mianowicie . tak jak kolega napsial
zeby dorobili kluczyki w salonie opla to trzeba miec kod kluczyka ;p
jezeli sie go niema to oni to ustala na podstawie numerow podwozia ta operacja kosztuje okolo 130zł, potem jakies drugie tyle za to ze wyrobia kluczyk, i chyba z 70 czy wiecej za programowanie immobilajzera jezeli takowy jest.
WIec lekko bez sensu.
ALe
Zato udalo mi sie znalesc zarabisty warsztat w krakowie na ulicy Malborskiej. Koles tam dorabia zamki, kluczyki i tak dalej bajera naprawde sie zna na swojej robocie!

Dorobienie kluczyka do astry bez immobilajzera ale za to kluczyk ten taki oplowski a nie jak kadet (kwadratowy) policzyl mi 50 zł
wiec bajka
Pytalem sie go o dorobnienie kluczyka z immobilajzerem to jak bedzie w jakiejs tam starszej chyba wersji to koszt oklo 130 zl jezeli jest z jakimis tam kodami nie wiem dokaldnie to juz okolo 230 zł ale tez sie da to zrobic.
Wydaje mi sie ze koles jest naprawde dobrym fachowcem
JA go osobiscie polecam!
  
 
artusb dobrze piszesz. dorobienie kluczyka taki jak oryginał to około 30-80 pln. zależy od miasta. a jezeli jest imo (astra f) to zgranie od 40-100 pln. i jest to tez uwarunkowane jakie miasto. na pewno taniej niż w ASO. Bo tam dorobienie kluczyk od 130-190pln. zgranie imo od 50-160pln( i to tez zależne od serwisu). a jeżeli nie masz karty z kodem serwisowym to trzeba dopłaci za ściągniecie go z Niemiec co jest dość drogie ( w tarnowskich górach 130pln). tak ze serwis niestety nie jest tańszy.